SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Афилиейт Програмите за Групово Пазаруване?

Re: Афилиейт Програмите за Групово Пазаруване?

Най-накрая Грабо пуснаха, т.нар, смарт банери - можеш да таргетираш по категория, аудитория, банери и други благинки. Ще им дам втори шанс, че след случая с Еврохолидейз, продажбите направо се сринаха.

Дай хинт как да извадя линк към конкретна оферта? Не го откривам никъде...

П.С. Опс, успях - отварям РСС емисията и си взимам линка...
 
Re: Афилиейт Програмите за Групово Пазаруване?

Някой знае ли дали от записаните по email от Grabo взимам същия процент и дали е завинаги? Също така какво е email записвания и какво общо записвания?

Иначе пълна трагедия на freebg.eu (пуснал съм основно за туризьм да се въртят)

54 490 банер импресии
309 банер кликове
0.57% CTR
0 бр. продажби
11 e-mail записвания
14 общо записвания
 
Re: Афилиейт Програмите за Групово Пазаруване?

fridge каза:
Някой знае ли дали от записаните по email от Grabo взимам същия процент и дали е завинаги? Също така какво е email записвания и какво общо записвания?
Процентите варират, но общо взето са от един порядък. Записванията нямат отношение към плащанията и аз не знам за какво ги предоставят като информация.

fridge каза:
Иначе пълна трагедия на freebg.eu (пуснал съм основно за туризьм да се въртят
Според мен вече има пренасищане и интересът е паднал доста.
 
Re: Афилиейт Програмите за Групово Пазаруване?

При мен банерите от grabo въобще не ги кликат, сложих на grupo.bg тях ги кликат - има 1% CTR, но никой нищо не си купува - въобще пълна мизерия

Според мен вече има пренасищане и интересът е паднал доста.
 
Re: Афилиейт Програмите за Групово Пазаруване?

При мен - от както сложиха анкети за банери се счупват да кликат и мога да кажа, че и продажбите нарастнаха.
 
За: Афилиейт Програмите за Групово Пазаруване?

За: Афилиейт Програмите за Групово Пазаруване?

тия от grupo са големи ментаджии - статистиката се изменя всеки ден - имам предвид за вече минали дати
 
За: Афилиейт Програмите за Групово Пазаруване?

За: Афилиейт Програмите за Групово Пазаруване?

Хм,аз съм доволна от Лапни и Групово, макар да не знаеш точно дали това е реално,особено с продажбите
Колектива имат някакви невероятни технически проблеми, и ги чакам да възкръснат. Много много са зле,а ми се иска да работя с тях.
 
За: Афилиейт Програмите за Групово Пазаруване?

За: Афилиейт Програмите за Групово Пазаруване?

Естествено, че продажбите от кликове ще падат. 99 % от офертите са за пилене на нокти и веднъж в годината зимния сезон за смяна на овехтелите гуми.
По-точно се превърнаха в модни бутици.
 
За: Афилиейт Програмите за Групово Пазаруване?

За: Афилиейт Програмите за Групово Пазаруване?

2011-12-16_093632.jpg
Слаба работа, общо взето се печели много бавно, заради ниските цени на офертите. И все пак - 10 % от тях.
Разликата между общите записвания и емейл записванията ви дават броя на регистрираните чрез вас, което е по-важното, защото те пазаруват реално. И при изискване на натрупаните пари е задължително да издадете вие фактура, че ги приемате (единствено за юридически лица) или да си ги прехвърлите в електронния портфейл и да си купите някой ваучер по избор с тях.
 

Горе