SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Национален Протест на 14.01.09

Re: Национален Протест на 14.01.09

Призовавам всички които ще идват наистина да донесат една (или две) стари обувки, маратонки и прочие.. да направим една купчинка пред входа на парламента...
 
Re: Национален Протест на 14.01.09

В Бургас ще сме с четен брой карамфили - да ги погребем ;)


Ето допълнение, към статията за Бургас, която бях пуснал на предната страница:

Програмата на протеста е следната: В 11:00 се събираме пред сградата на общината. В 11:00 започват протестите в цялата страна. В 14:00 ще се пренесем пред сградата на областна управа и ще хвърлим четен брой карамфили в знак на погребението на тази пагубна за държавата политика и това престъпно правителство.
 
Re: Национален Протест на 14.01.09

В Бургас ще сме с четен брой карамфили - да ги погребем ;)


Ето допълнение, към статията за Бургас, която бях пуснал на предната страница:

Програмата на протеста е следната: В 11:00 се събираме пред сградата на общината. В 11:00 започват протестите в цялата страна. В 14:00 ще се пренесем пред сградата на областна управа и ще хвърлим четен брой карамфили в знак на погребението на тази пагубна за държавата политика и това престъпно правителство.

Дай линк към цялата статия да е разпростанявам където мога. Аз ако успея ще дойда.
 
Re: Национален Протест на 14.01.09

маратонки, яйца, домати аман от глупости!!! Не ви ли стана ясно, че този път трябва да има убити депутати и министри, за да сполучим като толкова многото държави направили го преди нас. Може би видяхте тази година румънците с какви коли дойдоха на българското черноморие!!! Аз съм там пак, защото ме помнят от предния път тогава беше 10-ти сега е 14-ти януари :) за 4 дена разлика голяма работа :)
 
Re: Национален Протест на 14.01.09

Дай линк към цялата статия да е разпростанявам където мога. Аз ако успея ще дойда.

“Може би доста от вас вече са попадали на информацията в интернет за националния протест/стачка тази сряда. Основното събитие е предвидено пред сградата на НС в София. Самата дума "национално" обаче, предполага че протеста трябва да е във всички градове - големи и малки. Датата е избрана, защото тя щеше да бъде първият работен ден на господата депутати в парламента.

Защо обаче да оставяме само софиянци да вършат работата на целия народ? Има вече няколко инициативи протестите да се проведат във всички градове. Нека да покажем, че бургазлии са граждани на България и ще протестират в знак на недоволство от това правителство, подчинено на корупционни схеми и далавери. Да покажем, че протеста е надпартиен, над клубните пристрастия, над всичко, така както България стои над всичко. На 14-ти излизаме пред общината и заявяваме гражданската си позиция - искаме промени, не искаме турци и комунисти да ни оправляват доживот, не искаме цял живот да се чудим как да свържем двата края. Искаме България - равноправна членка в ЕС, с качествено усвояване на фондове ЗА НАРОДА и неговото благо. Призоваваме всички - студенти, лекари, учители, земеделци, футболни запалянковци... всеки който се чувства българин и иска да покаже негативното си отношение към корумпираната ни власт. Сряда в 11 да се съберем пред сградата на общината, въпреки, че не протестираме срещу кмет или общински съветници - тя е символа на държавната власт в града ни. Да покажем на отрепките, че няма да ги търпим вечно и че България има буден народ.

Програмата на протеста е следната: В 11:00 се събираме пред сградата на общината. В 11:00 започват протестите в цялата страна. В 14:00 ще се пренесем пред сградата на областна управа и ще хвърлим четен брой карамфили в знак на погребението на тази пагубна за държавата политика и това престъпно правителство.

Ще се видим на площада - сряда в 11:00”
http://www.vbox7.com/play:9ea5b21e

Ето я цялата статия... линк към нея има само из форуми май за сега и сайта на феновете на Черноморец, което не е много подходящо за разпращане по хората, защото ще се измести центъра на вниманието... протеста е безпартиен и не зависи от никоя организация :)
 
Re: Национален Протест на 14.01.09

темата вече е и в двата форума.
аз така и все пак не разбрах какво искате от политиците.. глад и мизерия..
пари ли да ви дадат? пари никъде не раздават!

е как никъде да не раздават пари бе, човече!
аз от месец насам РАЗДАВАМ ПАРИ!

