SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Лайфбокс1.цом

Re: Лайфбокс1.цом

www.tyxo[dot]bg/?89179
нека следим посещенията как ще паднат драстично след около 1-2 седмици :Д
 
Re: Лайфбокс1.цом

Евала на момчето, джумла, евтин хостиг, бла, бла, бла, може всичко да е, ама си го даваха по тИлИФизУра и сега всички го знаят като "момчето което измисли българския фейсбук" :)

Доколкото разбрах са му били нужни месец и половина. Тука до има няма 2-3 седмици ако спретне и българския туитър равен няма да има. Да му мислят гугъл :D

p.s.
Поне е сигурно, че за години напред е осигурен откъм гаджета ;)
 
Re: Лайфбокс1.цом

bTV периодично си се излагат с платени съобщения в новините. Сигурно сте гледали за излъган.цом преди няколко седмици. Ако им идете на сайта на ония и те разправят, че са открили топлата вода сами. И на тях им се срина сайта, след което им направиха още реклама под предтекст, че са ги хакнали...
Тук писах по въпроса http://www.bgrabotodatel.com/blog/2009/11/защита-на-потребителите/

И аз искам такава безплатна реклама. Че и я повториха няколко пъти даже ...
 
Последно редактирано:
Re: Лайфбокс1.цом

Снощи не се изненадах толкова на репоратажа по БТВ. Те често пускат такива странни реклами на сайтове. Вече не ги и проверявам.

Но когато тази сутрин чух представяне на сайта и интервю с момчето по БНР, реших да видя квой туй нещу. А то било жумла с крадени темплейти и модули на споделен хостинг. :)
 
Re: Лайфбокс1.цом

Преди време имах сайт за уголемяване на пениса, в който като пратиш SMS и получаваш достъп до информацията.

Та, общото с темата е, че и за мен даваха по телевизията. Интервюираха някакъв на тема "Дали, какво, колко често и т.н. пазарувате онлайн и за какви магазини знаете?"

И онзи като почна: "Имаше един сайт за уголемяване на пениса, трябваше да се прати SMS, на еди-кой си номер, с еди-къв си текст. Адреса е xxx-бииип". На адреса обаче каза само първата дума и го заглушиха.

Но хубавото беше, че бях на челните места в Google. Резултатът беше, около 500% повече приходи :)
 
Re: Лайфбокс1.цом

Ами горе-долу в темата - скоро в централните новини на БТВ или Нова беше изрекламиран сайта
onlinejobs-bg.com - като ебасиякатаработа
и може да се види за к'во иде реч
Явно всеки калъф може да даде некой кинта и да се вмести по това време за реклама...
 
Re: Лайфбокс1.цом

Аз намразих общо взето всичките медий, откакто изведнъж се пъкна ПЪРВИЯТ български сайт за оплаквания от некоректни фирми - изебан.ком, моя бивш сайт го имаше от доста време преди излъган.ком, но надали от бтв биха си направили труда да направят малко рисърч - http://www.google.bg/search?source=...аквания&btnG=Google+търсене&meta=lr=&aq=f&oq= /първия сайт беше мой/. Без коментар колко зле са медийте...
 
Re: Лайфбокс1.цом

Ами горе-долу в темата - скоро в централните новини на БТВ или Нова беше изрекламиран сайта
onlinejobs-bg.com - като ебасиякатаработа
и може да се види за к'во иде реч
Явно всеки калъф може да даде некой кинта и да се вмести по това време за реклама...

Тъкмо щях да пиша и за този, изрекламиран, като "първият български сайт за онлайн работа". :eek:
 
Последно редактирано:
Re: Лайфбокс1.цом

Sammy, никой не си прави труда да свърши малко истинска работа.
Вариант 1: плаща се на ръка за "малко реклама".
Вариант 2: колежката от Х-отдел среща "журналистката" пред кафе-автомата и я помолва за "малко реклама".
 
Re: Лайфбокс1.цом

На българските масмедии трябва да им се забрани да говорят за интернет, защото само глупости бълват. Всяка по-специфична тема, която захванат и стават за смях, но тъжното е, че средностатистическия зрител ги гледа и вярва.

И тук имаше много изцепки, любимата ми:
"трябват му години, за да разгадае сам тайните на интернет-мрежата"
Е, явно не е разгадал тайните на споделения хостинг, щото малко сред емисията новини и сайтът му се срина ;) Също така не виждам да монетизира или експлоатира тази временна популярност, явно още го влече само славата и личното удовлетворение. А сайтът е изключително леймърски и несериозен.

Но иначе браво на момчето - на 16 години е и се занимава, а и едва ли е пряко виновно за мизериите в btv.
 
Re: Лайфбокс1.цом

Е то мен тогава що никой не ме хвали, и аз съм на 16, ама никой не пише за мен по новините, сигурен съм, че имам доста по добри качества от онзи индивид :)
 
Re: Лайфбокс1.цом

Как няма да е долу...
Този сайт стана толкова популярен, че няма на къде. Всеки пише статии за него..
Жалко, че е на някакъв смешен споделен хостинг
 
Re: Лайфбокс1.цом

Ами горе-долу в темата - скоро в централните новини на БТВ или Нова беше изрекламиран сайта
onlinejobs-bg.com - като ебасиякатаработа
и може да се види за к'во иде реч
Явно всеки калъф може да даде некой кинта и да се вмести по това време за реклама...

:D а само ако знаеш как се чудех от къде такъв сайт 12 часа след пускането му извъртя такъв трафик ..... веднага цъфна в статистиките за процесорно време.
 
Re: Лайфбокс1.цом

И какво стана? Ако медиите не успяха да популяризират тази смешна мрежа, вие в тази тема със сигурност ще го направите! И антирекламата върши работа :)
 
Re: Лайфбокс1.цом

:D а само ако знаеш как се чудех от къде такъв сайт 12 часа след пускането му извъртя такъв трафик ..... веднага цъфна в статистиките за процесорно време.

Нетърпеливци :)

От друга страна си мисля, че става и по-лесно. Като се замислиш има куп репортери, които обикалят села и паланки правейки репортажчета от сорта на : "Цъфнаха ябълките - Зимата ще ни чупи от студ". В тази връзка се чудя дали да не пускам по един пионерски бюлетин на медиите, с който да ги информирам за всеки нов проект.
 
Re: Лайфбокс1.цом

Зимата ще ни чупи от студ". В тази връзка се чудя дали да не пускам по един пионерски бюлетин на медиите, с който да ги информирам за всеки нов проект.

Ако ще го правиш не забравяй да споменеш, че си направил българската версия на гугъл, ибей, пейпал, че си студент или ученик, че се увличаш от компютри от ранна детска възраст и че ще дариш спечелените пари за някоя социална кауза. :)
 
Re: Лайфбокс1.цом

Ако ще го правиш не забравяй да споменеш, че си направил българската версия на гугъл, ибей, пейпал, че си студент или ученик, че се увличаш от компютри от ранна детска възраст и че ще дариш спечелените пари за някоя социална кауза. :)

Е това е задължително условие. Даже се чудя дали няма да клъвнат на една индекс страница с линкове към "#"
 

Горе