SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Излезе Wordpress 3.02

go6o78

New member
Излезе Wordpress 3.02
WordPress 3.0.2 е следващата по ред minor версия, която поправя средно ниво дупка в сигурността. Обяснява се с това, че потребител с ниво Автор може да си осигури по сериозни права в сайта ви и последствията ще бъдат непредсказуеми.
Наред с това за поправени още няколко security bugs
 
Re: Излезе Wordpress 3.02

Тия от wp са кретени - изпратих им една кръпка за два проблема.
След като първо я вкараха в релийза сега гледам, че са я махнали - щото не било готино WP да е по-бърз и да работи по-добре :mad:
 
Re: Излезе Wordpress 3.02

И аз имам един голям проблем със системата, който май няма разрешаване. Основата на този WP е сбъркана и такава ще си остане за съжаление, защото няма мърдане вече.
 
Re: Излезе Wordpress 3.02

Да ни е честита 4-ката.

Хайде на ъпдейтите!

че и ВАЖЕН ъпдейт. От вчера съм се захванал да оправям, пък покрай оправянето колко работа се отваря, не е истина.

btw. някой ползва ли допълнителната таксономия на WP? Вече можело да се правят допълнителни категории и тагове. Примерно в сайт с обяви и блог публикации, oбявите може да имат различни категории и тагове от тези които се ползват за блог постовете.
WP-a го готвят да става по-гъвкав CMS :)
 
Последно редактирано:
Re: Излезе Wordpress 3.02

Ако някой му трябват URL-та на страниците на кирилица в 3.0.4 - да замести wp-includes/classes.php с прикаченият файл.

Едни и същи грешки се повтарят през версия. Това, заедно с липсата на пинг...
 
Re: Излезе Wordpress 3.02

Ако някой му трябват URL-та на страниците на кирилица в 3.0.4 - да замести wp-includes/classes.php с прикаченият файл.
А нещо за категориите? Изведнъж спряха да се отварят. Като ги променя на латиница са си ОК, но на кирилица не искат :(
 

Горе