SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с плащане от потребител combatsambo

Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Детски истории.

Пламене и аз това си помислих, ако гогобг каже, че е от София, направо на него да му ги дам, или пък Денис не е съгласен :)

Не съм от София. Можеш да се почерпиш за здравето на писалите в темата.:)
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Работил съм с комбатсамбо, платих и получих услугата след 5 минути.
Работил съм и с Денис, платих и получих услугата след 1 час.

Но това заради което пиша тези редове е че платих предварително за превод от Денис,една част от която не получих до днешна дата, ето какво се получи, обърнете внимание на датите на съобщенията:

До Денис от мен:
16.септемви.2010
Здравей, нямаше ме в БГ, какво стана с останалите статии които останаха за пртевода?
И ако имаш време за други, но те са на друга тема
------------------
20 септември 2010
Здрасти, какво стана? Да не си заминал на море в Гърция? :D
-----------------
23 септември 2010
Здрасти, къде се изгуби?
----------------

29 септември 2010
От Денис:
здрасти, сори за забавянето пращам ти преводите до час като се прибера
-------------------

26 октомври 2010 от мен
Здрасти, кво стана с тия текстове :D. Нямам търпение да ги получа вече
--------------------

След това не съм писал повече.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

@combatsambo, приятелю съжалявам, че вероятно ще те разочаровам, но и за мен си некоректен платец. Приятен човек си, вадиш вид на точен човек, но с плащанията хич те няма :) както и да е, нямам намерение да си търся парите ( които по странна случайност са пак около 20 лв ;) и отново ги чаках повече от месец. Казвам чаках, понеже вече не правя и това ;) ), понеже за мен въпроса е принципен и по-скоро исках да видя дали си заслужава да работим заедно за напред... е поне научих нещо важно - вече ще се взима капаро или ще държа да ми се плаща предварително.

Съжалявам много, но дай да си го кажем право - просто момчето си е в пълното право да те обвини за некоректен платец.

И преди и мен да обвиниш, че не съм ти оптимизирал онзи сайт, който обещах, нека и аз да си измия ръцете - подочух, че и други хора от форума са имали лоши преживявания с теб и затова и реших, че просто няма смисъл... дори виждам, че тези хора не са взели страна, но това е тяхно право.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Така и аз да си кажа. Мислех, че само с мен се е случило така и въобще не съм имал намерение да разгласявам случая, но взе да ми се струва че все пак е добре да се знае с кого работи човек.
Та с комбатсамбо се догоеорихме за едни линкове. Пуснах му линковете веднага след договорката че ще плати примерно в понеделник, а договорката беше направена в петък. И започнаха едни мейлове от типа днес не успях, утре до обяд ги имаш, счетоводителката не пуснала платежното и т.н. и така десетина дена след което просто свалих линковете и така. Сумата беше малка, че направо никаква. Не ми се занимава с глупости да ви поствам тука мейловете, но категорично мога да кажа, че човека е некоректен платец и поне на мен ми звучи крайно несереозно оправдание от типа аз пуснах платежното, ама счетоводителката платила нещо друго и за теб не останаха пари.
Понеже получавам пари основно за реклама и линкове в сайтовете си винаги съм ги пускал преди да си получа парите. Е този е единственият човек, който не ми платил.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

комбат, за пореден път инфантилни работи.
човека може да не е останал да ти работи аз дълго, това не означава, че не му дължиш пари за свършеното. и без това се работи на парче.
ако аз утре реша да напусна работа, ми се плаща за 5 изработени дни тоя месец, и друм...
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Много ги обичам такива "работодатели" - ти СЕГА ми свърши това, пък ако ми хареса СЛЕДВАЩАТА ти работа, може би ще ти платя някой ден... Точно заради такива случаи ВИНАГИ взимам капаро...
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Борн, именно за принципа говоря. 21-те лева не са проблема, проблема около забавянето е времето ми. И точно като нормален човек съм обяснявал всичко подробно, без да мишкувам.

Мишкуваш и още как! Купуваш си жилище, което от своя страна предполага, че имаш пари. И в същото време не изплащаш уговорената сума на човека. Ползвал ли си му вече статиите? В случай, че си ги ползвал, значи той си е свършил своята работа и ти трябва да му преведеш парите.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Тука наиситна стана като венецуелски сериал :) , за да няма подобни проблеми вземайте уговорените пари предварително. Нали като влезеш в един хранителен магазин първо си плащаш преди да си вземеш хляба :)
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

combatsambo, не твой, а ВАШ. Чети.

