SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO Конференция

Re: SEO Конференция

Сега поне знам, че си оцелял. :D

Всички ли други от снощи са ок? :confused:

И аз оцелях, и аз :D

Не помня дали ви казах чао снощи, че ме дръпнаха да ходим, лоши хора :mad:

Другия път текилата от мен и покрай морето ;D

Невероятно, ей!
 
Re: SEO Конференция

Поздравления на всички адекватни хора, които посетиха и се отбраха в отбора

Копелета, Обичам ви!
Ей, рекламната агенция си е рекламна агенция... чудо сте направо :D
сега се сетих кой си вече. Наздраве. ;)
@Kreativen, чуден е Pdf-а.
 
Re: SEO Конференция

Здравейте на всички :)

Нека и аз си изкажа(по-скоро изпиша) мнението за конференцията. Като цяло и аз съм в тон с повечето мнения. Конференцията беше наистина на ниво. Лекторите бяха добре подготвени и последното нещо, което може да се каже за лекциите е че бяха скучни. Организацията беше отлична и това, че лекциите се вдижиха по график като немски влак си е живото доказателство за това. Естествено по този начин времето за въпроси беше сравнително ограничено, но няма друг начин. То реално и два дни да бяха отделени за въпроси, винаги ще има останали незададени такива :) Аз лично като цяло си тръгнах от София по-богат на знания, което означава, че за мен полза имаше. Благодарен съм на лекторите за откровеността, особено в лекцията за линк-билдинг. Естествено няма как да си разкрият изцяло триковете и "белия хляб", но както споменах по-нагоре аз поне лично останах доволен.
 
Последно редактирано:

Горе