SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Борика виртуален ПОС терминал и WordPress

s1yf0x

banned
Екип
Леко тъп въпрос, но някой да е попадал на модул за WordPress който може да се пригоди за да работи с Борика вПОС ? Имам предвид, нещо за инсталиране, а не да се пренаписва ядро или да се пише нов модул
 
Re: Борика виртуален ПОС терминал и WordPress

Най-вероятно ще трябва да си платиш да ти направят модул .... щом за джумла няма съмнявам се да има за ВП. Също така зависи от банката, някои предлагат безплатно такъв модул :)
 
Re: Борика виртуален ПОС терминал и WordPress

И аз това си мисля, че няма подобен модул, а трябва да се пише допълнително. За Joomla има мисля, че е вързан за ЦКБ. Досега не съм виждал банка, която да предлага виртуален пос терминал и да предлага готов модул, единственото готово решение е ако пренасочваш клиент към техен платежен gateway, но не и готов модул за БОРИКА.
 
Re: Борика виртуален ПОС терминал и WordPress

За Джумла! има :)
За ЦКБ можеш да видиш организации, които са правят интеграции:
http://www.ccbank.bg/bg/vpos_developers

Имай предвид, че нещо от типа на "инсталирай" и върви няма да намериш. Всичко изисква тестване, сертификати подписани от банката и т.н. Процедурата е доста тегава и отнема между 1 и 5 месеца (зависимост от банката). Правил съм го с няколко банки само за последните месеци и винаги е много тегаво.
 
Последно редактирано:
Re: Борика виртуален ПОС терминал и WordPress

За Джумла има модул за виртуален пос терминал.Той е обаче през Ebg.bg.Което значи че те ще взимат процент от транзакцията.Свържи се с тях за повече информация.
Поздрави
 
Re: Борика виртуален ПОС терминал и WordPress

За Джумла има модул за виртуален пос терминал.Той е обаче през Ebg.bg.Което значи че те ще взимат процент от транзакцията.Свържи се с тях за повече информация.
Поздрави

Че те къде не вземат?
 
Re: Борика виртуален ПОС терминал и WordPress

Аз ползвам уникредит булбанк, извел съм цялата имплементация в отделно апи, логиката би трябвало да е една и съща, изискванията от страна на борика са за всички банки, но може да споделим опит с колеги и да се напише подобен плъгин за wordpress и joomla. А най-малко се взема процент от транзакцията ако си вързан директно към борика а не чрез epay.bg или ebg.bg
 

Горе