SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Лайфбокс1.цом

Re: Лайфбокс1.цом

Сега да очакваме заглавие - Български завистливи хакери свалиха сайта на българския Бил Гейтс (или както се казва собственикът на Фацебоок),
 
Re: Лайфбокс1.цом

Аз имам идея за един уникален /за БГ/ проект, ама дали ще ми направят реклама по ТВ :)

Ако нямаш оправна мама тузарка, ще ти съберем пари за Платено съобщение :)
 
Re: Лайфбокс1.цом

И какво се оказа, че реклама в прайм тайм на телевизиите носи 4000-5000 посещения? Супер неефективно. Ако човек наистина иска да рекламира интернет проекти БТВ не е мястото за това, нито мас медиите.
 
Re: Лайфбокс1.цом

И какво се оказа, че реклама в прайм тайм на телевизиите носи 4000-5000 посещения? Супер неефективно.

Как да не е ефективно? :)
Имаме си резултат.
 
Re: Лайфбокс1.цом

Яко, браво на Миглен :)
Гениалните неща са толкова прости - само е ембеднал флаша и го показва. Браво!
 
Re: Лайфбокс1.цом

Прав си и наистина е много хитро :)
Макар, че то тиксото е един брояч...

Все е нещо :)

Сериозно, някой да скалъпи едно официално отворено писмо до бТВ и да им го пратим? Чак такава некомпетентност... Направо си е вредно това ;D
 
Re: Лайфбокс1.цом

Все е нещо :)

Сериозно, някой да скалъпи едно официално отворено писмо до бТВ и да им го пратим? Чак такава некомпетентност... Направо си е вредно това ;D

Ами ние сме напълно сериозни в това отношение и ще им пишем писмо. Strike back - както се казва :)
 
Re: Лайфбокс1.цом

LifeBox1.com използва превод на Иво Апостолов

Като си купя една система за запознанства (както смятам да направя) и платя за хубав дизайн, ще имам 15 пъти по-добър сайт. Язък само, че няма да го има летящия старт.
 
Re: Лайфбокс1.цом

Като си купя една система за запознанства (както смятам да направя) и платя за хубав дизайн, ще имам 15 пъти по-добър сайт. Язък само, че няма да го има летящия старт.

Като гледам сайта вече не е на joomla. Може да те е чул :)
 
Re: Лайфбокс1.цом

• Потребители: 100 потребителя
А преди бяха над 1000 :)
FResh start дет му се вика :)

Можеме само да гледаме и да се учиме как стартира
момчето сигурен съм , че никои от нас не е стартирал така
е вярно с реклама по новините ама............... все пак
е имал акъл да стигне до там.....
 
Re: Лайфбокс1.цом

Можеме само да гледаме и да се учиме как стартира
момчето сигурен съм , че никои от нас не е стартирал така
е вярно с реклама по новините ама............... все пак
е имал акъл да стигне до там.....
По-скоро новинарите нямат акъл ... от колкото той да има.
А и неговото е обречено още в зародиш :D
 
Re: Лайфбокс1.цом

По-скоро новинарите нямат акъл ... от колкото той да има.
А и неговото е обречено още в зародиш :D

Точно новинарите са. Даже познавам търновската патка дет написа тез глупости. Сега обаче го гледам че е краднал PHP SocialEngine наместо Joomla :)
 
Re: Лайфбокс1.цом

• Потребители: 100 потребителя
А преди бяха над 1000 :)
FResh start дет му се вика :)

Ами да те са сменили системата и не бяха 1000 а около 2200.
Като гледам със сайта се е заел някой друг не е момчето.
 

Горе