SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

seocontest2008 - блогвайте

Re: seocontest2008 - блогвайте

спри си джаваскрипта на браузера и отвори пак страницата си
 
Re: seocontest2008 - блогвайте

Не бях поглеждала кода на страницата :( Обаче нямам контрол над това и не мога да го направя по друг начин, защото ползвам редактора на office live, който пише кода и не мога да пипам в него (скоро ще е на wordpress и ще го оправя). Съжалявам, нямах идея ...
 
Re: seocontest2008 - блогвайте

ай стига с това Yahoo ве ... Yandex е истината :)

MacTeP ... това в блога http://seocontest2008.uk.com/good-and-bad-domains-for-seocontest2008/ ... сам ли го написа или някой индиец ти помагаше ? :)
а тоз агент какво общо има с поста на мастер-а - муаххха :eek:
ич няма някаква свързаност между клиповече и постовете ;)
 
Re: seocontest2008 - блогвайте

netsurfer : да не те чуе кулинарина че хич нема се разберете :)
 
Re: seocontest2008 - блогвайте

аз преди два дни ви турих сайтуайд линкове в два мои сайта ~5000 индексирани страници PR4(5-6 страници), PR3(20-тина) и по дребни единия е .co.uk другия просто english и двата са добре обхождани от гугъл. Засега не ми се рови по другите да линквам, но ако я закъсате свиркайте. Ако смятате, че прекалявам, също ме известете ;) надявам се, не съм развалил някяква стелт стратегия да се стои назад.
 
Re: seocontest2008 - блогвайте

мъничко само дао-то да пооправиш :)
 
Последно редактирано от модератор:
Re: seocontest2008 - блогвайте

Аз смятам, че тук му е мястото. Има си екип, да го премести, ако не е правилно. Иначе за линковете си прав, сега ще ги фиксна.
 

Горе