До bg-kulinar и останалите "площадни ветерани" - аз като момче от село така и не разбрах срещу какво конкретно ще протестирате? или са ви артисали стари яйца в хладилника? щото ако мислите че на ГазПром му пука за 30-40 одрипани башибозука на някакъв площад в БГ - много се лъжете! В момента конете се ритат много здраво затова магаретата теглят :) Освен това през последните 2-3 седмици Украина краде не повече от 10-15% от транзитната газ - а това че като следствие 100% газово дърво ЩЕ ЯДЕ именно БГ - се решава точно там откъдето искате да дойде Мандатното ЕвроПравителство!

По повод маниите за подслушване преследване и т н - абе човек - като не искаш да те подслушват и следят с видеокамери - купи си къща в Родопите и гледай тютюн! ква държава може да има без ченгеджийски контрол? кво искаш - втора "Разградска република" или може би някоя чумна епидемия като в средновековна Англия? от едновремешен опит мога да ти кажа че манията за преследване ти идва от безпаричието :)
 
Re: Национален Протест на 14.01.09

ВЕБМЪНИ, на този въпрос който задаваш съм отговорил аз по предните постове. Аман с таз газ, не е заради газта да излизаме на площада, но и за това ще се протестира, а именно некадърна енергийна политика. Или освен газта на теб всичко друго ти е наред ?!? Стига с глупавите въпроси за газта. Стойте си дома и не задавайте тъпи въпроси, па ако искате ни псувайте и че излизаме и Ви разваляме рахатя...
 
Re: Национален Протест на 14.01.09

ВЕБМЪНИ, на този въпрос който задаваш съм отговорил аз по предните постове. Аман с таз газ, не е заради газта да излизаме на площада, но и за това ще се протестира, а именно некадърна енергийна политика. Или освен газта на теб всичко друго ти е наред ?!? Стига с глупавите въпроси за газта. Стойте си дома и не задавайте тъпи въпроси, па ако искате ни псувайте и че излизаме и Ви разваляме рахатя...

просто ако не беше газта - нямаше да има толкова врява - затова просто искам да кажа още веднъж - Украина дърпа не повече от 10% от транзита - а сега се замислете ЗАЩО тези 10% се отразяват толкова пагубно на БГ? ами защото не са нашите управници които решават как да се разпредели останалото - по-нагоре се решава! иненно там го решават откъдето очаквате да "оправят нещата"! а газопровода през Бургас затова именно и го строят - за да не могат разни БАНАНОВИ РЕПУБЛИКИ като Украина да диктуват условията си на Големите играчи - "ако не ни дадете газ на кредит - ние пък ще си я откраднем"
В ГазПром седят хора които отдавна са разработили глобална енергийна стратегия и вие вместо ръка да им целувате за новия газопровод - псувате по команда която дори не знаете кой ви я подава!
 
Re: Национален Протест на 14.01.09

просто ако не беше газта - нямаше да има толкова врява - затова просто искам да кажа още веднъж - Украина дърпа не повече от 10% от транзита - а сега се замислете ЗАЩО тези 10% се отразяват толкова пагубно на БГ? ами защото не са нашите управници които решават как да се разпредели останалото - по-нагоре се решава! иненно там го решават откъдето очаквате да "оправят нещата"! а газопровода през Бургас затова именно и го строят - за да не могат разни БАНАНОВИ РЕПУБЛИКИ като Украина да диктуват условията си на Големите играчи - "ако не ни дадете газ на кредит - ние пък ще си я откраднем"
В ГазПром седят хора които отдавна са разработили глобална енергийна стратегия и вие вместо ръка да им целувате за новия газопровод - псувате по команда която дори не знаете кой ви я подава!

нащо момче явно е специалист по всичко. една всестранно развита личност както му казваха на времето.
 
Последно редактирано:
Re: Национален Протест на 14.01.09

Протеста е срещу пагубната политика, срещу корупцията на всички нива, срещу ЛИПСАТА на социална политика - защото има немалко места в България, където хората са на границата на оцеляването!

П.С. Протеста не е направен заради газта и за да може да се използва силата от това събитие - протеста е организиран много по - рано!
 
Re: Национален Протест на 14.01.09

Нека да се ограничим с хората който уважават себе си ще присъстват на простеста. Всеки който не вижда за какво да протестира е или пълен идиот или не уважава себе си (което е същото), или от онази гадна паплач която размишлява така "Абе за протеста съм много, ма нека другите да свършат работата, а аз съм си дома на сигурно"

Ситуацията ми напомня "Немили, недраги" малко. Колко общо имаме всички които писахме тук с всички образи в романа.

