SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Банкова сметка и адсенс

За: Новости при плащанията

За: Новости при плащанията

Щом няма полета, значи не се отнася за БГ, а защо го получавате е загадка. Както предположих, сигурно става дума за грешка или в настройките на акаунтите ви има нещо, което системата интерпретира като че са свързани с някоя от държавите за които се отнасят промените.
 
Банкова сметка и адсенс

Днес видях, че може да се избере като начин на плащане и банкова сметка. Някой, нещо, информация?
 
За: Банкова сметка и адсенс

За: Банкова сметка и адсенс

Никой, нищо!:confused:

Добре беше да дадеш малко повече информация къде и какво точно си видял. Във фирмен акаунт или в личен акаунт го видя това, в самия акаунт в опциите за плащане ли го видя или в хелпа на програмата?
Както се казва, не сте малки, няма с ченгел да ви вадя думите.
 
За: Банкова сметка и адсенс

За: Банкова сметка и адсенс

А да, вярно.
Във личен акаунт и в настройки за плащане може да се избере:
чек, westen union и банкова сметка.
До сега излизаше съобщение, че профилът е надстроен до нова система, но чак се появи опцията за банкова сметка.
 
Re: Банкова сметка и адсенс

ScreenShot001.jpg
Мисълта ми беше дали името на титуляра трябва да се напише на латиница, дали сметката трябва да е в евро, за колко време идват примерно и дали е по добре от WU.
 
Последно редактирано:
Re: Банкова сметка и адсенс

Аз съм с фирмен акаунт, но нямам такава опция.
 
За: Банкова сметка и адсенс

За: Банкова сметка и адсенс

Гугъла ти изпраща малка сума за потвърждаване на сметката и после започва да ти преведжа парите във сметката всеки месец в който имаш на 70 евро.Супер удобно и бързо, но за съжаление във българия все още не е активиран тази услуга :clap:...повече информация има тук
 
За: Банкова сметка и адсенс

За: Банкова сметка и адсенс

Очакваме го с нетърпение този момент ....
Дано го направят и за БГ скоро
 
Re: Банкова сметка и адсенс

Активно е, пичове. Добавете новия метод, след това Селект бутончето и сте готови:

adsensebankaccount.png
 
Re: Банкова сметка и адсенс

Това от къде се настройва. От настройките на плащане ли ?
Имам два акаунта, личен и фирмен, но и в двата ми липсва тази опция. Дано скоро да я пуснат.
 
Re: Банкова сметка и адсенс

Пламене, няма такова нещо при мен.

Изберете начин на плащане
Моля, имайте предвид, че промените в начина Ви на плащане трябва да бъдат извършени до 15-то число на месеца, за да бъдат отразени в платежния цикъл за текущия месец.

Опции за получаване на плащания с чек
Чек - стандартна доставка *
Чек - гарантирана експресна доставка (такса за обработка: 15,00 €) научете повече **
* Чековете със стандартна доставка се изпращат с обикновена поща и следва да пристигнат в рамките на 2-3 седмици от датата на изпращане.
** Чековете с гарантирана експресна доставка се изпращат с куриер и следва да бъдат получени в рамките на една седмица.
 
За: Re: Банкова сметка и адсенс

За: Re: Банкова сметка и адсенс

Пламене, няма такова нещо при мен.
Аз съм на български и при мен е активно. Вижда се същото като при Кулинаря. Явно е от скоро. Може би от вчера-днес.
 
Re: Банкова сметка и адсенс

Това от къде се настройва. От настройките на плащане ли ?
Да, при мен е payment settings.
irgy.net каза:
ТИмам два акаунта, личен и фирмен, но и в двата ми липсва тази опция. Дано скоро да я пуснат.
За фирмения изобщо не таи надежди :).

Вероятно наитина е поетапно или пък пускането е свързано с едно запитване преди година-две дали искам да стана тестър за плащане по банков път. Тогава писах, че искам, но така и нищо не се случи. Другите с активирано плащане по банков път, помните ли дали сте искали да ставате тестери?
 
За: Re: Банкова сметка и адсенс

За: Re: Банкова сметка и адсенс

bgkulinar каза:
Другите с активирано плащане по банков път, помните ли дали сте искали да ставате тестери?
Едва ли съм се натискал, ама ако са ме питали съм се съгласил, смейш ли да откажеш.
Ако се активира това плащане, има ли шанс до края на следващия месец, да се получат парите.
Пък и мацката с тесните дънки от WU, ми стана симпатична, пък и календари дават, та незнам...
 
За: Re: Банкова сметка и адсенс

За: Re: Банкова сметка и адсенс

Въведох новият метод ( Банкова сметка ) и сега ми изписва, че има "успешно плащане" на 05.02 за парите от януари от Дъблин.
Не ми е искало потвърждение на банковата сметка, ама и парите още не са пристигнали.
 
Re: Банкова сметка и адсенс

Дай им малко време да пристигнат. Днес са ги пуснали (егаси кефа), значи до към 14-ти ще са по сметката (егаси кефа пак).
 

Горе