SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

ZaZZ1.com - българският вариан на digg?

hdm

New member
Какво мислите за обявения преди няколко месеца тийзър на zazz1.com? Свърталище на линкове- дали ще е нещо подобно на диг? И защо го бавят толкова?
 
Re: ZaZZ1.com - българският вариан на digg?

И аз предчуствам същото, но се бави както ти каза. преди имаше линкче най-отгоре на tyxo.bg а сега са го махнали. Явно няма да е скоро..
 
Re: ZaZZ1.com - българският вариан на digg?

Занимавам се с подобен проект и мисля, че в България хората не са отворени към споделяне на своите линкове. Освен това вече има digg проект и то на български/ даже са два, ако не греша/
 
Re: ZaZZ1.com - българският вариан на digg?

Я да ги видим, щото аз не съм чул?
 
Re: ZaZZ1.com - българският вариан на digg?

бахти домейна! :eek: тия са по-зле и от vbox7
 
Re: ZaZZ1.com - българският вариан на digg?

@hdm
Я да ги видим, щото аз не съм чул?

Ето на прима виста два броя:

_diggbg.com
_apetitno.com

А ако пуснеш се разровиш може да откриеш и още
 
Re: ZaZZ1.com - българският вариан на digg?

Т'ва с 8-милионен пазар няма да прокопса никога. Макар, че познавам девелопърите на zzaz1 и те са много сериозни хора, така че със сигурност са си наумили нещо, което да им вади по още някоя хилядарка.
 
Re: ZaZZ1.com - българският вариан на digg?

Всичко е въпрос на маркетиране, а от vbox имат достатъчно аудитория за маркетинг на продукта. Като го пуснат над всеки клип и нещата ще тръгнат от самосебе си.
 

Горе