SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Адсенс, Опера, Биг брадър или параноя.

Re: Адсенс, Опера, Биг брадър или параноя.

:) настройките на AdSense (профила). Трябва да си ги позволил да се показват на база интересите на потребителите. Иначе се показват на база съдържанието на сайта.

Тая опция се приема автоматично заедно с еврото :)
 
Re: Адсенс, Опера, Биг брадър или параноя.

Бях търсил лятото почивка в един сайт и бях стигнал почти до плащането и ми изкарва на някакъв съвсем различен сайт банер на туристическият сайт ....Довършете резервацията си до Costa Brava :) не е параноя, а си е чисто следене :)
 
Re: Адсенс, Опера, Биг брадър или параноя.

:) настройките на AdSense (профила). Трябва да си ги позволил да се показват на база интересите на потребителите. Иначе се показват на база съдържанието на сайта.
Please keep in mind that by opting out of showing interest-based ads, you'll decrease the number of ads competing to appear on your website, which may decrease your earnings. Learn more about interest-based advertising.
Май не са особено прави, ама да видим, изключих го.
 
Re: Адсенс, Опера, Биг брадър или параноя.

Наречете ме параноик :D , но не е ли възможно гугъл да ни следи чрез ай пи то или мак адресите на ланките ни

Влизаш в сайт с гугле реклами и съответно пращаш заявка до сърварите на гугле да "пратят" съдържание за някакви реклами ,е гугле знаят каква е тематиката на сайта ,знаят и ай пи то което "поисква" съдържанието на някакви реклами (то като се замисля тези неща са възможни за всяко гугле съдържание което се зарежда от техните сървари)

- единственото което трябва да правят е да си водят статистика за всички ай-пи та които постоянно поискват някакво съдържание от техните сървъри влизайки в различни сайтове.Даже не е нужно да ползваш търсачката им за да си направят статистика.
Но айде стига толкова че се отплеснах.
В русия съм, в русия съм :D
 
Re: Адсенс, Опера, Биг брадър или параноя.

Наречете ме параноик :D , но не е ли възможно гугъл да ни следи чрез ай пи то или мак адресите на ланките ни

И чрез cookies също.

И става точно така както си го описал.
 
Re: Адсенс, Опера, Биг брадър или параноя.

Зависи от нишата на сайта според мен.
Аз работя на няколко ниши.
 
Re: Адсенс, Опера, Биг брадър или параноя.

Аз работя на няколко ниши.

Да де!!! При мен едната е самолетни билети. И като взеха да се появяват кликове за по 1 цент започнах да се чудя какво става. Махнах я тая простотия и нещата се нормализираха.

Какво ме интересува, че щяло да има по-малко бидове, когато тези дето са повече са некачествени... Потребителят е дошъл в сайта, защото се интересува от самолетни билети, не как да си направи ферма...
 

Горе