SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Малко градивна критика по блог за коктейли :)

Malicieux

New member
Здравейте колеги :)

Реших и аз да се възползвам от малко градивна критика, от който желае да я даде :)

Сайтът ми е http://kokteilche.com - може би дори не сте го чували, но ще се радвам на всеки коментар от ваша страна - кое ви допада, кое не ви допада...А ако сайтът ви харесва и искате да видите нещо конкретно - казвайте директно тук или на ЛС :)

Имам само 1 уточнение - темата в момента е малко куца - намерил съм друга и в момента се преработва конкретно за темата на блога. Платформата е Wordpress :)

Наздраве ;)
 
Последно редактирано:
Re: Малко градивна критика по блог за коктейли :)

:) Днес някой ще помисли, че се заяждам... но реално след като ще сменяш дизайна ние какво да оценяваме реално!? Текста?!
 
Re: Малко градивна критика по блог за коктейли :)

Съдържание, организация, SEO, самата идея...а и може да плюете този дизайн, че да го сменям по-бързо ;)
 
Re: Малко градивна критика по блог за коктейли :)

Ок...

- Съдържанието едва ли е толкова уникално и вероятно е преразказано от вече съществуващ сайт за коктейли;
- Организацията... хмз.. не виждам нещо много сложно около инсталацията на Wordpress и темата към него;
- Относно SEO, мисля, че необходимият seo plugin си върши добре работата за onpage оптимизацията;
- Идеята не бих казал, че е уникална... доста подобни сайтове има и доста ще трябва да се потрудиш да накараш потребителите да следят точно твоят сайт, но иначе всеки обича коктейли... :)

Извинявай, че така се държа, но мисля, че преди да желаеш критики и мнения, е добре да завършиш проекта, а не да го представяш по този начин и да казваш... ама след време ще сменям дизайна.
 
Re: Малко градивна критика по блог за коктейли :)

@Virosss
Благодаря! :)
Относно 1) - преразказана/преведена е единствено историята - няма как да си я измисля, другото са съставки и заключението си е уникално наше :)
А за 4) хм, вярно, че не съм първият, но определено мисля, че постовете ми са поне 1 идея по-интересни от тези на поредния сайт за рецепти, което е и основната ми цел - да е забавно :)
 
Re: Малко градивна критика по блог за коктейли :)

Не съм особен фен на дати в УРЛ. Всеки пост е прекалено много категории, това е работа на таговете ;).

А, и не е блог, просто платформата е блог, но съдържанието - не.
 
Re: Малко градивна критика по блог за коктейли :)

@Malicieux
Мисълта ми е друга...
Един сайт се презентира, когато е в изцяло завършен вид и тогава се искат критики и мнения. Съдържанието ок..., но какво, след като промениш дизайна, пак ли ще питаш за мнението ни!?
 
Re: Малко градивна критика по блог за коктейли :)

Не съм особен фен на дати в УРЛ. Всеки пост е прекалено много категории, това е работа на таговете ;).

А, и не е блог, просто платформата е блог, но съдържанието - не.

И аз подозирах, че нещо не са ми ясни категориите и таговете...note taken ;)

Последното не знам как да го разбирам - че правя нещо (блог), но не както трябва или, че съм употребил неправилно думата "блог" ? :)

Благодаря и на теб ;)

@Viross : след като променя дизайна и включа забележките ви към останалата част ще измислим къде да пийнем по коктейл ;)
 
Re: Малко градивна критика по блог за коктейли :)

Да, според мен не употребяваш думата блог правилно. Ако беше блог, щеше да напишеш нещо от сорта: Тая сутрин едвам гледам след вчерашния запой. Набързо врътнах три Маргарити против главоболие. БТВ, Маргаритата се прави така и така. Да сложиш една рецепта в един пост не прави сайта блог.
 

Горе