SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Seloman - браузър игра

bobonik

New member
Здравейте, аз съм създател на една малка браузър базирана игра - seloman.com. Бих искал да дадете своето мнение за играта. Имайте в предвид, че играта постоянно ще се развива, дори в момента работя по нови системи. Като цяло целият код е писан от мен (освен JS) и дизайнът също е мой (не се гордея много с него :) ), но като цяло се стремях да направя нещо интересно без да влагам много пари - само за хост и домейн :D
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Seloman - браузър игра

Евентуално някакво демо да сложиш, че аз не можах да намеря, от което хората да добият представа за какво става на въпрос в играта.

Едит: Чак сега видях, че има скрийншоти.
 
За: Re: Seloman - браузър игра

За: Re: Seloman - браузър игра

Евентуално някакво демо да сложиш, че аз не можах да намеря, от което хората да добият представа за какво става на въпрос в играта.
В момента точно тази система разработвам и се надявам до края на седмицата да успея да я пусна :) . Може да напишете кое не ви е ясно, за да мога да го добавя в системата :)
Edit:
Изглежда съм те разбрал грешно, но идеята е, че при логин ще имате един вид пътеводител в играта, който да ви води поне в началото на играта
 
Re: Seloman - браузър игра

Имаш едно голямо БРАВО от мене за желанието да направиш игра и то сам!
За дизайна - пробвай да потърсиш из нета готови картинки, които са с правилните лицензи за ползване, за да подобриш визията.

Успех с този проект, ще го проверявам периодично.
 
За: Seloman - браузър игра

За: Seloman - браузър игра

Аз когато вляза в един сайт винаги очаквам ясно обяснение защо да се регистрирам... при теб това липсва. Би било чудесно ако сложиш на началната си страница грабващи скрийншоти от играта или някаква анимация (вече повечето браузъри поддържат HTML5). При теб има скрийншоти де, но изобщо не става ясно за какво са, прекалено са малки и въобще не са грабващи... първото впечатление от сайта е, че съм объркал адреса. Разгледай популярните браузърни игри - при първо влизане те зарибяват максимално и нямаш търпение да започнеш да играеш. Би могъл да позволиш няколко минути игра без регистрация - на който му е харесало ще се регистрира, на който не... ми той така или иначе няма да те посети втори път. От личен опит казвам, че подобни проекти не се развиват само с желание, ами и с огромна доза маркетинг.
Наскоро четох една статия как потребителите не желаят да се регистрират където и да е... просто им е омръзнал процеса на регистрация. Ако сложиш влизане с facebook акаунт ще е супер... така си отваряш пътя да направиш от играта си facebook приложение
 
За: Seloman - браузър игра

За: Seloman - браузър игра

Едно голямо браво за положения труд!
 
Re: Seloman - браузър игра

оправи си малко формата за вход, че може някой новоизлюпен хакер да реши да ти затрие базата (addslashes, stripslashes, (int) ... etc...)

пп. логвам се без да се регистрирам
ImageBam
 

Горе