SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

seo на интернет страница - logintrans.bg

Re: seo на интернет страница - logintrans.bg

Вие ся, да не вземете да ми подбивате цените :p

Не мисля че някой, който разбира би се хванал за по-ниски от твоите цени :)
 
Re: seo на интернет страница - logintrans.bg

Кога направихте толкова постове ве момчета :) аз за цените казвам, че са напълно нормални, а за портфолио нищо не казвам то клиента си избега :). Предложете му поне да ползва www.iuslugi.com там да видим може да изкочи някой с по-ниска оферта :)
 
Re: seo на интернет страница - logintrans.bg

Надявам се всички вече знаят че :
boytcheva at pulsio.net търси

tzeni za izrabotka na We-site ,atevach primeren site

i tzeni za za optimizatzia i referensirane


Sylvia Boytcheva

tel 0888999174
 
Re: seo на интернет страница - logintrans.bg

Айде тия пак почнаха :) Миналата година им се видяха много парите, кой знае кого са наели и как е свършил работата щом пак търсят :)

Dear Colleagues,

PLease provide me with e-mail addres in order to send you official inquiry for SE Optimization of www.holidayinnsofia.bg

Kind Regards

Svetoslav Georgiev

Sales Manager



Holiday Inn Sofia

111,Alexander Malinov Blvd.

1766 Sofia, Bulgaria

Direct Phone: + 359 2 80 70 712

Fax: + 359 2 80 70 742


sales {a} holidayinnsofia.bg
 
Последно редактирано от модератор:
Re: seo на интернет страница - logintrans.bg

Не е ли най-добре не само за тия услуги ами и за други от сферата да се направят едни цени една оферта и да я ползваме всички. Дори да се направи нещо като някаква организация или асоциация и всеки който иска да е в нея да се съобразява с дадени правила ? Мисля че всички се сещате предимствата на такава стратегия.

СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА
 
Re: seo на интернет страница - logintrans.bg

Аз отдавна се опитах да организирам СЕО-тата, но... трудна работа и доста лоши думи отнесох за опита ми да организирам списък с хората и фирмите занимаващи се със SEO
 
Re: seo на интернет страница - logintrans.bg

Аз отдавна се опитах да организирам СЕО-тата, но... трудна работа и доста лоши думи отнесох за опита ми да организирам списък с хората и фирмите занимаващи се със SEO

Хм аз съм твърдо за тази идея. Може и до образуване на обща фирма да се стигне ... иначе сам колкото и да се бъхти човек никога няма да стане толкова голям, като www.bigmouthmedia.com примерно, които скоро ги оцениха на около 1.2 млрд. паунда.

Предимството е голямо според мен. Да научим пазара в България, че тази услуга е уникална и се заплаща и не е нещо, което всеки може да направи само трябва да гледаш ниската цена и да е под 200 лв.
 
Re: seo на интернет страница - logintrans.bg

Е ние с Пламен (бгкулинар) отдавна сме го осъзнали, че сам е по-трудно и по-неифициентно. Все пак има нещо като спогодба между повечето от нас за минимални цени. Може да организираме нещо и да се ползва сеоконтест2008 като страница на фирмата :)
 
Re: seo на интернет страница - logintrans.bg

Cloxy : а получи ли Holiday Inn Sofia SEO Quotation ? :)
 
Re: seo на интернет страница - logintrans.bg

Аз също подкрепям идеята за голямо обединение, или поне изясняване на цените - и край на подбиване на цените. Можем да направим Българска СЕО асоциация

Подобна тема за изравняване на цените има и тук:

http://groups.google.com/group/seobulgaria/browse_thread/thread/e0b5b3ce97bfd467
 
Re: seo на интернет страница - logintrans.bg

Cloxy : а получи ли Holiday Inn Sofia SEO Quotation ? :)

Разбира се.

Съгласен съм да създадем стандарт на минимална цена за SEO. Моето предложение - 1000 лева за еднократно SEO, като на всеки 6 месеца се преизчислява спрямо инфлацията.

За услуга "регистрация в търсачки" ми е малко трудно да изчисля :)
 

Горе