SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Има ли пострадали от Google Panda Update

Re: За: Re: За: Има ли пострадали от Google Panda Update

Re: За: Re: За: Има ли пострадали от Google Panda Update

Ми незнам какво става а сега забелязах че саита който излиза на десета и единадесета позиция всъщност гугъл показва една и съща страница от него а не две различни???
 
За: Re: За: Re: За: Има ли пострадали от Google Panda Update

За: Re: За: Re: За: Има ли пострадали от Google Panda Update

Все още няма промяна по PR , искам си 4ката :(

Не виждам какво общо има пр. с пострадалите от пандата на гугъл сайтове?

Иначе да внеса малко успокоение или поне надежда няколко от сайтовете ми след огромното падение при порязването от пандата започнаха малко от-малко да спират да падат от към трафик надолу и започнаха да се дигат нагоре. Мисля, че е добър показател спрямо всичко което се случи.
 
За: Има ли пострадали от Google Panda Update

За: Има ли пострадали от Google Panda Update

Добре е да чуем че си почнал да се връшащ, проблема е че там кадето се класирах сега е пълно с боклук сайтове. И най-лошото е че тези боклук сайтове статиите им дори нямат и думичките в текста, има само някакви откъслачни и гугъл си ги сабира. На топ резултатите седят някакви лайна експайрнали домеини, абе просто нямам думи.
 
За: Има ли пострадали от Google Panda Update

За: Има ли пострадали от Google Panda Update

След минаване на пандата в края на юли, резултатите ми от първа отидоха на 6-7 страница в серпа. В последно време бяха почнали да се изтеглят към 4-5 и сега изведнъж от два дни - ново 20. Пускам уникална тема, търся я след известно време, дори на другия ден и изобщо я няма. В същото време ботовете на Г. сканират като бесни, защото съм подал ускорено време за сканиране на сайта.

Ако си потърся сайта като site:domain или само domain, всичко си излиза, значи не съм изхвърлен от серпа.

Какво бихте ме посъветвали да направя? Благодаря за всеки съвет!
 
За: Има ли пострадали от Google Panda Update

За: Има ли пострадали от Google Panda Update

Какво бихте ме посъветвали да направя? Благодаря за всеки съвет!

Ако има някой отговор на този въпрос с удоволствие ще го чуя и аз.
Иначе аз се опитвам да подобрявам нещата и да става все по лесно и удобно за потребителите, но няма голям успех. :)
 
За: Има ли пострадали от Google Panda Update

За: Има ли пострадали от Google Panda Update

Накарай потребителя на излизане от сайта да си каже: Пу, ето един полезен сайт, който ми свърши работа.
Постигнете това и няма да имате проблеми ;).
 
За: Има ли пострадали от Google Panda Update

За: Има ли пострадали от Google Panda Update

Накарай потребителя на излизане от сайта да си каже: Пу, ето един полезен сайт, който ми свърши работа.
Постигнете това и няма да имате проблеми ;).
Аз си имам постоянни потребители и то не малко, но това не пречи да се стремя към привличане на нови.
Странно е, че от два дни не излизат в търсенето дори резултатите от страниците ми във ФБ и от РСС емисията на Фийдбърнер, които обикновено ме изпреварваха, след като пандата ме закачи.:confused: Изглежда все едно Г. е сканирал сайтмапа, но не и страниците към него.
 
Re: За: Има ли пострадали от Google Panda Update

Re: За: Има ли пострадали от Google Panda Update

и сега месец след като ме изхвърли от трето място на 43-то сайта ми изведнъж се завърна на старите си позиции не съм правил нищо по него не знам как стана ама е факт вече трети ден ???
 
За: Re: За: Има ли пострадали от Google Panda Update

За: Re: За: Има ли пострадали от Google Panda Update

и сега месец след като ме изхвърли от трето място на 43-то сайта ми изведнъж се завърна на старите си позиции не съм правил нищо по него не знам как стана ама е факт вече трети ден ???

Ами честито дано и другите да се порадваме скоро на това, че иначе скоро ще пускам продавам сайт+голяма бд като гледам.
 
За: Има ли пострадали от Google Panda Update

За: Има ли пострадали от Google Panda Update

2XeVIO.png
 
За: Има ли пострадали от Google Panda Update

За: Има ли пострадали от Google Panda Update

От Пандата не, но един сайт много пропадна от Пингвина.
Нещо съм се престарала, или по-скоро стара съдържание, и то дублирано(така го бях взела)...
 
За: Има ли пострадали от Google Panda Update

За: Има ли пострадали от Google Panda Update

Пингвинът няма отношение към дублираното съдържание.
 

Горе