SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Афилиейт програмата на Колектива България

Kolektiva.bg

New member
Защо “С Колектива“?
- Ставате бизнес партньор на Кolektiva.bg - най-големият сайт за масово пазаруване в България с богато разнообразие от интензивно сменящи се (на всеки 3 дни) седем оферти на ден (само за София), от които потребителите избират и купуват;
- Като участници в афилиейт програмата „С Колетива” печелите висок процент от цената на всяка закупена от насочен от вас към нас, потребител оферта;
- Процент от по-висока сума е по-висока сума - средната цена на офертите при нас е от 30 лв, до 200 лв в туристическата секция;
- Вашите потребители биват „регистрирани“ като ваши, от момента, в който са пренасочени от интернет страницата Ви, към сайта на Колектива България (http://bg.kolektiva.net/sofia/) и вие продължавате да печелите от този момент нататък от всяка тяхна покупка, в рамките на следващите три месеца, независимо дали те ще попадат отново на сайта на Колектива директно или през вашата интернет страница. Периодът, в който печелите автоматично се възобновява всеки път, когато потребителят отново попадне на сайта на Колектива през вашата интернет страница;
- Предоставяме ви разнообразни и хващащи окото реклами (банери, уиджити, текстови линкове, статии) и не само – ще ви посъветваме и как да ги използвате;
- Гарантирана ефективност – чрез актуални банери, генериращи текущите оферти на сайта ни - за всеки ден и всеки град;
- Като наши партньори Ви помагаме да генерирате повече и повече потребители, с кампании, насочващи „вниманието“ към вашата страница. Ексклузивни сделки, достъпни само през вашата страница, анонси за тях към нашите регистрирани потребители - са само част от усилията, които полагаме в съвместното ни работа;
- Влизате в честно и прозрачно партньорство, с точно дефинирани условия

Как?
Като посетите страницата за регистрация на афилиейт партньори на Колектива тук: Регистрационна Форма и се регистрирате за участие в програмата
На същата страница ще намерите общите условия за участие, с които регистрирайки се, се съгласявате.
Линк към регистрационната форма на програмата ще намерите на сайта на Колектива България - http://bg.kolektiva.net/sofia/affiliate/ или на Фейсбук страницата – раздел Афилиейт програма
Наш администратор ще разгледа кандидатурата Ви и ще одобри молбата Ви, за което ще получите потвърждаващ и-мейл
С това договорът за афилиейт партньорство помежду ни става валиден, като следва формалното му подписване с подробна информация за двете страни
От афилиейт софтуеъра на Колектива България, за насочване на потребителите от вашата страница към сайта на Колектива България (http://bg.kolektiva.net/sofia/) – ще можете да теглите редовно актуални рекламни материали (банери, уиджити, тектови спотове и т.н.) в разнообразие от формати и размери
Тегленето е опростено до копиране и поставяне на генериран от системата код, показващ съответния избран рекламен материал
...и това е напълно достатъчно, за да започнете да печелите веднага от всяка покупка на ваш потребител от сайта на Колектива България

Пишете ни на адрес: affiliate.bg@kolektiva.net – в случай, че се нуждаете от разяснения, помощ или съвет във връзка с афилиейт програмата
- Ако имате Интернет страница – уебсайт, Facebook фен страница, форум, блог .....и ….самочувствие, че активно общувате с потребителите си – дори и те да не са толкова много.
- Aко нямате Интернет страница, а желаете да ни станете афилиейт партньори – пишете ни – вече сме помислили и за това.

