SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Логическа проверка при регистрация във форум

За: Логическа проверка при регистрация във форум

За: Логическа проверка при регистрация във форум

Тази "световна база" се нарича Стоп форум спам и 18,791 души тъпчем нова информация там всеки ден божи. Истината е, че въпросните модове се предлагат там, а не ги е измислил някой от 3dwebdesign.org. За твоята система, може и да са го измислили те, не знам. Има също и за SMF, ако Слайфокс иска да го пробва - Stop Forum Spam, Но на мен нещо не ми се отваря страницата на автора.

diabolic, споко бре, нали не мислиш че ще платя маса пари за нещо дето е безплатно. Не знам дали си разработчик и ти си правил тия плъгини, дали тоя сайт Stop Forum Spam е твой, а и не ме интересува, но там в сисъка дето ми даваш го няма нито тоя дето ми направиха на мен (и вярвай ми хич не бе за 10 или 20 лева) нито плъгин за IPB виждам в списъка. Когато ги питах за такова решение, това казаха че имат като техна разработка, това и написах тук.

И къде пиша че те са измислили нещо? А сега се успокой, отвори ми поста и пак го прочети и не ми се карай защото не съм написал това дето изкарваш че съм казал.
 
Последно редактирано:
За: Логическа проверка при регистрация във форум

За: Логическа проверка при регистрация във форум

Същото е и при мен. 100% ефективен вече 3+ години.
Сигурно вече две години нямам никакви проблеми в това отношение с един простичък въпрос и един единствен възможен отговор, който се знае от всеки човек.
 
За: Логическа проверка при регистрация във форум

За: Логическа проверка при регистрация във форум

diabolic, споко бре, нали не мислиш че ще платя маса пари за нещо дето е безплатно. Не знам дали си разработчик и ти си правил тия плъгини, дали тоя сайт Stop Forum Spam е твой, а и не ме интересува, но там в сисъка дето ми даваш го няма нито тоя дето ми направиха на мен (и вярвай ми хич не бе за 10 или 20 лева) нито плъгин за IPB виждам в списъка. Когато ги питах за такова решение, това казаха че имат като техна разработка, това и написах тук.

И къде пиша че те са измислили нещо? А сега се успокой, отвори ми поста и пак го прочети и не ми се карай защото не съм написал това дето изкарваш че съм казал.
Много неправилно си ме разбрал. Откъде накъде ща ти се карам?! По - скоро си помислих, че нашенски тарикати са те изработили... :D
Хайде весела Нова година!
 
За: Логическа проверка при регистрация във форум

За: Логическа проверка при регистрация във форум

Шефа, сигурно си пие уискито вече, а ние се дърляме навръх новата :)
 

Горе