SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Тема на редакторите в start.bg

Re: Тема на редакторите в start.bg

Ами, привет :)

А има ли други редактори от старт.бг тук? До сега знам само за бгкулинара и за себе си. :D
и аз имам една там, но така и не съм я завършил напълно - имало неактивни линкове http://freehosting.start.bg/
 
Re: Тема на редакторите в start.bg

ох

Имате ново предложение за линк:

Име: ДО БГ
Адрес: http://www.dobg.net
Ключови думи:
Email: info...dobg.net
Коментар: Имаме добри резултати в СЕО и бихме желали да бъдем включени в каталога Ви. излизаме на 4-ро място с 'templates' в GOOGLE от 179 000 000: http://www.google.com/search?hl=bg&safe=off&q=templates&btnG=Търсене&lr=

ами сега? :)
 
Re: Тема на редакторите в start.bg

а така :
... e на първо място в google.bg при търсене по марки телефони и ключови думи и има гарантирано висока SEO (google оптимизация)

Да взема книга да напиша с лафове :)
 
Re: Тема на редакторите в start.bg

Май не му е тук мястото, но ето турският старт.бг - start.web.tr

Някой от турските редактори е харесал едно мое сайтче и го е добавил, та и от там капе по малко :)

Жалко, че Г или някой друг не предлага автоматичен превод от турски за да си добавя всичко.
 
Re: Тема на редакторите в start.bg

И аз съм редактор - blog.start.bg, astronomia.start.bg, nlo.start.bg и още 1-2...

P.S. Брех, да не сте трили форума бе, някъде са ми изчезнали мнения... със сигурност това не ми е първото...
 
Re: Тема на редакторите в start.bg

Хм не разбрах как да видя дали дадена тема е свободна ? Или ако някоя тема е запустяла как да кандидатсвам за нея ?
 
Re: Тема на редакторите в start.bg

Пишеш името на темата точка старт топчка бг и ако ти даде грешка, то верояно темата е свободна.

Ето ти последните свободни теми:
article.png
Tutrakan.Start.bg
article.png
Jeanmicheljarre.Start.bg
article.png
Silovtriboi.Start.bg
article.png
Kingdiamond.Start.bg
article.png
Orkestri.Start.bg
article.png
Amsterdam.Start.bg
article.png
Moskvich.Start.bg

Те се виждат само в админ панела на редакторите.
 
Re: Тема на редакторите в start.bg

1. Възможност да печелиш от реклами
2. Връзки към твои сайтове
3. Удовлетворение, да развиеш тема, която те интересува

А на мястото на реклама, мога ли да сложа банер към мой сайт, който няма нищо общо с темата?
 
Re: Тема на редакторите в start.bg

А на мястото на реклама, мога ли да сложа банер към мой сайт, който няма нищо общо с темата?

Можеш, в договора не пише нищо за тематиката на банера, стига да не нарушава законите на РБ.
 
Re: Тема на редакторите в start.bg

Кулинаре, а защо в аддурл.старт.бг не могат да се предлагат нови сайтове?

Много спам ли те залива?
Не можеш да си представиш колко много. При все, че съм писал, че тематични сайтове се добавят в отделните категории (теми), продължава получавах заявки за имоти, заведения и т.н.
 
Re: Тема на редакторите в start.bg

Един въпрос към всички редактори на старта:

Някой изкарал ли е някой лев от това?
 
Re: Тема на редакторите в start.bg

Банер/адсенс - изпращаш ги на админите и те ги слагат.

Аз имам изкаран някой лев от адсенс. :) ЦПМ-а е $2.5

Банери и ВИП линкове не съм слагал.
 

Горе