SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO спам

devil

manual QA
Абе господа SEO-та, защо и вие почнахте да спамите (белким малко ми е другия такъв)?!

seo_spam.jpeg
 
Re: SEO спам

А защо не се обърнеш към този дето те е оспамил, а бързаш да сложиш общ знаменател?
 
Re: SEO спам

Това ако не знаеш е може би спамер номер 1 в БГ. Няколко глоби от КЗП по 2000 лв не успяха да го укротят ... смятай.
 
Re: SEO спам

Този мейл го получих и аз в АБВ. Само от любопитство... За това спамене на едро заплащат ли на АБВ или си препродават бази данни?
 
Re: SEO спам

Ха, и на служебния в банката го получихме снощи :D
За всеяко изпратено СПАМ съобщение ли трябва да отнася глоба?
 
Re: SEO спам

То непрекъснато се появяват такива спам съобщения от "оптимизатори". Не им обръщам внимание. Времето ми е твърде ценно, за да заменя половин секунда за натискане на Delete, с пускане на жалби и анализиране откъде е , за кво се бори и как съм попаднал в списъка му. Но ако си правите тук колекция, може да изпратя и други версии на спам-оптимизаторите - например :
SEOптимизация

http:/ / fb(dot)seoptimizacia.com
 
Последно редактирано:
Re: SEO спам

На фирмените емайли пристигна това писмо.
Нещо което ми хареса и коментирах с колегите е подписа отдолу - Генерален мениджър:D
 
Re: SEO спам

И ние получухме същия СПАМ email. Странно от къде взема email адресите, но явно е професионалист в областта си (СПАМа) :)
 
Re: SEO спам

Според Манол Трендафилов, SEОMarkеting.bg използват спамърските услуги на Max Mail.
Ако пратите хедърите на писмото ще ви кажа ;)

Пострадалите от СПАМ на фирмена поща, ако не искате да получавате непоискани търговски съобщения, трябва просто да се регистрирате в КЗП и при следващото писмо да го изпратите на КЗП. Ако вече сте регистрирани и не го пращате, не знам защо сте се регистрирали?
Ако получите същия спам на лична поща, може да го пратите заедно с хедърите до КЗП без предварителна регистрация. Отговорност носи фирмата поръчала спама, а не изпълнителя.

@ivok имаш време да напишеш поста си, а нямаш време да препратиш спама до КЗП - не разбирам.
Според мен нещо си се объркал за seoptimizacia.com
 
Re: SEO спам

Тук пиша за удоволствие, а спама трия по задължение. Дано си разбрал сега. И какво съм се объркал за посочения сайт? Имам спам от него.;)
 
Re: SEO спам

@bgk виж, че имейлите на контакт страницата са генерират с JS, не се напиняй толкова. Някои от сайтовете и директориите в БГ, в които сме се регистрирали е разпространил имейла (макар, че в повечето е случаи ползван yahoo.com там няма дошъл и един СПАМ email).
 

Горе