Какво е „С Колектива“?
„С Колектива“ е афилиейт програмата на Колектива България, предлагаща следните условия:
- за всяка покупка на потребител, който ни е намрил еднократно през Вашата интернет страница – ще получавате комисионна от 8% от нетната стойоност на закупената оферта, равностойни на 6.4% от цената на офертата. Нетната стойност се получава като от цената извадим трансакционните разходи (3%) и ДДС.
- Три месеца валидност на бисквитките (анг. Cookie life time) – т.е времето за което печелите от всяка покупка на еднократно регистрирани като „ваши” потребители е три месеца, с автоматично подновяване на същия всеки път, когато потребителят отново попадне на сайта на Колектива, през Вашата страница;
- Договор за афилиейт партньорство – валиден за три месеца, с опция за автоматично подновяване или прекратяване - с 15 (петнайсет) дневно предизвестие на една от страните;
- Отчитане на приходите ви от афилиейт партньорството на всяко 15-то число от месеца и превод по банковата ви сметка в десет дневен срок;
- Не съществува изискване за задължителен минимум на натрупаните Ви приходи като наш афилиейт партньор, за да ви бъдат преведени те по банкова сметка;
- Разходите по превода остават за сметка на Колектива.
 
Re: Афилиейт програмата на Колектива България

С тези 50% комисионна, която взимате от фирмите предлагащи услуги при вас, се чудя как сте още на пазара?! :eek:
 
Re: Афилиейт програмата на Колектива България

Отивай в една друга компания започваща с Гра...
Първо процента е по-голям, 2ро не си обвързан с договори и 3-то правиш една регистрация, приемаш условията и до 30 мин може да си сложиш банерите.

Съжалявам,че пиша в тази тема за конкуренция, но....
 
Re: Афилиейт програмата на Колектива България

Хули, от Грабо имам 3 месечен опит и наблюдения, искам да опитам с Колектива.
 
Re: Афилиейт програмата на Колектива България

И аз кандидатствах преди няколко седмици и получих само отговор че молбата ми се разглежда и толкова. Ни вест , ни кост!
Пробвам с грабо на няколко сайта, но са слаби.
 
Re: Афилиейт програмата на Колектива България

И аз още ги чакам то Колектива. Явно имат много работа, но защо рекламират партньорска програма, като явно не са готови.
 
Re: Афилиейт програмата на Колектива България

Пламен, не мисля, че е проблема е със сайтовете, защото и сега си рекламират в тях с гугъл реклами
 
Re: Афилиейт програмата на Колектива България

Близо месец нямам отговор, откакто кандидатствах.
И аз така още си чакам отговор.

Венци, явно сайтовете са ни кофти, а не искат да ни откажат.
Едва ли това е проблема :) А и за мен е нормално да получа отговор даже и да е отказ.
 
Re: Афилиейт програмата на Колектива България

и аз пробвах известно време с грабо, но ... нищо

макар и малко с рекламите на Г. си върви, капе си ....
 
Re: Афилиейт програмата на Колектива България

и аз пробвах известно време с грабо, но ... нищо

макар и малко с рекламите на Г. си върви, капе си ....
 
Re: Афилиейт програмата на Колектива България

Мога да кажа само едно за Колектива.
Това са най-наглите спамъри които виреят на територията на страната ни.
На един познат му наспамиха всичките мейли без да се е записвал по техни услуги.
Използва линка им за отписване и продължиха още по усилено да го спамят.
Както и аз и още много други сме били заривани с писма от тях.
 
Re: Афилиейт програмата на Колектива България

Интересно, от как се записах за тяхната афф програма, спряха да ми спамят мейла с който кандидатствах, но пък то и одобрителния мейл го чакам с валяка от китай да дойде :)
 
Re: Афилиейт програмата на Колектива България

Интересно, от как се записах за тяхната афф програма, спряха да ми спамят мейла с който кандидатствах, но пък то и одобрителния мейл го чакам с валяка от китай да дойде :)
При мен попаднаха в спама уведомителните мейлове ...
 
Re: Афилиейт програмата на Колектива България

и аз си чакам... поне да го бяха пуснали като групова оферта, за да знаем още колко трябва да подадат заявки, за да се активира :D
 
Re: Афилиейт програмата на Колектива България

Абе къде е Иво ;) тука толкоз материал за сарказъм има :)

... ми се струва че по-нашите земи предложат ли ни афф програма значи бизнеса им стремително е тръгнал надолу.
 
Re: Афилиейт програмата на Колектива България

<offtopic>
сори, но се сетих за един лаф, който е от много преди сайта на колектива, и не се сдържах :D

който се цепи от колектива, колектива ще му го нацепи колективно :D
</offtopic>
 

Горе