SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO оптимизация и изработка на сайт

Hannibal

New member
Здравейте,

занимавам се с уеб дизайн и програмиране(без професионален опит) от 1-2 години. Имам познания по: HTML5, CSS3, SEO и JavaScript. Имам опит и с PHP, MySQL, AJAX, Jquery, Photoshop cs5.
Преди 2 седмици пуснах и първия си сайт. Услугите му са свързани със SEO оптимизацията и изработката на уеб сайтове, блогове, лога, банери и др. В сайта ще откриете информация, препоръки, усуги, инструменти, свързани с изработката и оптимизацията на един уеб сайт.

Бих искал да видя и мнението на по-опитни разработчици и дизайнери каквито има в този форум (стига критиката да бъде градивна, а не "Е***и грозния сайт"). Ето и линк към сайта.

Благодаря за отделеното внимание и поздрави. ;D

Мартин Димитров
 
За: SEO оптимизация и изработка на сайт

За: SEO оптимизация и изработка на сайт

SEO оптимизацията е известна още като интернет маркетинг ???

твърде странно твърдение, това също :

Копирайтинг е услуга, която ще повиши трафика към вашия сайт.

Сигурен ли си, че имаш достатъчно познания, за да предлагаш подобни услуги ?
 
За: SEO оптимизация и изработка на сайт

За: SEO оптимизация и изработка на сайт

Не се зачетох по текстовете, но първото отваряне на сайта ми направи лошо впечатление трудно видимото лого
нещо много се слова с backgorund-a на хедъра ти.
 
За: SEO оптимизация и изработка на сайт

За: SEO оптимизация и изработка на сайт

SEO-то е само част от интернет маркетинга, като в момента, и с годините, е заемало челно място. А копирайтинга е създаване на съдържание, начина му на дистрибуция и полезността му са важни за трафика.
 
За: SEO оптимизация и изработка на сайт

За: SEO оптимизация и изработка на сайт

SEO оптимизацията е известна още като интернет маркетинг ???

твърде странно твърдение, това също :

Копирайтинг е услуга, която ще повиши трафика към вашия сайт.

Сигурен ли си, че имаш достатъчно познания, за да предлагаш подобни услуги ?


Определено не съм се изразил правилно (сега е по-добре). Със сигурност не са единствените смислови грешки.

А относно втория ви въпрос. И аз често си го задавам.

Оптимизирал съм към 15 думи за Google. 10 от които са в топ 5. СЕО-то е много интересно за мене и реших да се пробвам.

Аз мисля, че този сайт ще даде отговор на въпроса след около 3-6 месеца.

Поздрави

Мартин Димитров
 
Re: За: SEO оптимизация и изработка на сайт

Re: За: SEO оптимизация и изработка на сайт

Aз мисля, че този сайт ще даде отговор на въпроса след около 3-6 месеца.
Внимавай само за урагани, торнада и ниски температури от Гугъл :).
 
За: SEO оптимизация и изработка на сайт

За: SEO оптимизация и изработка на сайт

Аз мисля, че този сайт ще даде отговор на въпроса след около 3-6 месеца.

Поздрави

Мартин Димитров

Пожелавам ти успех! От все сърце
 
Re: SEO оптимизация и изработка на сайт

Като неспециалист:
1. В 2 и 3 "отрязък" от статиите на заглавната станица има пунктуационни и граматически грешки.
2. След като натисна "вижте повече" ми се появява статия с "друго" заглавие и текст. Малко е озадачаващо и се връщах да видя дали не съм натиснал нещо друго.
3.
Най-ефективният начин за популяризиране на сайт и увеличаване на онлайн продажбите му е SEO оптимизация.
. Не всеки сайт е за онлайн продажби. Даже процента сигурно е под 10 спрямо всички останали. Т.е. СЕО-то не е само за тези сайтове.
Това е само на пръв поглед. Не съм се зачитал.
Успех.
 
За: Re: SEO оптимизация и изработка на сайт

За: Re: SEO оптимизация и изработка на сайт

3. . Не всеки сайт е за онлайн продажби. Даже процента сигурно е под 10 спрямо всички останали. Т.е. СЕО-то не е само за тези сайтове.

Това е едно от нещата, които ми направи впечатление и които мислех да спомена, изпревари ме.
Освен това, също така вече се спомена и наличието на грешки в сайта.
Погледнах кода на сайта, по-специално метатаговете. Не съм очарован как са използвани, има какво да се желае още. Поразгледах страницата за оптимизацията на търсачките. Обясняваш за онпейдж seo-то, но мога да кажа, че въобще не си се справил с онпейдж seo-то на тази страница.

Мога още много да продължавам да ти показвам грешките, но стигнах до твоите цени, което ме накара да се спра - все пак безплатен обед няма!

И оставих накрая да спомена една от най-големите ти грешки според мен, нещо в което си противоречиш:
На страницата за SEO Линк билдинг си написал:

Усугата SEO Линк билдинг включва:
- не се купуват линкове(може да има обратен ефект);

А в страницата за оптимизацията на търсачките в секцията Offpage seo оптимизация казваш:

Важни стъпки в Offpage оптимизирането са:
- Купуване на линкове;

Въобще имаш самочувствие за нещата които предлагаш, но все още знанията не ти достигат, откриват се доста грешки, но ти пожелавам успех да се научиш и успееш!
 
Последно редактирано:
За: SEO оптимизация и изработка на сайт

За: SEO оптимизация и изработка на сайт

Признавам си, че дори не отворих сайта само заради домейна му :) Такива имена с много тирета и особено пък на кирилица ме плашат и мозъкът ми направо ми Крещи "НЕ КЛИКАЙ ТОЯ ЛИНК!!!"

Всеки SEO професионалист много добре знае, че брандът има много по-голяма сила от домейн с ключови думи (в твоя случай са много... и ме плашат... и ми казват, че това вероятно е спам).
 
За: SEO оптимизация и изработка на сайт

За: SEO оптимизация и изработка на сайт

Здравей, рекламата ти в сайта в лявата част не я намирам за уместна. В прочем да отворя сайта на Сименс в Германия и да открия банер реклама на прежда.!? Кой му е нужно това да го гледа при теб? Ти сам ли писа сайта си? Или използва вордпрес или нещо подобно - ако е второто не ми отговаряй.
 

Горе