SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

videnov пак почнаха с черното сео

Re: videnov пак почнаха с черното сео

Аз съм класирал много сайтове в най-различни ниши и клиентите им от благодарност ми слагат линкове, но това не означава че поддържаме сайта и го бутаме в търсачките. Класирахме го еднократно в петицата и си стои там вече над две години с леки промени - варира от трето до седмо място.

Иначе по едно време за тая ключова дума имаше два сайта класирани от нас в петицата, но вече hit.bg не се вижда от google и остана само тоя ;)
 
Последно редактирано:
Re: videnov пак почнаха с черното сео

За скрит текст има наказание и то не е от вчера дори и за БГ.
IMHO вместо да репортвате не е ли по-добре си класирате сайтовете ?

IMHO = "In My Humble Opinion"
 
Re: videnov пак почнаха с черното сео

Видях. Видях обаче , че има още 9 места заети от кокурентни сайтове.

Гледам и 3 резултата над натуралните някакви + една неточна карта / явно картографа се е пообъркал ;)

Има по какво да се работи още :)
 
Последно редактирано:
Re: videnov пак почнаха с черното сео

Някой Топ - Оптимизатор , може би ще даде научно обяснение, как са първи по мебели с тая смешка..? :)
____________________________________
 
Последно редактирано:
Re: videnov пак почнаха с черното сео

Не бях виждал по-сео заглавие от това на виденов!!! :)
 
Re: videnov пак почнаха с черното сео

Сорса не им гледах, но им разгледах няколко от входящите... обичат да си крият нещата. Прибрани хора.

Странно защо в БГ пазара репортването не дава резултат. Аз лично никого не съм репортвал, но знам за много случаи с подадени сигнали а резултат нулев. Много големи български сайтове ползват и клокинг и няма проблеми вече над година ги наблюдавам.
 
Re: videnov пак почнаха с черното сео

Едно време и Ирисвизия правеха така. Вече година и ги няма в топ 10 на "уеб дизайн".

krakatau, то за системни нарушения в такива размери какво друго да получат подобни сайтове.

Типичен сценарий (не визирам точно виденов или ирисвизия, а по принцип):

Изключва се сайта от резултатите на гоогле, след това те си го оправят и пишат реинклужън рикуест, вкарват ги пак в серпа но с "-30" или "-60" наказание че може и по-лошо и то е обикновено за 6 месеца или година.

Дори след като то изтече, на финала чак се усещат че са влезли във филтър и сайта им почти няма шанс да влезе сред топ 10, за по-високо да не говорим защото бековете им се наблюдават също и евтините номера вече не минават.

Тогава вече могат да се вдигнат само с качествено съдържание и много линкове от качествени сайтове, а това го правят много техни конкуренти също и те стават просто един от многото защото не са от най-добрите сайтове.

Ако са най-добрия в нишата си щяха ли да играят така и да рискуват всичко ;)
 
За: videnov пак почнаха с черното сео

За: videnov пак почнаха с черното сео

Принципно са много забавни тези. Сега са само PR4
 
За: videnov пак почнаха с черното сео

За: videnov пак почнаха с черното сео

Явно се е завърнал :)
Ами те скритите връзки от хакваните сайтове си му седят, как няма да се върне :wink:. Като нямат нищо нередно по страницата нормално е да се класира. Поредното доказателство за тези, които твърдят, че за външни фактори се яде банан.
 
За: videnov пак почнаха с черното сео

За: videnov пак почнаха с черното сео

То се яде, въпросът е, че е временен.
Че те наказанието го отнесоха заради скритото съдържание по техния сайт, не заради връзките ;)
 
Re: videnov пак почнаха с черното сео

сега дори се класират на първа страница за съчетания където преди не успяваха :))

те заради много ниските си цени са коментирани къдели не, не е само от връзките в хакнатите сайтове.
 
За: videnov пак почнаха с черното сео

За: videnov пак почнаха с черното сео

да ама сега излетяха :). и са с пр 2, тъй че рано или късно който ползва черно сео си прави удара и замира за дълго.
 

Горе