SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO за правителството

Re: SEO за правителството

хехе :)
Яко катери серп-а обаче :) Което за пореден път доказа, че СЕО се прави и без грам съдържание :) Все пак никъде в сайта няма думата провал :)
Което пък от своя страна показва, колкото безсилен е гугъл :)
Ама Оггин е по-голям провал засега, заедно с wikipedia-ta :)
 
Re: SEO за правителството


К'во да правиш срещу казионни медии ?

в оригинал : http://www.technews.bg/info.php?id=11286

Те си говорят с анонимни източници :) така се прави бг журналистика. Само дето никой, който е поставил линк не е анонимен. Всеки е застанал с името си зад линка.

прости им ... те просто толкова си могат ... общо взето колкото правителството :) Дано само вредят по-малко ...
 
Re: SEO за правителството

Ще пишем ли мейл до nova tv като стане първо място :p
 
Re: SEO за правителството

Не пишете на бтв... ще почнат да ни викат че сме хакери и че сме щяли да източим картите на невинните хорица, които го видят това нещо :) и ще ни изкарат престъпници, защото сме хакнали и гугъл и променяме резултатите :)
 
Re: SEO за правителството

Не пишете на бтв... ще почнат да ни викат че сме хакери и че сме щяли да източим картите на невинните хорица, които го видят това нещо :) и ще ни изкарат престъпници, защото сме хакнали и гугъл и променяме резултатите :)
бТВ ме втрещиха с цензура покрай протестите на 14-ти. Отделиха повече време на благодарности на доктори, че се родило дете(всеки ден си имаха по едно за новините) на техни колеги(нищо лошо да са живи и здрави) отколокото на полицейския произвол и стотиците бити. И много интересно се напънаха да интервюират "компетентни" лица по въпросите на протеста и как от АЕЦ ще губим и как все така удобни на дадени лобита "експерти" интервюират.... Че и на Славчо затвориха устата точно за един ден... Все си знаех, че са лоби, ама чак пък толкова направо ме разбиха. То не беше омаловажаване, липса на интерес, преекспониране на странични събития, изместване на фокуса, манипулация на фактите.... чудо направо. И като си помисля, че ежедневно ме обвиняват в цензура, защото опитвам да наложа елементарни правила в сайт...

Та от там не може да се очаква смислен коментар, така че НТВ е по добър избор и според мен.

Освен това БТВ са гола вода откъм SEO (и търсене и навигация и видео и въобще интернет) справка сайта им...
 
Re: SEO за правителството

бТВ съм забелязал, че винаги изкарват полицията права и че те са добрите :) В един сайт пишеше "Полицията НЕ е направила нищо по случая", в бТВ: "Полицията работи по случая успешно".
 
Re: SEO за правителството

@Илиев това смятах и аз да предложа :D:D:D
Иначе напоследък по бтв нищо хубаво не виждам, нито новините, нито предаванията, нито нищо.. само дето слави им праваше рейтинг ама сега и неговия започва да спада... гледайте някой път новините по БТВ и след това по БНТ и ще видите колко важни неща се изпускат, но пък вече при бтв реклама:предавания - 50:50 ...
 
Re: SEO за правителството

Най-много и на БТВ да им харесаме някоя думичка. :)
"цензура" e е добра ;)

БНТ отразяваха протеста много прилично, като за държавна телевизия. Гледах им новините и част от коментарите точно на 14-ти и бяха на добро ниво и от различни ъгли.
 
Последно редактирано:
Re: SEO за правителството

абе дайте някоя по търсена дума, да се видят в чудо :) Как набързо ще им спадне рейтинга :)
 
Re: SEO за правителството

sex saitove е много търсена дума.. особено за Медия :D
 
Re: SEO за правителството

Позицията ни е еднаква спрямо бТВ. Може би само Светла Петрова е достатъчно обективна. Не знам дали някой е гледал предаването преди 2 седмици, когато гостуваше провал председателят на България, направи го на 5 стотинки! :D
 

Горе