SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

www.widgetbucks.com несериозници или новаци ?

ilianskim

Senior Member
Започнах с www.widgetbucks.com и бях много доволен както повечето знаят .Направих фурор , но днес се сблъсках с едно голямо разочарование 30 мин. Системата им е down целия сайт нищо , дори не се отваря или да пише нещо както при адсенс, Страниците където са ми гаджетите се зареждат 10 мин . Идеята ми е не можаха ли да направят някакви мирор сървари или нещо за да не изглежда сайта като спрян изобщо .Не знам , но такива пропуски ми се струват несериозни за фирма която иска да влезе в тоя бранш .Дано се оправят и всичко да е заради невероятния интерес към системата .Моля се с две ръце за тях .И да бачкат добре и да се радваме на добри печалби .
 
Re: www.widgetbucks.com несериозници или новаци ?

От от преди 30 мин до преди 1 мин. Не знам дано да е било от проксито ми , защото гледам ,че имам 3 долара повече от последния път като гледах .Но не ми отваряше и моите сайтове и затова съм силно обеден ,че не беше при мен проблема .Ако някой се е сблъскал с моя проблем да каже тук . Постовете ми нямат за цел да накърнят системата .Аз я обичам тая система :) ,но имам страх да не я спрат гугъл или некви хакери и конкуренти :)
 
Re: www.widgetbucks.com несериозници или новаци ?

ми през последните два часа не съм имал проблеми...че реших да я сетна на един сайт и нямах никакви проблеми...най-вероятно е проблем с доставчика. :)
 
Re: www.widgetbucks.com несериозници или новаци ?

ми през последните два часа не съм имал проблеми...че реших да я сетна на един сайт и нямах никакви проблеми...най-вероятно е проблем с доставчика.
дано да е било така , че прекалено хубава ми изглежда програмата за да е истинска :)
 
Re: www.widgetbucks.com несериозници или новаци ?

WidgetBucks comes to you from the folks at Mpire Corporation, the award-winning meta-shopping service. Mpire's extensive shopping data experience, including its proprietary contextual, analytics and relevancy algorithms, power WidgetBucks. Founded in 2005, Mpire is backed by Ignition Partners and former eBay executive and Pay Pal angel investor Richard Rock.

Би трябвало всичко да е наред :)
 
Re: www.widgetbucks.com несериозници или новаци ?

И аз нямам никакви проблеми,
освен няколко неща:
Вчера имам 50тина клика в един юнит и 0.00$ в червено - за първи път ми се случва това, но определено не съм доволен и ще им пиша сега.

За онзи ден пък имам с 3$ по-малко пари, като гледам днес - т.е. наистина пряват някакви корекции, но са доста под +-10%, което не е никак фатално.

Само това за 45 дни hold ме вбеси жестоко!

Нямам никакви проблеми с лоджина и страниците - вчера са сложили total revenue (ебати, как не са се сетили още в началото, че трябваше с елката като малоумен 50 юнита да смятам), а от утре пускат и реф статистиката :D
 
Re: www.widgetbucks.com несериозници или новаци ?

Насе смятах ги аз наум по големи цифри другото закръглях , но да ти кажа ,честно улесниха ме с това тотал :) само да плащат дори не искам да гледам какви са парите на отделните канали искам само тотала да се преведе в сметката ми
 
Re: www.widgetbucks.com несериозници или новаци ?

Е, аз искам да следя, защото в момента си правя тестове ;)

Искам и да има опция за статистика по уебсайтове, а не само по такива тъпи имена на канали, които отгоре на всичко не са имена на канали, а titles на юнити :D
Доста тъпо, но ще го оправят това, 100% :)

Нямам търпение да видя рефералите ми как се спрявт :)
 
Re: www.widgetbucks.com несериозници или новаци ?

Абе за сега всички само са в очакване на първото плащане в DP форума повечето са също доволни от цените на кликовете .Аз съм също доволен 43 цента ми е минималния клик :) как да не съм доволен .
 
Re: www.widgetbucks.com несериозници или новаци ?

А защо винаги при първото влизане в сайта на мястото на банера дава - WidgetBucks - Trend Watch - WidgetBucks.com и чак на втората импрезия като се презареди един път изкарва банера?
 
Re: www.widgetbucks.com несериозници или новаци ?

shristov, проблема е нещо при теб - това е текста, който дава ПРЕДИ да зареди флаша... :)

Аз обаче почнах малко да се притеснявам, че рекламите им се зареждат бавно... Дано си оптимизират скоро нещата :)
 
Re: www.widgetbucks.com несериозници или новаци ?

ilianskim каза:
Започнах с www.widgetbucks.com и бях много доволен както повечето знаят .Направих фурор , но днес се сблъсках с едно голямо разочарование 30 мин. Системата им е down целия сайт нищо , дори не се отваря или да пише нещо както при адсенс, Страниците където са ми гаджетите се зареждат 10 мин . Идеята ми е не можаха ли да направят някакви мирор сървари или нещо за да не изглежда сайта като спрян изобщо .Не знам , но такива пропуски ми се струват несериозни за фирма която иска да влезе в тоя бранш .Дано се оправят и всичко да е заради невероятния интерес към системата .Моля се с две ръце за тях .И да бачкат добре и да се радваме на добри печалби .

Аз вчера (б.р 14.10) имах цял ден проблеми, при отваряне на сайт с видгет ми даваше съобщение data temporally unavailable, при опит да заредя www.widgetbucks.com тръгва да отваря, зарежда тайтъла и до там - бял екран. И така от всичките ми 3 пц-та зад рутера, помислих че нещо са ми баннали цялото ип, затова се логнах през впн и отсреща нямаше проблем. След около 24 часа постепенно нещата се оправиха, така и не разбрах какъв е проблема.
 
Re: www.widgetbucks.com несериозници или новаци ?

мисля , че ако някой се регне през твой банер ти става реферал , но не съм сигурен . :icon16:
 

Горе