SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Tophost.bg - Най-лошият хостинг, който съм ползвал

4iko

New member
Tophost.bg - пиша тази тема крайно разочарован и ядосан от тази смешна компания, която си играе на хостинг !!!
Горешто препоръчвам НИКОГА да не ги ползвате, подмамен от евтините цени закупих няколко плана, но положението там е трагично, сайтовете ми ги няма по няколко часа на ден, всеки ден, в продължение на 2 седмици !!!
Сапорта на хостинга tophost.bg не отговаря изобщо и работното им време е от 11:00 до 17:00... от там нататък няма връзка с тях.

Не правете грешка да ползвате хостинг от tophost.bg загубих много време, нерви, пари и клиенти с тях.
 
Re: Търся ся си хостинг

Re: Търся ся си хостинг

Само не си купувай нещо от tophost.bg - хостинга е ужасен и супер непрофесионален, сапорта е некомпетентен и отсраниажат повреди садмици наред
 
Re: Tophost.bg - Най-лошият хостинг, който съм ползвал

Разбирам недоволството ти, но не разбирам защо трябваше да оспамиш още 4 теми. Карма -1 засега.
 
Re: Tophost.bg - Най-лошият хостинг, който съм ползвал

Какво разбираш по спам ?!?
Всичките теми, в които съм писал са на тема хостинг и то не само в този форум !!! Изкавам си меннието, тъй като съм безкарйно възмотен...

И все едно ми е кви карми ми слагаш, важното е хората да не се набутват в измислени хостинг компании, на които изобщо не им пука за клиентите им !!! Надявам се темата ми да била полезна за тези, които им предстои да избират хостинг услуга. Евтиното излиза скъпо!
 
Re: Tophost.bg - Най-лошият хостинг, който съм ползвал

Истината винаги има две лица. Ще ми е интересно да чуя позицията на топхост.
 
Re: Tophost.bg - Най-лошият хостинг, който съм ползвал

Всички знаем че тъпхост не са сериозна хостинг компания ;), също че и uptime-а е 50% :smoker:.
 
Re: Мнения за БГ хостинг фирми

Re: Мнения за БГ хостинг фирми

4iko каза:
Никога не ползвай tophost.bg - абсурдна хостинг компания

подкрепям
 
Re: Tophost.bg - Най-лошият хостинг, който съм ползвал

bgkulinar каза:
Разбирам недоволството ти, но не разбирам защо трябваше да оспамиш още 4 теми. Карма -1 засега.

подкрепям -1
 
Re: Търся си хостинг

Re: Търся си хостинг

4iko каза:
Не рискувай с tophost.bg - ако искаш сайта ти да не работи повече отколкото работи

Абсолютно подкрепям и разбирам недоволството на 4iko. Прав е за всичко. Ежедневно down time, неадекватен съпорт... каквото още си пожелаете. Единствено видимостта им е наистина добра.
Аз лично ще мина на ICN, струва ми се, че доста са се развили от преди една година, когато имах хост при тях и имаха известни неуредици, особено с видимостта извън БГ.
 
Re: Tophost.bg - Най-лошият хостинг, който съм ползвал

Ако 80-85% uptime те устройват - минавай на ICN :D
 
Re: Tophost.bg - Най-лошият хостинг, който съм ползвал

Аве моля ви се сайта ми го няма няколко пъти по 5-10 минути на ден и накрая като им писах ми изпратиха една измислена графика даже незнам откъде, че uptime им бил 99,98%... Наистина са много некадърни просто не ми се говори колко, че пак се нервя :-(
 
Re: Tophost.bg - Най-лошият хостинг, който съм ползвал

Ако 80-85% uptime те устройват - минавай на ICN :D

Бах...само аз ли съм доволен от ICN!?
Подръжката...ъптайм, видимост ... всичко си е на много високо ниво. Наистина ли съм такъв късметлия?
 
Re: Tophost.bg - Най-лошият хостинг, който съм ползвал

Сега да ти го обясня по моя начин :)

Напиши в Google - Кирил Владимиров. Виж къде излиза най-личната ти страница. После попитай хостинг компанията си защо е така.

Друго нещо което забелязах преди това (и не само в този форум) е че ако има хора с нулева или отрицателна карма те ПО ПРАВИЛО като стане дума за хостинг препоръчват най-калпавия. Тия с високата карма седяха и си мълчаха.

Преди да изберете хостинг ПЪРВО вижте как се позиционират сайтовете които се хостват там.

ВТОРО, когато искате да дадете във форум някакви препоръки за хостинг, погледнете къде се хостват ТОП ПОТРЕБИТЕЛИТЕ на същия този форум и ако ВИЕ не сте там , просто замълчете и си сменете хостинга.

И забравете, че съм съдружник в някаква хостинг компания. Хич даже не ви я препоръчвам. Аз си хоствам там, щото ми е без пари.
 
Re: Tophost.bg - Най-лошият хостинг, който съм ползвал

Мои познат държи малка фирма за интернет. Та човека ме помоли да му пусна някаква безплатна CMS-ка на някой евтин хостинг. Викам си добре, на човека не му трябва кой знае какъв хостинг за 30 лв на година ще му взема един пакет от ТОПХОСТ. И от тук започват проблемите.

Цяла нощ се опитвам да upload-на едно керливо PHP-Fusion-че и постоянно некви луди сплитове, разпадания, дисконекти... както и да е за около 3 часа успях да кача една CMS която е не повече от 3 МБ, инсталирах я - всичко беше OK, докато не видях какво съм инсталирал - всичко си е там намястото, само дето text на кирилица няма никъде и ми пишат за някакав проблем на сървъра да съм си настройвал ръчно базата данни напрао съм бесен хора. За 1 лв на месец по добре си хоствайте на hit.bg няма да имате ядове. Толкова съм ядосан, че ако бях от София щях да отида до офиса и да им тегля един хубав бой

Услугите предлагани от tophost.bg нестават за никакъв х*й (лично мнение)
 
Re: Tophost.bg - Най-лошият хостинг, който съм ползвал

аз държа по няколко акаунта при почти всички по-известни хостинг компании в България и след началото на тази тема реших да видя колко е uptime на tophost

един от акаунтите http://internetbulgaria.org/ достига невероятните 99.7 % uptime :) но имам и други (явно и на други машини) с под 80%. Така че явно е въпрос на шанс на коя машина си положен :)
 
Re: Tophost.bg - Най-лошият хостинг, който съм ползвал

аз въобще български хостинг избягвам по принцип, евентуално host.bg чувам че били добре
 
Re: Tophost.bg - Най-лошият хостинг, който съм ползвал

Аз имах също проблеми с ъптайм на сайт при тях, така че си преместих единствения хостван там сайт...
 

Горе