SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с плащане от потребител combatsambo

denis

Banned
Здравейте. Пиша, защото имам проблем с плащане от един потребител. Никът му е combatsambo и от 19 септември чакам едни 21 лв. Не са много, но са ми нужни, и по-кофти ми е, че вместо да откаже да ми ги прати винаги отлага с няколко дена и след това с още и още... Ще сложа част от личните съобщения.


19-09-2010
Значи нека да оставим тези 3-те статии за счетоводството за последно, защото не са ми толкова важни, въпреки че ще ми трябват наистина.


БЪЛГАРИЯ - 2
ДЖАДЖИ - 3
СВЕТСКИ ХРОНИКИ - 4
СКАНДАЛНО - 2
СПОРТ - 4


Очарова ме с тези заглавия, ако си толкова идеен, ще има постоянно статии, даже както се вика, на постоянна работа мога да те наема.

Начин за плащане - ти кажи какъв ти е удобен, на мен ми е пейпъл и банков превод.


....

01-10-2010, 01:44 PM
Ще използваме 7 статии от всички, които си ни изпратил.

Предостави ни IBAN, за да ти пратим 21 лева.


пращам....

01-10-2010, 07:07 PM

По банков превод, но събота и неделя не работят банките. Понеделник ги пускам и най-вероятно в във вторник ги имаш или късния понеделник.

04-10-2010, 09:20 PM
Изчакай сряда, за да ти преведа парите направо по пейпъл.

Надявам се да не е проблем.


сряда идва...

06-10-2010, 09:51 PM
Колко пари бяха и си дай пак пейпъла, че ми се трият съобщенията тук, тъй като се трупат много.

чакане...

11-10-2010, 05:10 PM
Дал съм на счетоводството да ти пратят парите, мисля че трябва да са пратени вече.

но не са...

13-10-2010, 04:27 PM

Очаквам включване от счетоводителката на фирмата и ще те информираме.

За жалост всички плащания минават през счетоводството и не мога да продиктувам даден превод да стане по-бързо, без да мине оттам.

Извини ни за неудобството.


19-10-2010, 06:41 PM

Моя грешка, приятел.

Съвсем съм изключил покрай проблеми. Ще ги имаш до 3 дена, обещавам.

поздрави.


или дето се вика...
plovdivobeshtano.th.jpg


но уви...

27-10-2010, 01:06 PM
Приятелче, взимам си ново жилище и ми е лудница. Чета съобщения и изобщо забравям кое как и защо трябва да направя.

Извини ме, ще ти пратя не 21 лева, а 30 лева след като мине 30-ти, тогава трябва да се преместя окончателно. Надявам се да не ти е проблем.


минава 30-ти..

03-11-2010, 11:41 AM .

Нали ти казах, че ще имам забавяне малко, докато влезнат пари по сметките ни и започнем да се разплащаме, за това и ще ти преведа 30, а не 21.


и пак питам...

Today, 03:55 PM
Днес сме 5-ти, до 11 трябва да ги имаш.


Пиша, защото знам, че това може да продължи до коледа... В заключение мога да кажа, че ако аз го бях бавил аз толкова със статиите нямаше да му е хубаво. Едва ли за 21 лева вече 2 месеца деловодството няма пари и т.н. :(
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

То е ясно, че има много потребителите, които са "мишоци" или просто недобросъвестни. Дано си получиш скоро парите. ;)
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

доста клошарски номер за 21 лв.
Дано се включи узера да каже кво е.
Нищи лично, на мене тоя узер винаги малко инфантилен ми се е струвал. И това не е обида.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Интересен пост. Не крия че имам забавяния и съм го казвал винаги, когато го е имало. В крайна сметка всичко си е било изчиствано.

Интересно при теб Денис, беше че като прочетох темата ти в която искаш работа и хората от форума ти обясниха, че по добре да вършиш работа видях желание в теб. СЛед като говорихме, че искам да работим заедно започна с желание, след като видя че не може да се справиш, защото нямаш време и и не можеш да влизаш често и ми отговаряше много рядко, а очаквах отговор, за да знам дали мога да разчитам на теб - какво се получи, че след като се разбрахме, че няма да работим заедно - започна в крайна сметка всеки ден да ми пишеш за тези 21 лева изработени от теб,. Нищо лошо, просто прави лошо впечатление и прави мнение за несериозност, но както и да е.

