SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

seocontest2008 - блогвайте

Re: seocontest2008 - блогвайте

Хайде малко линкс и от мене в сайтовете на Велина, Мария, Мартин и Balkans.

... :D и малко класика в два събдомейна от 2002-а година - Цветовете и Crack Search ...

... и няколко Faves в Technorati.

- - - - -

След 10-ина дни пак. :) Поздрави и успех на всички!
 
Re: seocontest2008 - блогвайте

Евала ти Дичев :)

За останалите ... по бира на сайт ? :)
 
Re: seocontest2008 - блогвайте

Евала ти Дичев :)

За останалите ... по бира на сайт ? :)

Дай едно кило ;)
 
Re: seocontest2008 - блогвайте

Ако не държите на граматиката и смислеността на коментарите в блога, мога да ви реша проблема със съдържанието. За www.seocontent2008.portalat.info ползвам един wordpress rewriter
Код:
http://wordpressrewriter.com/
.
Дойде му времето да го тествам...копи пейст новина от bbc.com, cnn.com или кото се сетите. Всичко става On the fly и имаш уникален кънтент само с едно натискане на submit бутона :)
 
Re: seocontest2008 - блогвайте

Ако не държите на граматиката и смислеността на коментарите в блога, мога да ви реша проблема със съдържанието. За www.seocontent2008.portalat.info ползвам един wordpress rewriter
Код:
http://wordpressrewriter.com/
.
Дойде му времето да го тествам...копи пейст новина от bbc.com, cnn.com или кото се сетите. Всичко става On the fly и имаш уникален кънтент само с едно натискане на submit бутона :)

Това си минава към black hat техниките, които за момента се реши да не използваме. Все пак не искаме да ни излезе такова име...
 
Re: seocontest2008 - блогвайте

така си е...ама като нямаме време да пишем смислени неща, това се явява идеално...
netsurfer, можеш да го направиш да не е малоумен. Всяка една редакция на оригиналния текст може да се манипулира. Въпрос на време да седнеш и всяка една дума да я замениш със синоним и си перфектен :) списъка с думите за заменка ти е наличен и е напълно твой избор

Окей...значи аз ще продължавам да си експериментирам с него :D
 
Последно редактирано:
Re: seocontest2008 - блогвайте

така си е...ама като нямаме време да пишем смислени неща, това се явява идеално...
netsurfer, можеш да го направиш да не е малоумен. Всяка една редакция на оригиналния текст може да се манипулира. Въпрос на време да седнеш и всяка една дума да я замениш със синоним и си перфектен :) списъка с думите за заменка ти е наличен и е напълно твой избор

Окей...значи аз ще продължавам да си експериментирам с него :D

Само не прекалявай, щото ония банват :) Един приятел с подобни номера и наскоро ми рева че са му банали няколко сайта
 
Re: seocontest2008 - блогвайте

всички експерименти в умерени граници...ама ако Гугъл продължава да ми танцува така по сайтовете и да ми ги вади от индекса, ще взема аз да го банна :)
Така или иначе вече съм превзел Yahoo...да взема на там да се ориентирам :D
 
Re: seocontest2008 - блогвайте

всички експерименти в умерени граници...ама ако Гугъл продължава да ми танцува така по сайтовете и да ми ги вади от индекса, ще взема аз да го банна :)
Така или иначе вече съм превзел Yahoo...да взема на там да се ориентирам :D


Ориентирай се ;)
ти google остави на нас
 
Re: seocontest2008 - блогвайте

майтап няма...лятото имах един клиент дет искаше оптимизация за Yahoo само ... единствен до сега :) да взема да предлагам оптимизация за Yahoo. Знае ли се ко може да стане след време :D
 

Горе