SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO result

w-seo

Hack3rch3
Приятели, моля да ми кажете при вас кои са първите три сайта, които излизат като резултати при търсенето на "SEO optimization"

Интересува ме при търсене в www.google.bg

Мерси предварително
 
Re: SEO result

PHP:
www.dnseo.net/ - 32k - Кеширана - Подобни страници

www.seochat.com/ - 81k - Кеширана - Подобни страници

en.wikipedia.org/wiki/Search_engine_optimization - 94k - Кеширана - Подобни страници

seo.topbg.org/ - 7k - Кеширана - Подобни страници

www.cloxy.com/ - 11k - Кеширана - Подобни страници
 
Re: SEO result

www.dnseo.net/ - 32k - Кеширана - Подобни страници

www.seochat.com/ - 81k - Кеширана - Подобни страници

en.wikipedia.org/wiki/Search_engine_optimization - 94k - Кеширана - Подобни страници

seo.topbg.org/ - 7k - Кеширана - Подобни страници

www.cloxy.com/ - 11k - Кеширана - Подобни страници


същото тук
 
Re: SEO result

Thanks приятели! Исках да видя разликата от различните ISP
То разликата е минимална! Иначе мой проект е seo.topbg.org

Cloxy - тъпо, реално твоят трябва да е пред моят поради куп показатели. Ам глей ко нещо а?

Странно, че при някой Dnseo.net е пред seochat.com а при някои обрятно
 
Последно редактирано:
Re: SEO result

разлики освен вътрешно от гугле да идват или някой да гледа от чужбина не би трябвало да има заради ИСП-тата

http://www.google.bg/search?q=SEO+optimization&gl=bg
това би трябвало да връща резултат като от България и на тези гледащи от чужбина.
 
Последно редактирано:
Re: SEO result

разлики свен вътрешно от гугле да идват или някой да гледа от чужбина не би трябвало да има заради ИСП-тата
Подкрепям. С Улублето редовно гледаме различни резултати при напълно идентични сърчове.

Както и да е при мен първите двама са същите, 3-то място за Васко, 4-то за Уики и пето - за теб.
 
Re: SEO result

Благодаря ви, но според мен има малки разлики! В момента аз печеля 4то място а Уикито е на 5то. Ето това е шантавото, аз за това най-вече постнах темата.
 
Re: SEO result

Разлики се наблюдават не само при регионални търсения, но и във временни интервали. Сайтът ми за почистване един ден е на 4-то място, след 2 часа е на втора страница. После пак е на 5-то място, примерно, после пак на 2-ра страница.

Шантава работа. Сега на тоя сърч "SEO optimization", Cloxy-то ми излезе на 3-то място, преди няколко часа беше 5-то. Сигурен съм, че след малко пак ще е на 5-то. Имам чувството, че нарочно ги въртят така.

И колкото по-стабилен и стар ти е сайта, толкова по-малко се "клати" от денсинга.

Едит: Той data центъра ми се сменя. Затова за разликите, но пак не е нормално :)
 
Последно редактирано:

Горе