SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

The SEO market in Bulgaria :)

ivo.apostolov

Неразбиращ
Случайно попаднах, но...
SEO оптимизация на сайт - клиент търси SEO :)

Оферта 1:
1. ПЪЛЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН АНАЛИЗ И ДОКЛАД НА УЕБСАЙТА относно SEO позиции + SWOT анализ

2. Регистриране на уебсайта в над 40 търсещи машини от България и СВЕТА

3. ГАРАНТИРАНО МЯСТО В търсачките от 1 - 5 та позиция за съответните ключови думи, като вероятността за 1во място, което е ЦЕЛТА ни е над 80%, от което ще имате най - голяма вероятност за набиране на нови клиенти и следователно печалби.

Цена: 100лв на ключова дума, като минимумът е 3.

Оферта 2:

Здравейте. Със съпругата ми се занимаваме с графичен дизайн, цветознание и интернет програмиране от 5 години. Имаме и собствена малка IT фирма и можем да ви издадем и фактура за работата която бихте ни възложили. Разгледайте портфолиото ни и ако имате интерес се свържете с нас. Христо Кабаков-29г.

Оферта 3:
Здравейте, казвам се Нурал Севимов занимавам се с уеб програмиране вече от 6 години имам голям опит в SEO Оптимизацията аз и екипа ми можем да ви изправим уеб сайта в челни позиции на определени ключови думи. Ние ще регистрираме сайта ви в над 2000 уеб каталози / директории ще оптимизираме изцяло кодовете на уеб сайта ви за да постигнем желаният от вас резултат. Цената е 200лв срок за изпълнение 2 седмици. Срока и цената са валидни.
 
За: The SEO market in Bulgaria :)

За: The SEO market in Bulgaria :)

Логично е да се избере оферта 3 :) Цената е под минимума на бюджета, а Нурал Севимов е изключително известен в Google :)

Убеден съм, че не са много родните оптимизатори, които ще успеят да позиционират личния си блог чак на трета позиция :)
 
Re: The SEO market in Bulgaria :)

мале, малеееее --- смешен плач :)

off: имам познат адвокат, срещам го и му казвам - Коле, ще мина през теб някой ден да те питам нещо, а той ми вика - Приготви 100 лв и идвай, и се хили ...

та и тези горе-долу така ...
 
За: The SEO market in Bulgaria :)

За: The SEO market in Bulgaria :)

Не си направих труда да ги чета всички, ама общо взето останах с впечатление, че кой каквото може и има, това предлага :) А позитивното в случая е, че сайтове като freelance.bg работят и има оборот на проектите, няма само в чуждите сайтове да наддаваме :)
 
За: The SEO market in Bulgaria :)

За: The SEO market in Bulgaria :)

Вижте какво получих след успеша регистрация в freelance.bg, надлежно попълнени формуляри за проекта (копирайтинг) съответно не пазя текста никъде и няма да правя опит за ново публикуване:
Здравейте,

Моля публикувайте вашия проект отново, понеже данните не са се съхранили.

С пожелания за много бъдещи успехи,
екипът на FREELANCE – България
 

Горе