SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос

jojik

New member
Един въпрос относно моят сайт www.evrica.org
който преди 1 седмица имаше PR4 сега изведнъж му изчезна въобще PR.
Това е старото URL на сайта ми което съм насочил към новото. Защо изчезна PR и правилно ли е направено всичко или трябваше нещо друго?
 
Re: Въпрос

Не съм го пренасочвал. Не знам какво става.
Още един въпрос - Как да сложа линкове към сайта ми в Подписа на акаунта ми
Пример: ivo.apostolov - добр.ин - кратки адреси
Как да стане това? Просто не виждам защо липсва това меню от панела ми?
 
Re: Въпрос

Не имах впредвид първият - evrica.org той си имаше PR4 до преди няколко дни. Преди две седмици изчезна PR въобще после пак се върна и сега отново изчезна. На какво може да се дължи това?
 
Re: Въпрос

Все пак благодаря за отоговра за подписа.
Та като съм почнал с въпросите имам един последен:)
Става въпрос за Local Business Center на Google -
Защо не мога да си адна фирмата там? Като започна да се регистрирам няма България като страна? В същият момент има много фирми които са се регистрирали. Как става регистрацията?
Благодаря предварително
 
Re: Въпрос

В момента БГ не се поддържа в Local Business Cente. Right now, the Google Local Business Center is available for businesses in only certain countries.
To find out if your country is one of them, check the drop-down menu in the top right-hand corner of the Local Business Center sign-up page.

Интересно е, че Кения е налична.
 

Горе