SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

АБВ на твой домейн

Re: АБВ на твой домейн

Звучи като голям Х*Й в собствен задник :)

Не мога да разбера, за от какъв зор някой ще им ползва брутално тежкия интефейс, вместо да ползва същото от google aps примерно ??? Където imap е безплатен...
 
Re: АБВ на твой домейн

Интересно предложение от АБВцък. ;)

При положение, че Google я имат тази услуга, не бих ползвал АБВ. Интерфейса на АБВ не ми харесва, да не говорим за ужасните им реклами :)
 
Последно редактирано:
Re: АБВ на твой домейн

Май няма нищо хубаво в АБВ.
Кажете поне едно.
Не е толкова отчайващо.

Аз си ги ползвам от първия ден, в който имам интернет, и съм си доволен :p
A със тази добавка към firefox за проверка на мейлите е още по-яко.
 
Re: АБВ на твой домейн

Не мога да разбера, за от какъв зор някой ще им ползва брутално тежкия интефейс, вместо да ползва същото от google aps примерно Където imap е безплатен...

Импресии и липса на възможност за миграция към друг мейл. Това е бизнес модела в бг.
 
Re: АБВ на твой домейн

Импресии и липса на възможност за миграция към друг мейл. Това е бизнес модела в бг.

Но след пускане на добавката за firefox сигурно са им паднали поне с 20% импресиите :). Така че и за потребителя мислят чат пат :D
 
Re: АБВ на твой домейн

Звучи като голям Х*Й в собствен задник :)

Не мога да разбера, за от какъв зор някой ще им ползва брутално тежкия интефейс, вместо да ползва същото от google aps примерно ??? Където imap е безплатен...

google aps е години преди услугата на абв :)
само дето за 1 година смениха няколко пъти адресите за мх записите :)

но пак е хубаво да има бг алтернативи
 
Re: АБВ на твой домейн

google aps е години преди услугата на абв :)
само дето за 1 година смениха няколко пъти адресите за мх записите :)

но пак е хубаво да има бг алтернативи

Кога са ги сменяли? Аз на личния си домейн от 2008 не съм сменял нищо по MX.... изостанал съм с инфото явно
 
Re: АБВ на твой домейн

абв не е чак толкова трагична поща. за българска даже е учудващо добра.
разбира се има какво да се желае по отношение интерфейса (особено новия) и спам филтрите... но все пак :)

Предложението е добро за малки фирми, които искат да ползват корпоративна поща, но имат служители които могат да работят само с абв.бг :)
Като ето този например :)
Като добавим и веселия мейл спасете@абв.бг, определено виждам бизнес за Нетинфо в тази идея :)
 
Re: АБВ на твой домейн

Преди доста врeме (2 години) дира предложиха такова нещо напълно безплатно. Ама явно не потръгна.
 
Re: АБВ на твой домейн

Преди доста врeме (2 години) дира предложиха такова нещо напълно безплатно. Ама явно не потръгна.

При положение че Gmail има какво ли не.
Как да пробиеш.
Макар че дира повече ми харесва от АБВ-то.
 
Re: АБВ на твой домейн

Преди доста врeме (2 години) дира предложиха такова нещо напълно безплатно. Ама явно не потръгна.
mail.bg направиха същото, ама ефекта... никой не вади статистики да покаже единиците демейни :))

Кога са ги сменяли? Аз на личния си домейн от 2008 не съм сменял нищо по MX.... изостанал съм с инфото явно
Потвърждавам - в последните две години също ги ползвам без никаква промяна. MX адреси само са добавяли - не са махали.
 
Re: АБВ на твой домейн

аз ползвам google aps и определено не мисля да взимам хост в хост.бг за да ползвам на абв-то гадната поща :))
 

Горе