SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Избор на фирма за СЕО оптимизация?

mitiozo

New member
Фирмата е която работя има желание да похарчи парички за по-добро класиране на сайта ни по няколко думи.
Правилно ли е разбирането ми, че фирмите/сайтовете които са се класирали на първи места по думите "СЕО оптимизация", са най-добри в бранша? :)
 
Re: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

Сещам се за една приказка, "Обущаря все със скъсани обуща ходи". Мисля, че по-добре ще е сайтовете на клиентите на фирмата да са позиционирани по-нагоре в SERP-a. Аз бих заложил на това.
 
Re: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

ц, виж дъртите хиени в бранша се класират чак на девето място

http://bit.ly/uSU4ku
 
За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

Е добре де...ако една фирма за сео оптимизация, не може да се класира в топ 5 примерно, за каква услуга говорим тогава :)
 
Re: За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

Re: За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

Някои хора имат толкова клиенти, че правят всичко възможно да не се класират чак толкова напред ;)

СЕО деградация, а? :D
 
За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

А някой прави ли разлика, между "класиране" и "брандиране" - аз не виждам MAG студио и Design.BG да са на челни позици нито за "уеб дизайн" нито за "web приложения" ....??? Структурирай си изискванията, оформи си бюджета, избери си 4-5 фирми и виж коя ще ти съвпадне с нуждите.
 
За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

Някои хора имат толкова клиенти, че правят всичко възможно да не се класират чак толкова напред ;)

Айде пък ти недей сега да палиш хейтърски дискусии, че после ще търкаме спам с парцала.....
 
Re: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

Абе, ако на фирмата им е останало толкова свободно време, че да си бутат собствения сайт нагоре, особено за сео оптимизация, значи нямат достатъчно клиенти :D
 
Re: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

Абе, ако на фирмата им е останало толкова свободно време, че да си бутат собствения сайт нагоре, особено за сео оптимизация, значи нямат достатъчно клиенти :D

True.
 
За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

Доволните клиенти носят достатъчно други клиенти, че да се занимаваш със оптимизация на собствените чорапи :)
 
За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

Правилно ли е разбирането ми, че фирмите/сайтовете които са се класирали на първи места по думите "СЕО оптимизация", са най-добри в бранша? :)
Отделно от колегите ще кажа, че този израз е тафталогия. По скоро фразата ще е "Как да класирам сайта си по-нависоко в Гугъл?" :)
 
Re: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

Ако фирма за СЕО не си оптимизира сайта явно не и се работи. Странно е да искаш да работиш за другите но не и за себе си. Помислете си колко ли сериозни клиенти биха загубили с подобно отношение
 
За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

Принципно за някои неща съм съгласен.
Но да ви кажа реалноста от днес. Ръководството сърчнало чичо гуугле за "seo оптимизация" и ми дава номерата на първите две фирми да разуча за оферти.
Съгласен съм че доволните клиенти, носят други... но какво става ако не си се сблъсквал до сега с нещо подобно или не си в тази сфера?
 
За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

< OFFTOPIC >
Отделно от колегите ще кажа, че този израз е тафталогия. По скоро фразата ще е "Как да класирам сайта си по-нависоко в Гугъл?" :)
Абсолютна тафтология, малко хора го осъзнават - "Search Engine Optimization оптимизация". :-] Поздравления. Не бях чувал някой оптимизатор открито да го заявява. А по втората част на поста ти... някъде бях прочел твърдението, че скоро сайтовете за SEO ще трябват да се прекръстят на GEO (Google Engine Optimization). :D
< OFFTOPIC >
 
Re: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

Приятелю, ако си клиент за някоя фирма за SEO, кое ще е по-важно за теб - твоят сайт да е на 1 място, или техният?

Освен това много фирми изобщо не намират клиенти през интернет. Затова си имат съответните хора с контакти или отдели, които се грижат за това...

Да не говорим, че интересните клиенти не си търсят оптимизатор през интернет... Дошлите през уеб 99% ще те питат какво можеш да направиш за 20 лв и само ще ти загубят времето...

Малко бъркате понятията - все едно да е задължително ако работиш в Макдоналдс, да се храниш само с техните боклуци...
 
За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

Много правилно сте се ориентирали, тия сео-та, които са най-отгоре в гугъл са вашите хора, само трябва да ги наблюдавате известно време да не попаднете на такива, които са там временно и инцидентно. В общи линии, тия, които са на първа страница от най-много време са най-стабилните.

И отделно - верно, че ако са много заети може да нямат време за техния си сайт, но в такъв случай те са претрупани с работа и може и за вашия да нямат нужното време да отделят, така, че отново тия, които са по-напред са по-добрия избор във всички случаи.
 
За: Re: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

За: Re: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

Приятелю, ако си клиент за някоя фирма за SEO, кое ще е по-важно за теб - твоят сайт да е на 1 място, или техният?

Освен това много фирми изобщо не намират клиенти през интернет. Затова си имат съответните хора с контакти или отдели, които се грижат за това...

Да не говорим, че интересните клиенти не си търсят оптимизатор през интернет... Дошлите през уеб 99% ще те питат какво можеш да направиш за 20 лв и само ще ти загубят времето...

Малко бъркате понятията - все едно да е задължително ако работиш в Макдоналдс, да се храниш само с техните боклуци...


Много точно казано. ..;)
 
За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

За: Избор на фирма за СЕО оптимизация?

На твое място бих потърсил кой е оптимизирал челните позиции по " мебели, дограми, имоти " и т.н.......
 

Горе