SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мнения за БГ хостинг фирми

За: Мнения за БГ хостинг фирми

За: Мнения за БГ хостинг фирми

Хм...ами аз защо не съм се разписвал тук?! Естествено няма как да не похваля и аз СуперХостинг, мога да кажа и много добри думи за ICN :)
 
За: Мнения за БГ хостинг фирми

За: Мнения за БГ хостинг фирми

Предимно използвам услугите на СуперХостинг но след което реших да пробвам ICN :p сега отново съм при СуперХостинг по 2 причини.

1. Съпорта на СуперХостинг отговарят на билет за не повече от 15 минути.
2. Съпорт системата е изключително добра. Има приятен интерфейс и голяма функционалност а в ICN е извъртяна от всякъде.

Но като цяло ICN са добри в бранша си но трябва да подобрят съпорта си! Защото ми се е случвало да чакам по 2-3 часа за отговор от съпорта :)

Скорошен билет в ICN:
Публикувано на 6/9/2012 20:10
Получен отговор: 7/9/2012 7 03:53


Скорошен билет в СуперХостинг:
Публикувано на 24 Сеп 2012 17:00
Получен отговор 24 Сеп 2012 17:19


Нищо против към ICN даже бих им казал едно браво имат прекрасни услуги но съпорта е зле :)

Това по-горе е изключително реално :)
 
Re: Мнения за БГ хостинг фирми

Изключително съм доволен от делта.бг - като отношение, поддръжка, услуги, цени и т.н. в момента не виждам алтернатива, поне за мен...

Лека полека прехвърлям всичките си сайтове там, останали са ми само 2 на друго място...
 
За: Мнения за БГ хостинг фирми

За: Мнения за БГ хостинг фирми

От една година ползвам услугите на Jump BG. Млада компания са и дори попаднах случайно на тях, когато търсих по-добро решение за хостинг от други две които ползвах в момента. Освен изгодните предложения за хостинг планове и отличната техническа поддръжка са изключително коректни и любезни. Доверил съм се изцяло на тях и до сега не съм съжалявал.
 
За: Мнения за БГ хостинг фирми

За: Мнения за БГ хостинг фирми

Абе, silvy1963, малко странно ми се вижда това, че за една сутрин се регистрира във всички големи форуми, само за да ги оспамиш с по няколко няколко хвалебствени мнения за Jump BG. Така не правиш услуга на компанията, а обратното. Уебмастърите не са прости хора, че да се вържат на такива номера.
 
За: Re: Мнения за БГ хостинг фирми

За: Re: Мнения за БГ хостинг фирми

Изключително съм доволен от делта.бг - като отношение, поддръжка, услуги, цени и т.н. в момента не виждам алтернатива, поне за мен...

Лека полека прехвърлям всичките си сайтове там, останали са ми само 2 на друго място...
Подкрепям.
 

Горе