SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Тула си работи. Снощи го пуснах към 3 като сега е на около 20%.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Ок 1000, а обмисляш ли нещо от сорта на:
клиента избира да субмитне в X сайта, но си слага сам ограничение примерно по Y на ден.
Аз лично бих си сложил по 100 на ден.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Благодаря , работи . Маркирах 175 и толкова събмитна . Беклинкове нови и да има не ги виждам , показва ми само първа страничка . Може ли да се добавят допълнително за събмит или как да стане ?
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Благодаря , работи . Маркирах 175 и толкова събмитна . Беклинкове нови и да има не ги виждам , показва ми само първа страничка . Може ли да се добавят допълнително за събмит или как да стане ?

Резултатите идват приблизително след 24ч или след като бъдат индексирани от търсачките сайтове, в които се добавя линка.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

ограничение 1000 на сайт на ден или изобщо 1000?
Направи платен събмит без ограничения.
При разумна цена съм готов да пусна около 50 сайта.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Много полезно + :)
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Да кажа няколко думи за тула и по-точно за платената версия (гледам, че не е обявена все още :))
Срещу скромно заплащане ми беше предоставен персонален бот с необходимия брой кредити/сайтове за събмитване.
Всичко беше направено по най-удобния за мен начин - 1 чек за маркиране на всички сайтове и събмит без задръжки.
Така, че ако някой има повечко сайтове за събмитване, то смело мога да препоръчам сервиса!
А аз лично ще се възползвам поне още веднъж, за още една пачка сайтове в близките 1-2 месеца :)
Мерси на @mlazarov за сервиса още веднъж и успех на всички колеги :)
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Здравейте,
Всичко е хубаво като гледам как се радвате на тоула. Явно работи, което е похвално за момчето ( още повече доколкото разбрах е ученик ).
Имам питане за да ползвам тула трябва да копирам първо този код в сайта ми така ?

<script src="http://wms-tools.com/kanalytics.js" type="text/javascript"></script>
<script type="text/javascript">
kanalytics(16432);
</script>
Или бъркам?!

Май му намерих цаката. :) довечера ще го пусна и утре вечер ще мога да дам адекватен коментар. Но ми изглежда много надейдно!

Едит:
До колко е възможно с пускането да ми даде 100% след 2 секунди?
 
Последно редактирано:
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Здравейте,
Всичко е хубаво като гледам как се радвате на тоула. Явно работи, което е похвално за момчето ( още повече доколкото разбрах е ученик ).
Имам питане за да ползвам тула трябва да копирам първо този код в сайта ми така ?

<script src="http://wms-tools.com/kanalytics.js" type="text/javascript"></script>
<script type="text/javascript">
kanalytics(16432);
</script>
Или бъркам?!

Май му намерих цаката. :) довечера ще го пусна и утре вечер ще мога да дам адекватен коментар. Но ми изглежда много надейдно!

Едит:
До колко е възможно с пускането да ми даде 100% след 2 секунди?
Няколко уточнение:
1. Ученик отдавна не съм - студент.. да в последните 6 години. Занимавам се с програмиране професионално от 8 години.
2. Не е задължително поставянето на горния код в сайта ти. Кода е нужен за допълнителни статистики (например за следене на посещенията по ключовите думи към проекта).
3. Възможно е - зависи колко в колко сайта си избрал да бъде събмитнат сайта ти - при общодостъпната версия максимума е 1000. Миниума е 1:)
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Не искам да звучи като излишна реклама, но ето резултата от платения събмит, 24 часа след неговият край. :)
 

Прикачени файлове

  • capture_0.jpg
    capture_0.jpg
    61.5 KB · Преглеждания: 0
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Благодаря за уточненията.
Помисли че си ученик защото каза, че след училище ще го оправиш. Сметнах, че си дете генийче. :)
Явно не съм направил нещо като хората защото в 2 от сайтовете проверих и не съм го записъл. Не вижам откъде да избера колко сайта да ме впише. Можв да не съм избрал николко :)
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

SeoLab, благодаря!

Благодаря за уточненията.
Помисли че си ученик защото каза, че след училище ще го оправиш. Сметнах, че си дете генийче. :)
Явно не съм направил нещо като хората защото в 2 от сайтовете проверих и не съм го записъл. Не вижам откъде да избера колко сайта да ме впише. Можв да не съм избрал николко :)

При пускане на autosubmiter-а има избор на езиците. Пред всеки език има броя на сайтовете:

autosubmiter-project.png
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

За български сайтове предполагам ще е най-добре да се добавя само в BG, RU, MK и EU. Ако някой се сеща за други езици на база кирилица...? Така или иначе има ограничение и трябва да се направи някакъв избор.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Не искам да звучи като излишна реклама, но ето резултата от платения събмит, 24 часа след неговият край. :)

Мерси за таблицата SeoLab, накара ме веднага да се свържа с mlazarov :)
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Мерси за таблицата SeoLab, накара ме веднага да се свържа с mlazarov :)
Добре свършената работа си казва думата :)
Така, че за който тези неща са важни, по-добре да си плати като за едно кафе или бира ;) (на сайт) и да получи максимален резултат от работата :)

А който е свикнал на минимум и без пари, също има варианти в случая.
Избор има за всеки.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Според мен тула си заслужава да му се отделят средства. Смятам да се възползвам от платеня му вариант. Честно казано мисля, че ще ми свърши повече работа от реклама в 3 - 4 сайта.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Споделете повече за платената версия!
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Накратко за платената версия на функция, която се спомена по-горе:
Срещу символична такса няма да имате ограничение в използване на функцията за аутосъмбита чрез http://wms-tools.com/ т.е. няма да има лимит от 1000 урл-а за домейн и ще можете да събмитнете домейна в пълния списък от близо 11 000 проверени урл-а ;)
 

Горе