Сигурно тук ще има интересни коментари, аз съм ти обещал вместо 21 лева, 30 и ти написах, че ще ти ги преведа. Така че това ще стане.

Поздрави
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

dream, от хората, които ме познават тук, бих казал че не са имали проблем с мен. Тук по-скоро става въпрос за човек(денис), който искаше пари хей така, защото не му се работи, след което му дадоха съвет доста хора тук и видя, че така е по-добре да се прави - да работи нещо за пари. Стана дума да пише статии, но уви - бързи (доста бързо - 2 дена) и се отказа. За несериозността аз нищо не казвам, просто се съгласих с него, че няма време.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

dream, от хората, които ме познават тук, бих казал че не са имали проблем с мен. Тук по-скоро става въпрос за човек(денис), който искаше пари хей така, защото не му се работи, след което му дадоха съвет доста хора тук и видя, че така е по-добре да се прави - да работи нещо за пари. Стана дума да пише статии, но уви - бързи (доста бързо - 2 дена) и се отказа. За несериозността аз нищо не казвам, просто се съгласих с него, че няма време.

От както помолих в темата за помощ до ден днешен работя и изкарвам някой лев отвреме навреме. В момента няма работа не знам защо. Отказах се да работя за теб, защото точно тогава нямах време когато започнахме, и за да не се получават забавяния просто реших да се откажа. Както и да е.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo


На всеки му се случва да се забави, да няма по сметка, нещо си там.
Предния месец нямах пари по карта и помолих колега да изчака 3-4 дни за Пейпалски превод - човешко е. Но се разплатихме в деня, в който му обещах.
Ако правилно виждам от ЛС-тата обаче, 1 месец не ти стига да пуснеш 21лв!?
Той все пак изработил ли ги е?
Ако да, то с "несериозност" от тук нататък можеш да визираш само себе си.

Мен ако шефа ми каже, че щом има да ми дава заплата, обещал ми е:
Така че това ще стане.
Не ме топли особено, предполагам знаеш.
Що не каза на предприемача за новото ти жилище, че ще стане и неговата работа, само малко да изчака? :D

Въпроса не е в сумата или важността(!?) на плащането, а принципа, което за някои хора е основен критерий за бъдещи взаимоотношения.
 
Последно редактирано:
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Борн, именно за принципа говоря. 21-те лева не са проблема, проблема около забавянето е времето ми. И точно като нормален човек съм обяснявал всичко подробно, без да мишкувам.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

combatsambo е точен. Плащал ми е доста по-големи суми от смешната в тоя пост. Това, че се е забавил не значи, че няма да ти плати. Всички очакваме плащания и докато не се осъществят няма как и вие да платите.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Времето, което отдели да пишеш постовете и ЛС-тата щеше да ти стигне да пуснеш 21лв от банка (щом не са проблем...).

Не можеш да ме убедиш, че за 1 месец не си намерил 30 минути.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

А дали ти не си бил несериозен за да не ти ги преведе до момента. Караш ме да се замисля ...
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Борн, грозното не е това, че не съм му превел 21-те лева, а че когато аз търсех наистина сериозен автор(намерих го) държах да разбера дали денис може да е такъв, пишех му доста съобщения на които отговор имаше през 4-5 дена, а когато се разбрахме че няма да работим, защото както съм видял ми отговоря през 4-5 дена и няма време се разбрахме да му платя. След което през няколко часа имаше съобщения във форума, още от следващия ден. Това какво ми говори на мен, не на теб, а на мен ще ти кажа - че просто един несериозен човек е решил да изкарва пари, само че е поел ангажимент с убежденията от негова страна, че става за това и че мога да му се доверя. Доверих се и започна работа. Тя продължи 2 дена, като няма да коментирам качеството на статиите, история е. След което решава че просто не му се занимава и казва, че няма време. Малко не на място обяснение от негова страна, но той си знае. Ще си получи парите, това не е проблем.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Добре де, казал си му в прав текст - ще ти пратя парите. Еми не си.
Аз разбирам, че щом сам си се съгласил и му искаш ИБАН, то все пак е свършил нещо и щом ще му пращаш пари, значи ги е заработил.
Дали той е искал да работи после е изцяло ваш проблем, който не се дискутира в тази тема, а обещаните 21лв.
Той може и да е най-некоректния човек на земята, но това не "оневинява" теб... не знам как по-ясно да го обясня.

