SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO за правителството

Re: SEO за правителството

пуснали са AdWords кампания за тази ключова дума и тъй като са единствените рекламодатели са си най отгоре, евтиничко им е и си теглят яко трафика.. естествено са си измислили и рекламно изречение включващо тази думичка.
ето извадката от техния сайт:

Провал в живота? Научи нов език онлайн. Започни с успех! - Новата ни реклама излиза в google.com под думата провал .

Вижте какво излиза в google.com при търсене на думата провал освен българското правителство в дясно .

ами някой да думне една евтина рекламка с лозунг да не цъкат по рекламите за тази фраза ;D интересен ще ми е ефекта от това ..
 
Re: SEO за правителството

ха .. вярно .. преди 20 минути буквално бяха в играта ..
кой знае може пък да са усетили някой дебел край в обсъждането на техните действия от наша страна ;)
 
Re: SEO за правителството

Капитал направо публикуваха линк за слагане. Сещай се снахо :) Явно и в икономедия имаме фенове :)

БГкулинар : Преди малко ми пуснаха текста който е излязал. Това с ЦСКА не го видях. Айде сега левскарите да вземат да слагат линкове в подкрепа на правителството :)
 
Последно редактирано:
Re: SEO за правителството

пуснали са AdWords кампания за тази ключова дума и тъй като са единствените рекламодатели са си най отгоре, евтиничко им е и си теглят яко трафика...
При Кабината не е важен трафика, а конверсията. Те не продават реклама, важно е колко курса ще продадат.

ами някой да думне една евтина рекламка с лозунг да не цъкат по рекламите за тази фраза ;D интересен ще ми е ефекта от това ..
Ето ти резултата, но само като кликове.


Капитал направо публикуваха линк за слагане. Сещай се снахо :) Явно и в икономедия имаме фенове :)
Като знам, че Еленко е отговорен за електронните им издания, ще да е някой нелегален фен.

БГкулинар : Преди малко ми пуснаха текста който е излязал. Това с ЦСКА не го видях. Айде сега левскарите да вземат да слагат линкове в подкрепа на правителството :)
Това с ЦСКА-то е от блога на 3уебдизайн. Направих генерализация :).
 
Re: SEO за правителството

"От пресцентъра на правителството казаха, че няма да ни свържат с човека, който поддържа сайта им, защото той нямало да говори. „Това, което са направили, се отстранява по прост начин“, казаха още от пресцентъра."
http://www.class.bg/view.php?id=31009
 
Re: SEO за правителството

Имам питане - има ли някъде списък с медиите, които са отразили случилото се по стандартен неадекватно-тъп начин. И как бих могъл да им разпространя ето това.
 
Re: SEO за правителството

Имам питане - има ли някъде списък с медиите, които са отразили случилото се по стандартен неадекватно-тъп начин. И как бих могъл да им разпространя ето това.
постнах ти го във facebook групата
 
Re: SEO за правителството

Често им се случва.
Чудя се редакторите в ДМОЗ няма ли да вземат мерки :p
 
Re: SEO за правителството

Чудя се редакторите в ДМОЗ няма ли да вземат мерки :p

Аз да не давам акъл, ама добавянето на: "Някои блогъри асоциират това управление с провал." към описанието на сайта в dmoz, значително ще увеличи дългодействието... ;D
 
Re: SEO за правителството

Капитал направо публикуваха линк за слагане. Сещай се снахо :) Явно и в икономедия имаме фенове :)

Oggin, за феновете в икономедия отдавна ти казах, дори и да са малко по-други хора. Следите в интернет винаги се откриват. :)

oggin стабилно си размахва ръцете по retv :D :p
Еми дайте да го направим звезда по Youtube! Да не забравите да пуснете линка после. :D
 
Re: SEO за правителството

Това - http://googlebombing.wordpress.com/ - кой от вас ми го натресе? ;D

Иначе за сайта на Министерски съвет...отдавна ме сърбят ръцете да му попроменя малко описанието...;D
 
Последно редактирано:

Горе