Ето ти прост въпрос (и ако въобще ще ми отговаряш, то да е на въпроса, а не оправдания някви):
Свършил ли ти е работата за 21лв и обещал ли си му пари за нея?

И аз това попитах. Ако човека си е свършил работата, тогава каква е причината да не си получава толкова време парите? И какво значение има дали се е отказал от работата след написването на 7 статии?
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

combatsambo, как не те мързи да пишеш :) Трябваше да му изпратиш парите веднага и да не пишеш нищо преди да си му ги изпратил - сега само те оплюха хората във форума.

Не защото не си му ги платил, а защото се оправдаваш. Приложи сканирана бележката и забрави за случая. Аз лично не бих си рискувал името нито за 21, нито за 2000 лева.... ще умра от срам ако се случи някога.

По принцип някога, преди 4-5 години и аз бавех до последно разни плащания и ако ви кажа защо ще умрете от смях - нямах онлайн банкиране и като нямаше пари в ипей акаунта ме мързеше да ходя до банката да превеждам :D
 
Последно редактирано:
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Всъщност, не видях combatsambo да се оправдава, той просто шикалкави. Няма да се изненадам ако листа с чакащите нарасне още :)
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Денис, приятелче, нямам нищо против теб и се радвам на всеки, който реши да изкарва сам парите си, а не да разчита на родителите си. Няма да коментирам повече отношенията ни, вече казах че ще си имаш паричките в понеделник, около обяд.

Какво стана с превода?
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Какво стана с превода?

Абе остави.
Днес е лудница в офиса, счетоводството ми сгрешило вносната бележка.. до края на седмицата ти ги пращам със сигурност. :D
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Тук хвърчат червени точки като за световно за 21 лв:).Искам и аз една:).пп. ЕЕЕ исках само една цървена точка,вие ме налазихте цялата банда деааа:)
 
Последно редактирано:
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Така... сега се прибирам тъкмо. Изчаках всички възможни банки да затворят. Няма превод до този момент и няма как да има до края на деня. Още един ден, за който combatsambo обеща, дори и публично, че ще прати парите, но не ги. Нямам думи просто. Ползвам електронно банкиране и нямам превод и до банката в 5 и 20 бях нямаше превод и в банкомата няма. В банката казаха, че нямам превод от 02.11.2010, така, че няма как да са пратени.
 
Последно редактирано:
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Отдавна не вярвам в Дядо Коледа, но... дано. Ще видим и утре дали ще грейне. :)
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Така... сега се прибирам тъкмо. Изчаках всички възможни банки да затворят. Няма превод до този момент и няма как да има до края на деня. Още един ден, за който combatsambo обеща, дори и публично, че ще прати парите, но не ги. Нямам думи просто. Ползвам електронно банкиране и нямам превод и до банката в 5 и 20 бях нямаше превод и в банкомата няма. В банката казаха, че нямам превод от 02.11.2010, така, че няма как да са пратени.

Да се изакам и аз в темата, понеже гледам отстрани и затова не съм пристрастен

Денис, мойто момче, прав си на 100% - главното е да не се ядосваш сега и да не се караш с "плащача" - твоето оръжие в случая е общественото мнение - повече от това не можеш да го изложиш - сигурен съм, че сега 90% от хората ще се замислят дали да имат взимане-даване с него, затова и да не ти ги даде - квото такова - ти дотук си прав и кето можеше го направи

При мене едно време имаше подобен случай - едни "много заети" играчи имаха да ми дават 1000 долара, но се оправдаваха че са в международни комадировки (пак уж да ми покажат колко са по-напред от мене) но аз понеже имам други инструменти за такива случаи им казах: "няма проблеми момчета - вие сте точни и затова ви давам още 48 часа срок за плащане" (демек правя им комплимент) след 48 часа естествено нямаше реакция но след 49-тия (когато осъмнаха с блокирани акаунти във WebMoney за много повече пари - изведнъж намериха време да ми пишат и да се извиняват (е първо заплашваха естествено) - накратко получих от тях 14 писма и когато взеха накрая да ми се молят да ми върнат парите - им дадох този шанс :)

та идеята е, че ти си изигра картите по най-добрия начин, затова дотук спираш и чакаш - квото такова - а занапред имай 1 наум
 

Горе