Ето аз направих 2 сайта на един. Първия ми го плати, за втория казва "ще".. и така 6 месеца.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Човека е казал, че ще плати. Точка по въпроса, въпреки, че много хора няма да го направят ако някой е поел ангажимент и не го е изпълнил. За да вземаш пари трябва да носиш отговорност за думите и действията си. Ако не ги спазваш това няма да ти е последния път когато някой те бави, очаквай и да не ти плащат.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

А, значи проблема с 21-те лева е общ, а проблема, че по-скоро за мен е некоректен, е само мой? Интересно, но както и да е. Казал съм му и на него всичко, тук се обясних, не мисля че има какво повече да се дискутира. Нека си провери сметката, която отговаря на ИБАН-А, който ми е дал в понеделник към 11 часа, когато банките правят преводи.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Човека е казал, че ще плати. Точка по въпроса, въпреки, че много хора няма да го направят ако някой е поел ангажимент и не го е изпълнил. За да вземаш пари трябва да носиш отговорност за думите и действията си. Ако не ги спазваш това няма да ти е последния път когато някой те бави, очаквай и да не ти плащат.

Точка по върпоса?
Хах, пич, осъзнай се. Отделно никъде не пише, че въпросните 21 лева не са заработени, а че СЛЕДВАЩИТЕ ангажименти са анулирани.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Борн, грозното не е това, че не съм му превел 21-те лева, а че когато аз търсех наистина сериозен автор(намерих го) държах да разбера дали денис може да е такъв, пишех му доста съобщения на които отговор имаше през 4-5 дена, а когато се разбрахме че няма да работим, защото както съм видял ми отговоря през 4-5 дена и няма време се разбрахме да му платя. След което през няколко часа имаше съобщения във форума, още от следващия ден. Това какво ми говори на мен, не на теб, а на мен ще ти кажа - че просто един несериозен човек е решил да изкарва пари, само че е поел ангажимент с убежденията от негова страна, че става за това и че мога да му се доверя. Доверих се и започна работа. Тя продължи 2 дена, като няма да коментирам качеството на статиите, история е. След което решава че просто не му се занимава и казва, че няма време. Малко не на място обяснение от негова страна, но той си знае. Ще си получи парите, това не е проблем.

Писа ми съобщение на 19 септември и започнахме работа. Уговорката беше за 15 статии около 400 думи. Не знам за какви съобщения през 4-5 дена ми говориш, но на 19 ти бях дал вече заглавията да ги видиш и след 2 дена бяха готови *все пак това са 15 статии и не се пишат за половин час, пък и аз имам лични проблеми, което не ми позволява да пиша по цял ден... Малко хронология.

19-09-2010, 09:36 PM
Примерно заглавия, които ми изникват в главата веднага:

България:
"Как ще се променят най-големите градове на България в близките години"
"Мол до Мол, като гъби след дъжд"

Джаджи:
"Как да изберем телефон с две сим карти"
"Джаджи, които помагат на жените"
"Телевизор, с който можем да си говорим"

Светски хроники:
тук трябва да помисля след като си изпия кафето с вестника сутринта, за да са актуални, защото излизат като топъл хляб

Скандално:
"Дъщеря наказва майка си да живее 1 година заключена"
и тук трябва да видя актуалните скандални неща сутринта

Спорт:
отново след сутришния вестник

За качеството няма да имаш проблеми. Уникални ще са даже ще ги минавам през Copy Space Premium.

Стахотно ще е ако ми даваш всеки ден.

А какви начини за плащане предлагаш?

Колко да са дълги статиите?


21-09-2010, 02:33 PM

Съжалявам някой реши, че не ми е нужен интернет и докато санират са ми провесили жицата. Сега чакам компанията да дойде да го оправят и ще ти ги пратя. Сега пиша от телефон. Съжалявам, надявам се че до час ще е готово.

От пощата ми вадя дата, на която съм ги пратил:
до ************@gmail.com
дата 23 септември 2010 10:49
тема Re: статии
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

combatsambo, не твой, а ВАШ. Чети.

Ето ти прост въпрос (и ако въобще ще ми отговаряш, то да е на въпроса, а не оправдания някви):
Свършил ли ти е работата за 21лв и обещал ли си му пари за нея?
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Казвам, че при неизпълване на определен ангажимент, някои даже няма и да му платят, а човека казва, че в понеделник ще си има парите. Не съм казал, че не ги е заработил, но ако уговорката примерно е да пише един месец, като всеки ден изпраща по N-статии, то в случая не я е изпълнил.
 

Горе