SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO-конкурс - награда 5000$

Re: SEO-конкурс - награда 5000$

Аз мисля че ще си удържат на хвърлената ръкавица, но според мен руснаците са много по-напред от нас ... и конкуренцията ще е ожесточена... Не само заради "славата" е и заради самите пари защото както сами виждате въобще не е малка сумата. Между др. се засмилих дали ще има отново БГ отбор или oggin го мързи да се занимава отново :>
 
Re: SEO-конкурс - награда 5000$

100% ще си удържи на думата.
Това не му е първия конкурс.
Но ако прочетете внимателно условията (http://maulnet.ru/archives/740) ще видите, че безплатен е само кашкавала в мишеловката.
Това си е чиста проба (вирусен маркетинг) много популярен тук в последно време.
Който участва, трябва да сложи линкове на спонсорите.
Сещайте се за какво става въпрос...
А и той сам се занимава с оптимизация и СЕО и ще даде на 1-вия и свои клиенти, а тук всеки клиент носи средно около 1500-2500$!
Така че него не го мислете :)
Нищо случайно няма и кампанията ще се изплати многократно.
Ето още 1 пример за вирусен маркетинг, но малко по-друга техника:
http://www.i-kamin.ru/maps/sushevskiy_val.html
На картата, щракнете където има жълт надпис "ЦЕНТР КАМИНОВ"
На самия надпис трябва да щракнете за да видите за какво става въпрос.
Концепцията е разработена от Beplan
Ето тук в този пост
http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=404
по линка в него, има представител на тази компания на срещата на елита в Москва.
По предварителна оценка (не официална) е платено около 100.000$ за това.
Резултат: 1-вите 2 месеца посещаемоста се е вдигнала на над 300.000 хоста на седмица.
Конвертация - историята мълчи :)
 
Re: SEO-конкурс - награда 5000$

за яндекс , не знам дали можем да се преборим (предполагам всички ще се хвърлят в боя точно за yandex ) ама за google и рамблер можем да се пробваме ако има навити за групови действия ... отново :) Иначе за Маул е повече от ясно че ще даде парата
 
Re: SEO-конкурс - награда 5000$

Това си е чиста проба (вирусен маркетинг) много популярен тук в последно време.
Който участва, трябва да сложи линкове на спонсорите.
Сещайте се за какво става въпрос...
Че има ли състезание без линк към спонсора? Или нещо ми убягва?
 
Re: SEO-конкурс - награда 5000$

Че има ли състезание без линк към спонсора? Или нещо ми убягва?

Явно ти убягва.
Беше обяснение за невярващите по-горе от къде идват парите и кой плаща!
А ако конкретно говорим по твоя въпрос, има и спонсори без линкове.
Питаш "има ли състезание без линк към спонсора" а не по принцип към "спонсори", т.е. имаш впредвид конкретния/те участници.
Аз казвам, че в този конкурс има спонсори без линкове.
 
Re: SEO-конкурс - награда 5000$

руската машина е много сериозно съоръжение и гарантирам че никога няма да работят на загуба , така че сео пич е много прав
 
Re: SEO-конкурс - награда 5000$

Руснаците нали знаете какво правят: Жулят водка сладко сладко! И то така правят всичко де...! Първо пият после мислят! Така че не се учудвайте! Ние като така близки роднини с руснаците и ний не сме много фред ама поне не Жулим толкоз водка! Така че не се учудвайте! Ако в България бяха по-добри обстоятелствата щяхме и ние да правим такива конкурси!!! =)
Поздрави и лека!
 
Re: SEO-конкурс - награда 5000$

За невярващите в наградния фонд, конкурса завърши.
Парите ги взеха ;)
maulnet.ru/archives/800
Ако ще има следващ конкурс, то ще се постарае да вдигне летвата до 20.000$ :)
Още ли има невярващи? :)
 

Горе