SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Добавяне на URL при Google Business Places листинг

man0l

New member
Здравейте,
имаме един проблем - нямаме URL на листинга в Google Places, а излиза директно страница. Това е поради факта, че листинга ни е синхронизиран с Golden Pages.

Има ли начин да добавя URL, т.е. линка в картата искам да стане URL, а не страница, в която има информация за бизнеса?
 
За: Добавяне на URL при Google Business Places листинг

За: Добавяне на URL при Google Business Places листинг

Не, освен ако не добавиш листинга и да обедини двата. И това, че идва от Golden Pages, не означава, че нямаш листинг в Google Places.
 
Re: Добавяне на URL при Google Business Places листинг

Ами как да го клаймна, след като е листнат в Google Places? Или как да ги обединя, ако направя нов Google Places?
 
За: Добавяне на URL при Google Business Places листинг

За: Добавяне на URL при Google Business Places листинг

Не можеш да го клеймнеш. Той се управлява в Golden Pages. Ако създадеш нов, с течение на времето обикновено този от Golden Pages изпада като дублиран.
 
Re: Добавяне на URL при Google Business Places листинг

Мерси, значи ще пусна нов листинг, нормален :)
 
За: Добавяне на URL при Google Business Places листинг

За: Добавяне на URL при Google Business Places листинг

Аз съм в същия казус в момента. Значи, Иво, предлагаш да направя дублиран и да си работя по него и да се надявам, че другият просто ще изпадне с времето. Аз говорих и с GP, но те ми казаха, че не могат да ми предоставят данни за достъп до листинга в Google и че всичко се случва автоматично.
 
За: Добавяне на URL при Google Business Places листинг

За: Добавяне на URL при Google Business Places листинг

Аз говорих и с GP, но те ми казаха, че не могат да ми предоставят данни за достъп до листинга в Google и че всичко се случва автоматично.
Aко поискаш да ти махнат листинга?
 

Горе