SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мнения и препоръки

pgplamen

New member
Много мислих преди да попитам за мнения и съвети
Но бих желал да споделите вашите мнения за www.sukibaits.com. Системата е готова но за толкова имам сили и пари.

Kажете какво мислите за магазина какво може да се направи по-него ако е необходимо и някой и друг сео съвет няма да е излишен.

Предлагам всякаква помощ на тема риболов.
 
Re: Мнения и препоръки

Има нещо размазано в логото горе.
Има ли някаква фирма зад това нещо? В контакти виждам само някакъв адрес и то недобре написан - използвай пунктуация, препинателни знаци.
 
Re: Мнения и препоръки

По-детайлни снимки на продуктите. Разгледах въдиците, но бях ограничен само от една снимка. Примерно интересува ме да видя по-детайлно водачите, дръжката и т.н. Акцията колко е?
Можеш да рекламираш в специализирани форуми за риболов и др.
 
Re: Мнения и препоръки

За логото ще взема мерки.

За снимките на продуктите е болен въпроса, защото и във нета няма много снимки както казваш за водачи и др. Дори самите фирми производители имат малко снимки за продуктите.

Можеш да рекламираш в специализирани форуми за риболов и др. Пиша и по форуми за риболов и съм сложил подпис. Направил съм и субмит и няколко сателитки.

В контакти виждам само някакъв адрес и то недобре написан - използвай пунктуация, препинателни знаци. Още сега ще взема мерки.

Сид във всяко УРЛ не е добра идея. Само това не го разбрах и се извинявам.
 
Re: Мнения и препоръки

Добави го в каталога за интернет магазини от подписа ми, ще го рекламирам безплатно :)
 
Re: Мнения и препоръки

Сега ще го добавя в подписа. Ако си рибар ще ти изпратя един Дип за протеинови топчета бонус. За гости мисля че ако пусна да могат да си поръчват стоки ще стане голяма боза. Всеки ще поръчва без да се замисля и после няма да иска стоката. Поне аз така си мисля. Но мога да опитам. Найстина ще опиша и начините на плащане. По принцип има много начини за плащане но ме е страх малко от недобросъвестни или хакери затова не съм ги пуснал.
 
Re: Мнения и препоръки

Магазина е добавен в сайта ти, но сложи една категория риболовни магазини.
 
Re: Мнения и препоръки

Сега ще го добавя в подписа. Ако си рибар ще ти изпратя един Дип за протеинови топчета бонус. За гости мисля че ако пусна да могат да си поръчват стоки ще стане голяма боза. Всеки ще поръчва без да се замисля и после няма да иска стоката. Поне аз така си мисля. Но мога да опитам. Найстина ще опиша и начините на плащане. По принцип има много начини за плащане но ме е страх малко от недобросъвестни или хакери затова не съм ги пуснал.
В България ти трябват 2-3, максимум 4:
- Наложен платеж
- ePay
- EasyPay (бих сложил екстра такса за наложения платеж, която да я няма за ИзиПей, така хем си вземаш предварително парите, хем мотивираш хората да плащат през него заради по-ниската такса, хем те плащат в брой, както при наложения платеж)
- Виртуален ПОС (мисля ако тръгнат нещата на по-късен етап можеш да мислиш за него).
Всякакви други PayPal, Google Checkout можеш да ги махнеш.
TomatoCart ли ползваш?
Под слагане имах предвид да опишеш как може да се плаща, преди да трябва да се регистрирам. Мен в определени ситуации би ме отказало първо да се регистрирам, за да видя, че предпочитания от мен начин на плащане го няма.

Що се отнася за поръчките като гости - ти пак искаш същата информация (дали се е регистрирал или не, все тая), само дето хората си мислят, че е по-лесно.
 
Re: Мнения и препоръки

Да трябва да помисля върху тези неще и се надявам да ги оправя лека полека. Да Tomatocarp използвам и за мен това за сега е най- добрата безплатна версия за онлайн магазин. Пробвал съм и другите но там състоянието е напълно плачевно. Този има всичко което ми трябва, сега е излязла и новата версия и ще трябва да права упгреид но ме е малко страх.:D
 
Re: Мнения и препоръки

Магазина е добавен в сайта ти, но сложи една категория риболовни магазини.

Готов си, и категория сложих и линк ти пуснах и те сложих в препоръчани. Наслука! :)
 
Re: Мнения и препоръки

Благодаря ти много и за категорията и за специалното отношение в препоръчани. Как мога да си сложа подпис тук във форума знам че има голяма тежест за Гоошо или ми е рано с толкоз мнения.
 
Re: Мнения и препоръки

Ами повече чета отколкото да пиша. Виж ако е за риболов има доста кво да напиша.
 

Горе