SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Има Major PR Update

Статус
Not open for further replies.
Re: Има Major PR Update

Има и доста падове:

dnevnik.bg, gradski.bg, ue-varna.bg от 8 на 7;

24chasa.bg от, acad.bg, bnb.bg, bpo.bg, bse-sofia.bg, cem.bg, cez.bg, dskbank.bg, economedia.bg, evropa.bg, hrdc.bg, karieri.bg, mobiltel.bg, mtel.bg, netissat.bg, nokia.bg, sofia.bg, ubb.bg 7 на 6;

slovo.bg, uni-sz.bg от 7 на 5

adaptec.bg, allianz.bg, anticorruption.bg, bda.bg, bgkoleda.bg, bgpost.bg, ccbank.bg, colibri.bg, cult.bg, diema.bg, dveri.bg, edno.bg, eurodesk.bg, evroportal.bg, fashion.bg, fibank.bg, grao.bg, lukoil.bg, mmtv.bg, moitepari.bg, nap.bg, novinar.bg, orbitel.bg, pipe.bg, piraeusbank.bg, pravoslavie.bg, procreditbank.bg, promo.bg, remax.bg, sony.bg, sofia-airport.bg, topsport.bg, ticketpro.bg, worldbank.bg, youthdep.bg от 6 на 5

cash.bg, fincity.bg, kanor.bg, regus.bg, zaman.bg от 6 на 4

youthsport.bg от 6 на 0

Покачванията са значително по-малко:

tugab.bg от 7 на 8

cokemusic.bg, constcourt.bg, csd.bg, edesign.bg, egov.bg от 6 на 7

Другите не съм ги чеквал.
 
Re: Има Major PR Update

Едно въпросче имам, сайт със бан получи PR2? Много интересно ми стана. Май този ъпдейт дост щедър ще да е бил. Друг мой сайт, от 0 на 3 и веднага съобщение:

Бановете и PR нямат нищо общо, имам деиндексирани сайтове с PR5 :) Това е защото PR updare отразява не моментната ситуация, а тази преди време.
 
Re: Има Major PR Update

То няколко дни да нямам нет и съм изпуснал цял ъпдейт :).
Странното е че уж панди тва онова, ама няколко аутоблога дето имам от преди, са хванали 3-ки, също директорията ми за статии е с +1.
Обаче пък доста от сайтовете, в които продавам линкове са -1, въпреки че им добавям чат пат ново съдържание и имат малко изходящи линкове.
 
Последно редактирано:
Re: Има Major PR Update

ехеее от 0 на 4 :) а конкуренцията ми е паднала от 3 на 2 ... дали ще ми помогне това в серпа !

НЕ :)
 
Re: Има Major PR Update


Що ли питам ... :) Като цяло каква е ползата вече от този ПР ! Сега гледам, че и в серпа съм мръднал от 8-ма на 2-ра позиция.
 
Re: Има Major PR Update

Има значение единствено, ако се продават линкове :)
 
Re: Има Major PR Update

Като цяло каква е ползата вече от този ПР ! Сега гледам, че и в серпа съм мръднал от 8-ма на 2-ра позиция.
T.e. скочил е ПР и СЕРП?

Като цяло ПР отразява броя и качеството (условно) от други страници. Ако приемем, че линковете имат значение за СЕРП, то по-високия ПР означава, че страницата би имала по-добро класиране (пак условно).
 
Re: Има Major PR Update

При ъпдейта от миналата година от ПР1 станах на ПР3 и от 45 позиция се заковах на 12. Но при този ъпдейт сайта от 12 позиция вече не е и в ТОП 200, може и за друго нещо да е наказан...но по него от близо осем месеца не е пипано нищо.
 
Re: Има Major PR Update

При ъпдейта от миналата година от ПР1 станах на ПР3 и от 45 позиция се заковах на 12. Но при този ъпдейт сайта от 12 позиция вече не е и в ТОП 200, може и за друго нещо да е наказан...но по него от близо осем месеца не е пипано нищо.

Може точно липсата на промяна да е проблема :). На обновяването се държи много в гугъл. А може и да е хакнат и да има вирус.
 
Re: Има Major PR Update

Мнението ми не е по темета, но пък е в отговор на прословутото обновяване. Аз имам един сайт с почти идентично съдържание вече 4 години, някакво подобие на интернет магазин, и няма драстично промяна в класирането му, почти винаги е бил в топ4.

Според мен гугъл, ако се интересува от новото съдържание то той прави разлика в сайтовете от които го иска. Имам и някакви видове сателити където слагам ново и уникално съдържание и го индексира винаги за по-малко от минута, но сайтовете макар и съдържанието да е конкретно никога не са се появявали дори на 2 страница.
 
Re: Има Major PR Update

И при нас всичко е нагоре. Един от сайтовете беше качен два дни по-рано и му даде 2 на всички индексирани страници. :)

Еее стига бе има ли такова чудо - на втория ден ПР2 че и на всички
 
Re: Има Major PR Update

Еее стига бе има ли такова чудо - на втория ден ПР2 че и на всички

много бързо бе човек
виж да не са станали огледала на друг сайт (щом като на всички еднакво)
 
Re: Има Major PR Update

Към онзи ден Г беше индексирал 9 от общо 20 страници на сайта, и на 9-те индексирани даде ПР2.
Странното е, че един ден по-късно Г деиндексира всички страници освен индекс, а след още един ден индексира наново страници ( съответно вече без ПР ). Към момента е индексирал всички страници на сайта, но само на индекс остана ПР2...
 
Статус
Not open for further replies.

Горе