SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Колко изкарвам от адсенс на ден

bgkulinar

Меринджей
За по-любознателните съм закарфичил една картинка с вчерашните ми приходи, отразени от FF adsense notifier.


Преди да сте получили инфаркт и да сте ми завидели, ще кажа, че този адон се скапа след ъдейта на ФФ до 2.0.0.10. Иначе, дай боже всекиму!
 

Прикачени файлове

  • money.png
    money.png
    6.4 KB · Преглеждания: 0
  • Like
Реакции: nbsp
Re: Колко изкарвам от адсенс на ден

bgkulinar, какво искаш да кажеш с това? Нищо не разбрах, нали съм си блондинка по душа :)

Малко офф: Между другото започна коледното увеличение на трафика и на приходите от ад сен са :) :) :)
 
Re: Колко изкарвам от адсенс на ден

bgkulinar, какво искаш да кажеш с това?
E, как какво? Искам да се изфукам колко добре изкарвам от адсенс
icon10.gif
 
Re: Колко изкарвам от адсенс на ден

Мдам, и аз изкарах над $50 вчера от Адсенс Нотифайър. Да живей! :p

БТВ, вчера след като стана тая работа, щях да се наакам :) Както имах няколко доларчета и изведнъж гледам $36. Реших, че или вече наистина ще се става милионер или че ще ме банят тия дни :D
 
Последно редактирано:
Re: Колко изкарвам от адсенс на ден

Мдам, и аз изкарах над $50 вчера от Адсенс Нотифайър.
Хе-хе не се бях сетил за този лаф: Изкарвам еди-колко си от Адсенс Нотифайър.
 
Re: Колко изкарвам от адсенс на ден

Cyberteck, направи го отново, не е много интересно, но да седиш и да чакаш не е решение. Надявах се поста ми да те двъхнови за работа :) Аз като си загубя вдъхновенито, едно от нещата, които правя е да чета съксесфул сторис.

Обожавам да чета кой какви успехи е постигнал, това ми е като инжекция с вдъхновение :)

Така че хващай се на работа и недей да стоиш и гледаш :)
 
Re: Колко изкарвам от адсенс на ден

Да ти кажа честно за това писах в темата, понякога имам много идеи но незнам от къде да започна и тогава "блокаж" :( и точно тогава ми е по добре да се самокритикувам и накрая се получава борба между мен и мен в смисъл спор между мен и вътрешното аз, можеш не можеш, можеш не можеш, аре ще видим дали не мога :) Може да ви звучи "откачено" но при мен действа.

Благодаря ти за подкрепата и ти пожелавам всичко най хубаво :*
 
Re: Колко изкарвам от адсенс на ден

Сподели и някой тайни, които ти носят усепех. Некои хора тук, не сме виждали толкова адсенсе от доста време... :)
 
Re: Колко изкарвам от адсенс на ден

Замислила съм ад сен с статия, ще постна като е готова (за сега се вари в главата ми), мисля да бъде оринетирана към оптимизация на ад сен са, която обаче не е в само в поставянето на блоковете на подходящо място, а е свързана със съдържанието, изгледа (дизайна) и правдоподобността/доверието на сайта/блога/форума...

Малко офф: така съм се наспала, че имам криле днес :) :) :)
 
Re: Колко изкарвам от адсенс на ден

Ама вие май не разбрахте, в последната версия на фф плъгина за адсенс се е прецакал и показва нереални стойности.
 
Re: Колко изкарвам от адсенс на ден

Те май разбраха, но според поста на Руми - "Фук, фук, а аз наистина", в началото на темата, излиза, че тя изкарва същите пари на ден от Адсенс, без да използва Нотифайъра :D
 
Re: Колко изкарвам от адсенс на ден

Аз не съм му обърнал внимание..то увеличението при мен е над 60%.
 
Re: Колко изкарвам от адсенс на ден

аха ясно....
аз съм го отебал тоя плъгин отдавна и не се чатнах за кво иде реч :rolleyes:
 
Re: Колко изкарвам от адсенс на ден

Гледането на статистика, независимо дали се отнася за посещения, адсенс или каквото там се сещате, носи много полезна информация. За мен големите стойности (мои и на други лъгуги) действат като съксес сториз, защото числата не лъжат за ралика от хората.

Съскес сторитата не нищо повече от ПР (паблик рилейшън).
 

Горе