SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Закриване на adsense акаунт

MacTeP

Senior Member
Я някой да сподели малко опит. Как пристигат парите, каква е точно схемата. Питам заради един познат, които има 80$, но спря да се занимава с онлайн бизнес и иска ако може да си ги дръпне.
 
Re: Закриване на adsense акаунт

Сумата е малка и не може да се прати с WU дори и да искат. Затова ще я пратят с чек след известно време.

Надявам се обаче при по-големи суми да не ползват чекове - иначе ще си имам един за спомен (не ми се иска да се занимавам с банки).

И аз си затрих акаунта заради бюрократичните глупости свързани с преминаване към ирландската им фирма, но още не съм получил никакво известие за плащането.
 
Re: Закриване на adsense акаунт

добре, при закриване ми пита за броя на импресиите през първият ден на профила ми.

Отивам си на отчети давам 'през цялото време' и на първата дата ми дава цифра импресии.
Съответно ми връщат мейл , че съм сбъркал броя импресии.

Дайте ми някакъв жокер.
 
Re: Закриване на adsense акаунт

при мен се получи на 5 път
незнам как изкарваш статистиката
но примерно трябва да е нещо от сорта
импресии на стр.
5.10.2009 - 864
 
Re: Закриване на adsense акаунт

И аз имах $80. Преди 3-4 месеца ги заявих и оттогава ни вест, ни кост.
 
Re: Закриване на adsense акаунт

Трябва да се внимава какво се задава във филтрите на отчетите. Трябва да се нари наистина първия ден когато са показвани реклами (търсенето не се брои!). И аз видях доста зор докато налучкам правилните отговори.

Най-лесно се затваря като се изтрие целия акаунт, но не винаги е възможно (напр. когато се ползват Analytics, Gmail и т.н.) и не съм сигурен дали няма някой бъг - напр. акаунта в AdSense да остава незатворен, но с невъзможен достъп.
 
Re: Закриване на adsense акаунт

Сега го изпращам за трети път, мисля си открих грешката :)
Полето за избор на дата не е рожденната, а за импресиите :) Като не четеш - така е :)
Дано да съм ги нацелил вече.
 
Re: Закриване на adsense акаунт

И при мен имаше проблем с налучкването на броят на импресиите...
Бях включил "Задържане на плащането", и съответно получих имейл, че не могат да ми закрият адсенс профила поради задържането.
Влезнах, премахнах задържането и пуснах наново заявката, след което получих отново същият отговор. За моя изненада, след като влезнах в профила си, забелязах, че задържането е отново включено.
Последва нов опит и също отказ, но този път задържането беше изключено. На следващият ден пуснах нова заявка за закриване и веднага получих потвърждение и закриха адсенс профила.
Сега си чакам дали ще пратят нещо... ;)
 
Re: Закриване на adsense акаунт

Я кажете, като си закривате акаунтите в адсенс, на какво се местите. Скоро май и аз трябва да закривам моя, като решат да ме прехвърлят на евро, та се чудя на къде да се насоча
 
Re: Закриване на adsense акаунт

Съобразно подадената от Вас заявка, закрихме профила Ви за постоянно.

Аз успях! :)

irgnet: и аз се оглеждам още за алтернатива, но прецених, че занимавките с гугъл ще ми дойдат в повече, предвид малките доходи, които съм имал от там.
 
Re: Закриване на adsense акаунт

На някой възстановиха ли му оставащите пари? При мен вече минаха 90 дни и нищо. Толкова ми паднаха в очите тези от AdSense, че просто няма накъде. Опитах се да се свържа с тях по всякакъв начин - безуспешно. Просто не е нормално така да се укриват и да нямат никаква форма за контакт! Къде са законите не мога да разбера? Нали задължително трябва да предоставят информация за контакт!
 
Re: Закриване на adsense акаунт

да, след всеки опит (успешен или неуспешен) получаваш мейли.

О, да и аз съм получил, забравил съм :rolleyes:
Пари обаче не съм получил още, но то и не е минало времето де.
 
Re: Закриване на adsense акаунт

Здравейте,
моят акаунт Г точно с 90 усд ми го деактивира преди един месецч. Пуснах 3 жалби ама ....Добре че тогава попрочетох доста из форумите. Практиката за деактивиране, неплащане или голямо забавяне не е само България. Явно монопола си казва думата.
 
Последно редактирано:
Re: Закриване на adsense акаунт

И аз си чакам парите, не знам колко време е минало, но както се вижда ще почакаме :), иначе хората си имат контактна информация:

http://www.google.bg/intl/bg/contact/

1600 Amphitheatre Parkway
Mountain View, CA 94043
Телефон: +1 650-253-0000
Факс: +1 650-253-0001

:)
 
Re: Закриване на adsense акаунт

Момчета гледам вече доста хора станахме не съм чул някой да си е получил превода. Ще се зарадвам ако поне един се похвали, да знам че тия пари не са отписа ни :)
 
Re: Закриване на adsense акаунт

Това е тъпо. Добре, че в моя случай имах натрупани 100$ и след изплащането им го закрих.
Та моят съвет е да подрапате още, да си ги вземете по нормалната процедура и чак след това закриване.
 

Горе