SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мнения и препоръки (градивна критика само) за сайта SVEJO.NET

yavori

New member
Обществената мрежа svejo.net наскоро се появи с нов дизайн. Моля споделете градивната си критика за сайта отностно дизайна и облика му като цяло. Интуитивен ли е ... има ли bug-ове по дизайна под различните браузери и тн... какво ви харесва и какво не?

Благодарности!
 
Re: Мнения и препоръки (градивна критика само) за сайта SVEJO.NET

лично за мен това оранжево е много натрапващо ... нещо по зеленко (тъмно) или тъмно синьо...по - добре ще да е ;)

ама мене кой ли ма пита :buttrock:

Редакция:
Интуитивен ли е ... има ли bug-ове по дизайна под различните браузери и тн... какво ви харесва и какво не?
а като си представя, че хората плащат за да се проведат потребителски и Usability тестове...ето как ставала хавата - да питаш по форуми :friday:
 
Re: Мнения и препоръки (градивна критика само) за сайта SVEJO.NET

ще ни кажеш ли защо използваш
Код:
<a href="[url]http://redirect.alexa.com/redirect?svejo.net"[/url] target="_blank">svejo.net</a>
ако ти си го направил в което съм почти 100% убеден
ето статия по въпроса ако имаш някой други доводи ще се радвам да ги споделиш
redirecting-with-alexa-is-a-bad-linking-strategy
 
Re: Мнения и препоръки (градивна критика само) за сайта SVEJO.NET

Не е умишлено... имах линка копиран и го пейстнах ... ако е проблем сорка... иначе не ми пука особенно за alexa rank.
 
Re: Мнения и препоръки (градивна критика само) за сайта SVEJO.NET

Липсва Favicon ;)
 
Re: Мнения и препоръки (градивна критика само) за сайта SVEJO.NET

Дам favico ще има след някой друг ден когато направим офицялно лого :) имам го в предвид... но благодаря все пак за подсещането... това си е важно особено когато имаш доста табове отворени... трудно се ориентираш ако няма иконката.
 
Re: Мнения и препоръки (градивна критика само) за сайта SVEJO.NET

yavori, бях сериозен в предният си пост. Ако искаш потребителите да се задържат повече на сайта, сменете оранжевото...доста е натоварващо и след една минута "вперване" в монитора очите ти не ги виждам. Пробвай го и ти ... но преди това стой пред монитора 2-3 часа на отпускащи цветове ... просто искрен съвет ти давам ;)
Няма нищо по-отблъскващо от натоварването и облъчването...
 
Re: Мнения и препоръки (градивна критика само) за сайта SVEJO.NET

Това не е ли малко повечко ???
13 мейла :)

spam.JPG
 
Re: Мнения и препоръки (градивна критика само) за сайта SVEJO.NET

а имали unsubscribe, че нещо не мога да намеря?
 
Re: Мнения и препоръки (градивна критика само) за сайта SVEJO.NET

И аз търся, че тая сутрин с тия 9048509345 мейла...
 
Re: Мнения и препоръки (градивна критика само) за сайта SVEJO.NET

Спам филтрите ще играят май
 
Re: Мнения и препоръки (градивна критика само) за сайта SVEJO.NET

свеж си е дизайна като сайта, може да се поработи по логото още
 
Re: Мнения и препоръки (градивна критика само) за сайта SVEJO.NET

Днес забелязах посещения от тук и видях че има писане по темата отново :) благодаря за препоръките Фипо. А принципно на скриншота ти няма банер това може би ще обясни част от нещата с хоризонталните подравнявания.

Поздрави, Явор!
 

Горе