SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с плащане от потребител combatsambo

Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Браво Webmoney,въобще не се изака в темата, а много точно се изказа.
Аз за разлика от теб съм пристрастен,защото и аз работя с хора(не точно такива)и съм напълно съгласен с Denis.След като е работил съвестно и е свършил работа на някого ТРЯБВА да си получи парите,дори да става въпрос за 1 ,а не 21 лв.
Аз не мога да си обясня как може да има такива хора като Combatsambo,по-голяма част от моите клиенти сами настояват да си платят предварително, с останалите работим на честна мъжка дума(свършвам работа-получавам парите)и досега след приключване на работа винаги максимум до половин час са ми превеждали сумите(с изключение на случаи в които аз съм ги карал да изчакат да се съберат 2-3сметки и тогава да платят).
В нашата работа най-важни са коректността и уважението между хората.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Не можахте ли да се разберете помежду си? Вярно е, че кофти реклама няма, но не мисля, че някой ще тръгне да си играе с репутацията си за такава сума(вярно, не е два, но не е и двеста лева)...
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

За дваесе лева седем страници тема....:D
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Ивок - защото българина си е малоумен и му дай да храни и да псува, ама те хората, които трябва да си останат ниско, ще си останат ниско, сигурен съм.

денис - * you have sent $15.00 USD to Denis. Пусни сега една тема за друго, знам ли те. Дечколин.

Поздрави на всички, които писаха в темата, благодаря ви.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

combatsambo, забавянето е в теб, вината е в теб, и други колеги казаха че са имали неплатени сметки от теб. Накрая как така излиза, че някой друг е крив, а ти си перфектния клиент!? Коректен при това :D
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

защото българина си е малоумен и му дай да храни и да псува

Ами, то... в случея май това беше проблема :) Много се говори и нищо не се върши. Айде честито за ХепиЕнд-а
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Искам да потвърдя, че явно тази тема е си е изиграла ролята, днес получих пейпал плащане от combatsambo... може, но просто явно трябва да се натиска :)
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

денис - * you have sent $15.00 USD to Denis.
Къде е обещаното обезщетение за забавянето? Нали щеше да му пуснаш 30 лв?
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Хайде и аз да се иззз...кажа.
Погледнете положително на нещата, некоректните платци и некоректните доставчици, са част от бизнеса, щом ги има, значи има бизнес и той върви.
Е, в случая става въпрос за крупната сума от 21 лв., но нищо, важен е принципа. :D
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Хайде и аз да се иззз...кажа.
Погледнете положително на нещата, некоректните платци и некоректните доставчици, са част от бизнеса, щом ги има, значи има бизнес и той върви.
Е, в случая става въпрос за крупната сума от 21 лв., но нищо, важен е принципа. :D
Много голям офтопик:
Личното ми мнение е, че една от сериозните причини за батака в икономиката ни в момента е огромната междуфирмена задлъжнялост.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

И аз искам да кажа нещо по темата - не искам да съм адвокат на нито една от страните... но, първоначалната сделка е била за 15 статии доколкото разбрах. След като Денис се отказва наполовината на работата, сделката се разваля и combatsambo има право да му върне статиите без да плати. Аз също се хванах да работа за него, но като видях, че не мога за продължа, не съм си искала парите за 3-те статии които написах, защото знам, че част от вината е в мен и си поемам отговорността. Не беше коректно да се пуска цяла тема за такъв случай между двамата... Верно е, че обещанието си е обещание и трябва да се спазва... но това е личен проблем между двамата, защото не само единия е крив...
 
Последно редактирано:
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Atitedi, щом така ги разбираш нещата сигурно често ти се случва да работиш за без пари!? Готов съм да ти поръчам определен брой статии, които да не можеш да изпълниш. Колкото направиш, толкова, нали няма да ги плащам
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Много голям офтопик:
Личното ми мнение е, че една от сериозните причини за батака в икономиката ни в момента е огромната междуфирмена задлъжнялост.

Така е, прав си. Но забравяш, че с пари в джоба инвеститори няма, защото общо взето никой не ни пусна в началото на демокрацията с по едни няколко милиона за старт на бизнес - дали ще вземеш банков кредит, стоков кредит или някакъв друг кредит, за да започнеш все тая...та бизнеса си върви с финансирането и кредитирането, иначе нямаше да има толкова банки и това да са едни от най-печелившите играчи. Та съответно всеки бизнес дори и най-печелившият има дългове и то за милиони. Просто така е устроена системата. Нищо чудно във междуфирмената задлъжнялост. Нея ще я има винаги, дори и без криза. :)

P.S. Тук вече няма нищо общо с темата, просто и без това тя вече е за чат.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Atitedi, щом така ги разбираш нещата сигурно често ти се случва да работиш за без пари!? Готов съм да ти поръчам определен брой статии, които да не можеш да изпълниш. Колкото направиш, толкова, нали няма да ги плащам

