SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Къде ще ходите на почивка?

Re: Къде ще ходите на почивка?

Хотела се казва Gloria Maris
http://vakantzia.info/video/ivo/video/21-Gloria+Maris,+Koukla+(Zakynthos)
Спечелиха ни с птичките :)

Тази годинина няма да успея да доида, но ще искам да разгледам снимките след връщането Ви, както и един ред, личен коментар.

Приятно искарване
 
Re: Къде ще ходите на почивка?

Мисля да забия към Черноморец в края на август. Тихо и спокойно е, не ми трябва шумотевица, а и не съм ходил там няколко години.
В момента съм точно там, в станцията на ВТЕПС - народни цени и сравнително добро качество. Иначе за чужбина препоръчвам Халкидики - по-близо е от Черно море и излиза по-евтино от БГ, колкото и странно да звучи.
 
Re: Къде ще ходите на почивка?

Пламене, къде се намира точно тази стация? Интересно ми е, защото си строим къща на Черноморец и ми е интересно какви неща и къде са в самия град.
 
Re: Къде ще ходите на почивка?

Иначе за чужбина препоръчвам Халкидики - по-близо е от Черно море и излиза по-евтино от БГ, колкото и странно да звучи.
А ако не искате да има много българи край Вас - остров Тасос, евтино е, а разстоянието е само с малко по-дълго от Халкидики.
 
Re: Къде ще ходите на почивка?

Кулинаре, и как е в Черноморец? Има ли хора и как са цените по кръчмите? :D
 
Re: Къде ще ходите на почивка?

Кулинаре, и как е в Черноморец? Има ли хора и как са цените по кръчмите? :D

Последните 3-4 седмици имаше много малко хора - по кръчмите винаги се намира място. Цените са ниски - просто няма хора.

Предната седмица в Приморско масово цените на нощувките бяха 10-12лв.
 
Re: Къде ще ходите на почивка?

Кулинаре, и как е в Черноморец? Има ли хора и как са цените по кръчмите? :D
Както е писал mlazarov няма хора, квартири и хотели - бол, а кръчмите са празни. Проблемът с кръчмите е, че цените не са особено високи, но качеството на предлаганото е доста ниско - за да задържат ниски цени, правят компромис с продуктите. Но ресторантът в станцията е повече от приличен за цените си и рабботи до 23.30 часа и кунята работи дотогава. Има и безплатен безжичен интернет.

Пламене, къде се намира точно тази стация?
Като се тръгне от центъра на града към улица Морска и по-точно пресечката, която води до кея, се стига до едно многолентово кръстовище. От него - надясно по улица адвокат Тодоров (проодължение на улица Морска) и се стига до станцията.
 
Re: Къде ще ходите на почивка?

Ех, едно време с нашите все ходехме на бунгалата точно до плажа.
 
Re: Къде ще ходите на почивка?

А ако не искате да има много българи край Вас - остров Тасос, евтино е, а разстоянието е само с малко по-дълго от Халкидики.
Неудобството е, че няма ферибот всеки ден дори в разгара на сезона.
 
Re: Къде ще ходите на почивка?

Бях в Албена за седмица, сега съм в Слънчев за седмица, от 20 до 25-ти съм във Варна, а Август - пак слънчев + евентуално Приморско :)
 
Re: Къде ще ходите на почивка?

А ако не искате да има много българи край Вас - остров Тасос, евтино е, а разстоянието е само с малко по-дълго от Халкидики.

Тука леко си се объркал - във всяка кръчма и хотел има поне по 1 Българин да работи ...
Най - си личи преди или сле сезона ... само БГ коли :)
 
Re: Къде ще ходите на почивка?

Тука леко си се объркал - във всяка кръчма и хотел има поне по 1 Българин да работи ...
Най - си личи преди или сле сезона ... само БГ коли :)

Има да, но не са колкото на Халкидики.
Аз за това отивам на Закинтос, дано там са по-малко :)
 
Re: Къде ще ходите на почивка?

Обзор втората седмица на август. Сравнително добро място е, ако сте с малко дете. Имам си и две независими интернет връзки в хотела и сенчеста тераса с изглед към морето :)

Мислих тази година да е Гърция, но някакси принципно ме отказаха още зимата.
 

Горе