SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мнения за БГ хостинг фирми

Re: Мнения за БГ хостинг фирми

Много съм доволен от Хост България Няколко пъти ми се е налагало да им ползвам поддръжката, поради мои грешки. Изключително любезни са и решават проблемите експедитивно, за разлика от една друга хостинг компания, за която може да се прочете тук: http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=765&highlight=топ+хост За СУПЕРХОСТИНГ съм чувал само хубави неща, но нямам личен опит с тях.
 
Последно редактирано:
Re: Мнения за БГ хостинг фирми

Здравеите,преди година попаднах на една програма Namo web editor 5.5 ... няколко месеца труд по късно направих си web страница... принципно като човек каже webстраница си мисли че със няколко страници но моя проект е по мащабен,та както и да е... през програмата разглеждам страницата и разцъквам изстраниците,доиде време и за хостването на страницата... самоче там ударих на камък... спрямо хостването нямам и наи малка представа как да го направя и контролния панел да е на моя комп както е през програмата... ако някои може да ми помогне

skype:
dani.travian

mail:
mugames@mail.bg

Поздрави Даниел Станчев
 
Re: Мнения за БГ хостинг фирми

Аз ползвам ICN.bg и SuperHosting.
+1

icn - за ftp място ги ползвам. В момента съм на пакет от 90GB ама като гледам до година може и 150GB да се взема (към момента 30GB документи и нарастват много бързо).

superhostinig.bg е спечелиха в 1:15 сутринта като ми отговориха на едно питане. Пускам аз запитване, защото даден модул от сайта не работеше и дънеше грешки и се подготвям да си лягам и да чакам за отговор на следващия ден след 9:00. В 1:15 телефона ми звъни че съм получил съобщение на gmail-а. Отварям и гледам от superhoting и с решение на проблема. След прочитане на отговора разбрах, че грешката е в мен.
Така, че и двата ги препоръчвам
 
Re: Мнения за БГ хостинг фирми

За споделен хостинг аз съм доволен от:
Superhosting.bg
HostBulgaria.com

За VPS хостинг - за мен номер едно са Delta.bg
 
Re: Мнения за БГ хостинг фирми

icn - за ftp място ги ползвам.

Между другото от ICN не позволяват да ползваш споделеният хостинг като файл хостинг, което е напълно нормално за споделен хостинг. Ако правиш малко трафик може да не забележат, но ако забележат ще ти кажат че не може. А при SuperHosting дават :).
 
Re: Мнения за БГ хостинг фирми

Като цяло не се изказвам негативно, но от ICN не останах особенно доволен.
Иначе 99% от 'проектите' са ми били при SuperHosting и нямам нито едно оплакване. Перфектно качество, бързо, коректно и качествено обслужване (support), да не говорим за предупрежденията по телефона. Останах много приятно изненадан, не от повода, а от факта, че ми се обадиха, когато наближих трафик лимита или когато имаше 1 месец до изтичане на услугата. Евала!
 
Re: Мнения за БГ хостинг фирми

Между другото от ICN не позволяват да ползваш споделеният хостинг като файл хостинг, което е напълно нормално за споделен хостинг. Ако правиш малко трафик може да не забележат, но ако забележат ще ти кажат че не може. А при SuperHosting дават :).


Абонамента е служебен - само определени клиенти на фирмата и техни партньори имат достъп до това място. Сега даже погледнах трафика да видя малко над 30GB
Ама дай да не разводняваме темата на лични да го караме.
 
Re: Мнения за БГ хостинг фирми

Ползвам
SUPERHOSTING
HOSTBULGARIA
TOPHOST

за СУПЕРХОСТИНГ - просто са на класа пред другите. Повечето ми бг сайтове са там. Никакви оплаквания.

за HOSTBULGARIA - не мога да кажа нищо. Имам само една сателитка там.

TOPHOST - преди 4-5 месеца на няколко пъти засичах, че сървъра е долу.
 
Re: Мнения за БГ хостинг фирми

Superhosting. От три години нямам нито едно оплакване. Напротив. Поддръжката им е супер, гъвкави са, служителите им имат достатъчно оперативна самостоятелност и ти вършат работа, дори поемайки риск. Преди няколко седмици се свързаха с мен, напомниха ми, че имам N на брой сайтове при тях и ми казаха, че за всеки следващ ще мога да ползвам отстъпка. Просто рябва да го заръчам през акаунта си. А, и сляха всичките ми акаунти в един.

Просто зад тази компания стоят наистина добри мениджъри.
 
Re: Мнения за БГ хостинг фирми

+1

icn - за ftp място ги ползвам. В момента съм на пакет от 90GB ама като гледам до година може и 150GB да се взема (към момента 30GB документи и нарастват много бързо).

superhostinig.bg е спечелиха в 1:15 сутринта като ми отговориха на едно питане. Пускам аз запитване, защото даден модул от сайта не работеше и дънеше грешки и се подготвям да си лягам и да чакам за отговор на следващия ден след 9:00. В 1:15 телефона ми звъни че съм получил съобщение на gmail-а. Отварям и гледам от superhoting и с решение на проблема. След прочитане на отговора разбрах, че грешката е в мен.
Така, че и двата ги препоръчвам

От мен глас за хостинга на ICN.Bg. Още не съм срещам по-бърз и точен съпорт. Обаждам се към 4 и нещо през ноща и отсреща веднага ми се отговаря коректно и ми се праща емейл с детайлна информация. Веднъж нещо омотах по едни WP plugin-и и им писах за съвет, за 5-тата минута ми писа момчето от поддръжката. Най-якото беше когато се наложи даже веднъж да ангажират администратор през ноща заради моите бъкии. Аз съм нощна птица и съм се обаждал и писал на какви ли не хостинги, но останах очарован от ICN.Bg. Сайтовете ми работят бързо и нормално докато не ги сбозя и се наложи някой да ми съдейства.
 
За: Re: Мнения за БГ хостинг фирми

За: Re: Мнения за БГ хостинг фирми

Аз използвам за хост на мойте сайтове bgfreee.tk . Имат и платен хоситнг за 1 лев неограничен имат и безплатен със супер яки качества според мен.
 
Последно редактирано от модератор:
Re: За: Re: Мнения за БГ хостинг фирми

Re: За: Re: Мнения за БГ хостинг фирми

Аз използвам за хост на мойте сайтове bgfreee.tk . Имат и платен хоситнг за 1 лев неограничен имат и безплатен със супер яки качества според мен.

Да! Изглеждат адски надеждни, няма спор. Ако имах сайт които вади хиляди, със сигурност щях да хоствам там :)
 
За: Мнения за БГ хостинг фирми

За: Мнения за БГ хостинг фирми

И аз ще подкрепя Суперхостинг с техния отличен съпорт...
 
Re: Мнения за БГ хостинг фирми

имат достатъчно оперативна самостоятелност и ти вършат работа, дори поемайки риск.

това с поемането на риск говори зле за сигурността. Хубаво, в случая си доволен свършили са Ти работа! Дали обаче следващият път като поемат риск и го поемат този път в твоя вреда ще си доволен е друг въпрос :)
 
За: Мнения за БГ хостинг фирми

За: Мнения за БГ хостинг фирми

Аз съм доволен от суперхостинг. Особено сега след подобренията с адон домейните.
 
За: Мнения за БГ хостинг фирми

За: Мнения за БГ хостинг фирми

Суперхостинг са добрички, но за мен примерно са ми малко скъпички хахах :D иначе да имат добър съпорт и т.н :)
 

Горе