SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

VISA за Paypal. Откоябанка?

iavor

New member
Започвам бизнеса малко накриво - не съм осигурен и банките ме недолюбват за кредити (а за депозитите ме ухажват, мръсниците...).

Въпроса ми е - къде да си направя карта? Харесах си ДСК Виртуалната Виза и на Корпоративна банка Виза с депозит. Те позволяват неосигурен човек да изкара Виза Класик (по техни думи). Позволяват ли обаче PayPal? Имате ли опит в тази територия?
 
Re: VISA за Paypal. Откоябанка?

Ако е за кредитна където и да е както се вика все в г*з :) (не е баш така но съм голям песимист по тази тема) а иначе дебитната Visa Electron на ЦКБ (Централна Кооперативна Банка) върши работа...!!
 
Re: VISA за Paypal. Откоябанка?

Виза Електрон е дебитна карта, но ако има CVN код, може да се регне. Аз, обаче, моята от Пощенска не можах. Пощенска е доста тромава, особено що се отнся да получиш инфо за собствените си транзакции (при регване в ПейПал те чарджват 1.5 евро, които ти връщат при първата покупка). При това чарджване до името на тъговеца ПП генерират 4 цифрен код. който би трябвало да може да видиш в движеннията по сметката. Да, ама в Пощенска няма как. Хайде успех.
 
Re: VISA за Paypal. Откоябанка?

Весела коледа. Бих ти препоръчал Дебитна карта Виза ЕЛЕКТРОН (дск банк отп гроуп) има и СВН. Ползвам такава от доста време и все още съм нямал проблеми с нея.
 
Re: VISA за Paypal. Откоябанка?

Централна Кооперативна Банка - ccbank.bg

Имат страхотен service, SMS извлечения по сметка и т.н., което е много по-сигурно от предоставяният от ДатаМакс продукт за онлайн банкиране. Можеш също и по телефона да си ръководиш сметката.
Блокираната сума е 2.00 лв.
Транзакциите от ВСИЧКИ банкомати в България на ВСИЧКИ банки са 0.20ст.
Без месечни и стартови такси.
3% лихви
Отваряш я в каквато валута си искаш.

Абе... няма другаде такива условия, разбери ме :)

http://ccbank.bg/display.php?page=electron

Можеш даже да се обадиш на безплатен номер да си я поръчаш, не е задължително да се разхождаш даже :П
 
Последно редактирано:
Re: VISA за Paypal. Откоябанка?

При избор на банка гледам не само съпорта, но и какви такси вземат за осребряване на чек. Щото ДХЛ 24 долара + таксата си става сериозна сума.
 
Re: VISA за Paypal. Откоябанка?

georgimateev с тая карта от ccbank.bg можеш ли да се регнеш в ПаиПал и без проблем да си теглиш пари от там? А някой може ли да ми даде съвет каква карта да си направя за да си тегля парите от ПайПал с минимални такси? Благодаря преджарително.
 
Re: VISA за Paypal. Откоябанка?

А някой може ли да ми даде съвет каква карта да си направя за да си тегля парите от ПайПал с минимални такси? Благодаря преджарително.
Таксите за превод от ПейПал към картата не зависят от банката, а от ПейПал и не са никак малки. Гледай все пак да си изкараш карта, към която има сметка, защото, например, ОББ издаваха едни кредитни карти, към които няма сметка, и не е ясно къде ще се получат парите.
 
Re: VISA за Paypal. Откоябанка?

Освен ПИБ имали някаква друга алтернатива? И ако може да кажете колко пари долу горе ви е струвало всичко с откриването на сметката и карта. А самата карта каква трябва да е кредитна дебитна или виза мастер. Аз се си мисля че мастера е най-добра?
 
Re: VISA за Paypal. Откоябанка?

Може ли малко да разясниш от каде да я поръчам онлайн тая Visa Electron. И абсолутно нищо ли не се плаща? А и как да си я зареждаш с пари?
 
Re: VISA за Paypal. Откоябанка?

Виза Електрон на ПИБ върши работа. Разходи за откриването на сметката и карта= 0 лв. За повече инфо виж сайта им.
 
Re: VISA за Paypal. Откоябанка?

моляте дай ми точния линк че нещо не ммога да го открия
 
Re: VISA за Paypal. Откоябанка?

Мисля, че ПИБ нямат никакви грижи...аз ползвам кредитната им карта за PayPal и уж немам ядове до сега : )

И с дебитната им пак няма грижи
 
Re: VISA за Paypal. Откоябанка?

Withdraw-a върви ли с Виза електрон на ПИБ?
 

Горе