SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

webmoney сертификати(атестати) в България

webmoney

New member
някой заинтересуван ли е от издаване на сертификат(атестат) за webmoney?
ако да - пишете, засега няма да давам телефони за да не ми изтрият поста, ако се съберат желаещи - ще дам координатите на офиса (засега само в Пловдив)

също така изкупуваме webmoney на едро и дребно и плащаме на място :)
 
Re: webmoney сертификати(атестати) в България

ехо! дайте нещо като мнение по въпроса де! трябват ли ви виртуални пари/атестати(webmoney) или не? 99% от българите са с формален(демек никакъв) атестат за системата! да обяснявам ли кво значи това?
 
Re: webmoney сертификати(атестати) в България

Ами, обясни.

# Начальный аттестат выдается участнику системы WebMoney Transfer, получившему формальный аттестат после проверки его персональных (паспортных) данных одним из Персонализаторов - участников партнерской программы Центра аттестации. Стоимость аттестата (минимум 1 WMZ) и условия получения зависят от выбранного аттестатора. Владелец начального аттестата получает в системе дополнительные возможности: участвовать в работе кредитной биржи;
# участвовать в работе сервиса Capitaller (доступ к действующему бюджетному автомату);
# восстанавливать контроль над WM-идентификатором по упрощенной схеме;
# регистрировать в каталоге Мегасток интернет-ресурсы в отдельных разделах.
--------------------------------

демек с тоз атестат можете:
1) да продавате онлайн квот се сетите
2) да си върнете правата(и парите) при кражба
3) да участвате в Играта като Играчи а не като Плащачи

P.S. почти всички онлайн-чейнджове искат начален атестат за да получат/дадат webmoney
 
Re: webmoney сертификати(атестати) в България

не дей да заблуждаваш. само с персонален атестат може да правиш online търговия ползвайки автоматичен интердейс подобно на paypal.
 
Последно редактирано:
Re: webmoney сертификати(атестати) в България

не дей да заблуждаваш. само с персонален атестат може да правиш online търговия ползвайки автоматичен интердейс подобно на paypal.

аз никъде не съм писал че издаваме ПЕРСОНАЛНИ атестати :)
началните също вършат добра работа
до 2-3 месеца може и това с персоналните да стане ама там брадвата ще е ГОЛЯМА :) понеже ша трябва да избиваме пари
 
Re: webmoney сертификати(атестати) в България

като те гледам можеш да издаваш първоначални атестати, което почти нищо не значи. с един sms всеки може да го получи директно от webmoney.

абе не става то само с СМС ;) можете да опитате
 
Re: webmoney сертификати(атестати) в България

става, става. аз така си издадох моя начален. след това с една нотариална заверка на бланка ми дойде и персоналния. и mastercard си извадих чрез webmoney, та ако не продавам на познати си ги тегля в левове в кварталния банкомат или пазарувам в нета (картата я вади payoneer и се приема от paypal). въпреки всичко темата ти ми даде перфектна идея за един след коледен пост в блога ми как се вадят атестати за webmoney и други подобни около системата.

не съм казал, че си писал че издаваш персонални. пишеш че с начален можеш да правиш online търговия, което не е вярно.
 
Последно редактирано:
Re: webmoney сертификати(атестати) в България

въпреки всичко темата ти ми даде перфектна идея.....

аааааа!!!! помощ! изядоха ми хляба, майна!
:):):)
 
Re: webmoney сертификати(атестати) в България

аааааа!!!! помощ! изядоха ми хляба, майна!
:):):)

ми хората трябва да знаят как стоят нещата според мен. пък като си станал вече играч, какво има да те притеснява.
 
Последно редактирано:
Re: webmoney сертификати(атестати) в България

хм... освен да стана гарант на системата за БГ и да пусна БГ-webmoney
(давайте предложения каква да е третата буква - WM*)

ей го, хората в дребна Латвия и там пуснаха свои webmoney-пари https://newsblog.wmtransfer.com/asp/active.asp?blogID=1&onpage=10#13643
 
Re: webmoney сертификати(атестати) в България

За това ти трябва регистрация от БНБ за небанкова финансова институция, доста капитал все неща които ме съмнява че притежаваш. В дребна Латвия това го прави една банка, чрез дъщерно дружество за дигитални пари.
 
Последно редактирано:
Re: webmoney сертификати(атестати) в България

За това ти трябва регистрация от БНБ за небанкова финансова институция, доста капитал все неща които ме съмнява че притежаваш.

е това пък е най-лесното:
значи вземам от БНБ кредит и после като ме потърсят им казвам "ПАРИ НЕМА"
те ме питат "ми кво да та правим сега бе нашто момче - къде са парите?"
аз им казвам "мога да ви ги върна само ако ми дадете да ги извъртя - дайте ми китап за небанкова финансова институция!" ГОТОВО!

колкото по-голям борч взема - толкова повече ще ме уважават и пазят :)
 
Re: webmoney сертификати(атестати) в България

ръсиш глупости. тая тема някой модератор е крайно време да я заключи според мен.

само последният пост беше майтап - затова айде да не се обиждаме! (още повече че за момента аз съм единственият който издава атестати за БГ - другото са приказки...)
довиждане на всички засега
 
Re: webmoney сертификати(атестати) в България

хайде стига сте се карали :) издайте по един сертификат на всички от форума и да приключваме :)
 

Горе