Виж, аз няма да се хвана за какви да е статии, но щом поемам ангажимента, трябва да си го спазя - като не мога да си го спазя, редно ли е да обвинявам другите, че не си го спазват? Верно е, че острани Денис звучи като онеправдан, възможно е и да е така, но ако ще 20 подкоментара да сложите на този пост, никой не може да ми докаже, че поне малка част от вината (това че се отказва преди да свърши първоначалната договорка) не е и негова! Щом работата не му харесва, да си напише докрай 15-те статии и да се отказва - тогава вече може да има претенции че му забаавят плащания и прочее..
Както стана вече въпрос в предишните постове, въпросът е принципен...
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Виж, аз няма да се хвана за какви да е статии, но щом поемам ангажимента, трябва да си го спазя - като не мога да си го спазя, редно ли е да обвинявам другите, че не си го спазват? Верно е, че острани Денис звучи като онеправдан, възможно е и да е така, но ако ще 20 подкоментара да сложите на този пост, никой не може да ми докаже, че поне малка част от вината (това че се отказва преди да свърши първоначалната договорка) не е и негова! Щом работата не му харесва, да си напише докрай 15-те статии и да се отказва - тогава вече може да има претенции че му забаавят плащания и прочее..
Както стана вече въпрос в предишните постове, въпросът е принципен...

Така е обещанието си е обещание.

Може темата вече да се преименува на " ДА СЕ ИЗЛОЖИШ ЗА 21 ЛВ."

А може и за анти кампании да се ползва следната процедура:
Ако желаете да засегнете колега, конкуренция и др.
Пишете в Уебмастъра тема " Къде са ми парите" и просто стойте и гледайте. Ще го убиждат, уплюват и какво ли още не.

Услугата се предлага безплатно!
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Така е, прав си. Но забравяш, че с пари в джоба инвеститори няма, защото общо взето никой не ни пусна в началото на демокрацията с по едни няколко милиона за старт на бизнес - дали ще вземеш банков кредит, стоков кредит или някакъв друг кредит, за да започнеш все тая...та бизнеса си върви с финансирането и кредитирането, иначе нямаше да има толкова банки и това да са едни от най-печелившите играчи. Та съответно всеки бизнес дори и най-печелившият има дългове и то за милиони. Просто така е устроена системата. Нищо чудно във междуфирмената задлъжнялост. Нея ще я има винаги, дори и без криза. :)

P.S. Тук вече няма нищо общо с темата, просто и без това тя вече е за чат.

Off Topic

Имай в предвид, че монетарната система е основана на дълг и над 80% от парите в обръщение са създадени на база дълг. В САЩ процента е значително по-висок, поради ниските минимални задължителни резерви на банките. Така, че навсякъде количеството на парите зависи основно от кредитирането.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Off Topic

Имай в предвид, че монетарната система е основана на дълг и над 80% от парите в обръщение са създадени на база дълг. В САЩ процента е значително по-висок, поради ниските минимални задължителни резерви на банките. Така, че навсякъде количеството на парите зависи основно от кредитирането.

Волен Сидеров ти е любимия политик нали ? :) А най-много обичаш да обсъждаш Яне Янв? :)
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Здравейте,
реших и аз да се включа в темата, защото на мен ми е ясно, че най-вероятно няма да си получа парите от този потребител, и единствено ми остава надеждата да не пострадат други хора. Мога категорично да заявя, че съм била съвсем изрядна в своите отношения спрямо него. В продължение на девет дена си изпращах всеки ден, въпросните статии. Уговорката ни беше да ми плати в края на първата седмица, за да съм и аз спокойна, че е коректен платец. Когато на десетия ден си поисках аз парите, защото бях изчакала даже повече време, но не получих от него предложение, което да гласи - мина уговореното време, нека да се разплатим. И щом си поисках паричките, започнаха писма с възникнали проблеми. Аз изчаках търпеливо още две седмици, но ето че парите още ги няма. Много ми стана болно, когато в последното си писмо ми каза - Ето защо няма да работим с вас, не може непрекъснато да ни притеснявате за пари!!!
Ами в крайна сметка всеки работи за насъщния, а при условие, че аз не съм имала нито забавяне, нито работата ми е била лошо свършена, е съвсем нормално да си поискам парите.
Много подробно се зачетох в неговия пост, за това , че не може да намери коректни хора, които да му свършат работа - ето, аз съм налице, и не го говоря това от нескромност, работила съм вече с десетина човека от форума и всички са останали доволни! Как така само с него не успявам да се разбера!
След като вече и аз изказах публично своето недовелство, не знам дали ще има някакъв отзвук, но виждам , че не съм единствената излъгана! Вероятно, ако бях разбрала за темата по-рано, нямаше да започна работа с него!
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Е, то човек лесно може да си извади изводи амо по извиненията, които въпросния "коректен", но винаги недоволен потребител успява да си измисли.
Накрая най-нагло иронизира Денис, че и му превел по-малко от обещаните...
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Ивок - защото българина си е малоумен и му дай да храни и да псува, ама те хората, които трябва да си останат ниско, ще си останат ниско, сигурен съм.

денис - * you have sent $15.00 USD to Denis. Пусни сега една тема за друго, знам ли те. Дечколин.

Поздрави на всички, които писаха в темата, благодаря ви.

Изключително нагло е да направиш човека на маймуна, да бавиш парите му с месеци и най-накрая, когато даде гласност на некоректността ти да му ги пуснеш с пренебрежение, все едно, че му правиш някаква услуга и да му лепиш странни епитети.
Вместо да си по-нисък от тревата, да се разплатиш с всички, на които дължиш пари и да се забиеш в 9-та глуха, докато поотмине оправданото ти оплюване, ти продължаваш да ръсиш бисери и определения като това, че цяла нация била малоумна...
 

Горе