SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

seo is dead??

netsurfer

Ипотпал ФЕН :)
Умря ли сеото??
http://www.google.bg/search?hl=bg&newwindow=1&rlz=1G1GGLQ_ENZZ290&q=игри&btnG=Търсене&meta=

5-то място -
Код:
www.playingchessgame.com/bg/2008/09/games/
без линкове и без нищо???

http://www.google.bg/search?hl=bg&newwindow=1&rlz=1G1GGLQ_ENZZ290&q=igri&btnG=Търсене&meta=
Код:
www.vratovrazka.com/.../%CE%EB%E8%EC%EF%E8%E9%F1%
пак без линкове?
А назад има доста сайтове, които работят по тази дума ...

И по доста други търсения наблюдавам подобни неща ...
 
Re: seo is dead??

предполагам, че това е само временно, знаете, че гугъл от време на време избутва на първи страници по- ново съдържание, особено ако идва от блогове, а това е сравнително ново, от септември.
 
Re: seo is dead??

google са пуснали резултатите на random, както беше едно време :)
Мъчат се да правят изкуствен интелект, но нещо не им се получава ;)
и на мен така ми се струва :)
Миналата седмица в топ 10 за игри бяха пуснали google dir-a :)

предполагам, че това е само временно, знаете, че гугъл от време на време избутва на първи страници по- ново съдържание, особено ако идва от блогове, а това е сравнително ново, от септември.

Избутва, но от блогове с тръст ранк и висок PR и то в ниши с не толкова голяма конкуренция.
 
Re: seo is dead??

забелязал съм че последните седмици през уйкендите изкарва много странни резултати, обикновено в неделя вечер всичко си идва на мястото
 
Re: seo is dead??

забелязал съм че последните седмици през уйкендите изкарва много странни резултати, обикновено в неделя вечер всичко си идва на мястото
явно тогава го пускат на автомат, а през седмицата си имат 3243287594375 индиици дето да подреждат резултатите :D
 
Re: seo is dead??

Аз пък забелязвам, че статичните сайтове започват да изостават в индекса за сметка на тези, които бълват съдържание. То си е нормално де, но сега е по-изразено от всякога. Малко е нечестно така, ама какво да се прави...
 
Re: seo is dead??

Аз пък забелязвам един сайт, който бълва само дублирано съдържание (в големи количества, цели статии от всякакви уеб медии, смуче и RSS емисии) и се развива доста добре май, в Google.
 
Re: seo is dead??

Тошко : явно в тях е бъдещето :)
 
Re: seo is dead??

netsurfer
аз резултатите не ги виждам така, на първа страница ги няма показаните от теб сайтове. Според мен трябва да мине доста повече време за да ги зачетем и да кажем, че линковете вече нямат тежест.
 
Re: seo is dead??

netsurfer
аз резултатите не ги виждам така, на първа страница ги няма показаните от теб сайтове. Според мен трябва да мине доста повече време за да ги зачетем и да кажем, че линковете вече нямат тежест.
изчистил се е днес.
 
Re: seo is dead??

Аз пък забелязвам един сайт, който бълва само дублирано съдържание ... и се развива доста добре май, в Google.
През последните 3-4 месеца, все повече се убеждавам, че Г взима много на сериозно трафика към даден сайт като основен параметър ...
 

Горе