Вебмъни грам не е в час със всичко. За тези които не знаят.. Преи включването на договора с Русия от Овчаров, на българия се изплащат милярд и нещо кубика газ, като компенсации (плащане в натура) като транзитна такса за БГ. В договора на Ов4аров те падат до 400 милиона. Също така, Много раздуваната тема Набуко... Ми че нашето правитеслтво все говори че сме за Набуко, но земите през които трябва да минава Набуко са продадени (отдадени) на Русия. А ся парадокс :)

Вебмъни не разбира че правителството само трябва да и даде отсавката, заради 8 години са БСП водеща сила в парламента какво има сторено за енергетиката. НИЩО.

Както казаха в едно интервю, на България и трябват хора които да кажат НЕ на Медведев и Путин. Това правят Украйна. Евала на тях. Бивша република от съветския блок, намери сили да се опълчи с/у Русия.

Словакия са пуснали блоковете си на АЕЦ, с думите "санкциите които ще понесем от ЕУ ще са доста по малки от една икономическа криза"

ДА, Аз ще протестирам и за ГАЗТА !!!!! КАКВО ЛОШО !!!! Въпреки че протеста е организиран много преди това и няма нищо общо, просто поредното нещо което влиза в листата. Имат още 2 дена, да видим дали ше успеят наште хубосници още някой гаф да направят... нищо чудно, наште са надарени
 
Последно редактирано:
Re: Национален Протест на 14.01.09

Кой не скача е идиот

як лозунг, бедьо!
кажи ся пич, като наричаш сънародните си гадна паплач и идиоти, как да ти се радваме. Взе да се оливаш във "стратегиите" си.
Тъкмо се бях замислил да дойда и ме отказа 100%

Ти си като Сидеров и разни други химични нестабилни съденинения.
Кой не скача е идиот
Кой е черен е циганин
Кой е .... и т.н.

Страх ме е да помисля какво правителство би могъл да направиш ти.
Ако нещо някой ден земеш че управляваш, кажи си истинското име да знам да се сетя, че си ти, за да избягам, докато не ме екзекутираш защото съм сган, идиот, арабин или там нещо, което ТИ решиш, че съм.

Пичове, пичове, пичове.....
 
Re: Национален Протест на 14.01.09

Вебмъни грам не е в час със всичко.....

Както казаха в едно интервю, на България и трябват хора които да кажат НЕ на Медведев и Путин. Това правят Украйна. Евала на тях...

значи по тая логика мангалите казват НЕ на расизма като крадат жица :)
 
Re: Национален Протест на 14.01.09

или пълен идиот или не уважава себе си (което е същото), или от онази гадна паплач която размишлява така "Абе за протеста съм много, ма нека другите да свършат работата, а аз съм си дома на сигурно"

Radev имаше 3 възможности, защо си избра Идиот само :) Мен Въобще не ме интересува дали ти ще идваш. Избора си е за теб човек, аз не те агитирам, и въобще защо "тъкмо беше решил да идваш ма се отказа заради мен... Това не е купона за Нова година момче.. Това е личния ти избор който е продиктуван от това какъв човек си. Дали си от тези които могат да се борят за правата си, или поне да покажат какво е мнението им. Но аз те разбирам ти си на 17... Като почнеш сам да си плащаш Всички сметки .. тогава мисленето доста се променя... (оттеглям си думите ако по някакво стечение на обстоятелствата сам си плаща сметките и се връщаме на 1вия въпрос тогава)
 
Последно редактирано:
Re: Национален Протест на 14.01.09

аз не те агитирам, и въобще защо "тъкмо беше решил да идваш ма се отказа заради мен

от страни погледнато последната седмица прилича като да агитираш яко.
нямаше да идвам, но нарицателните, които си използвал просто доказат и показат с примери, изписаното от мен, бгкулинар и други.
и точно за това няма да идвам.
 
Re: Национален Протест на 14.01.09

от страни погледнато последната седмица прилича като да агитираш яко.
нямаше да идвам, но нарицателните, които си използвал просто доказат и показат с примери, изписаното от мен, бгкулинар и други.
и точно за това няма да идвам.


Като няма да идваш защо само дразниш хората в темата ? Вече сподели мнението си изказа се 10-тина пъти, че си против протеста.. е спри малко. Уж не те интерисува кои ще ходи да протестира, а от тази тема не излизаш. Аз неразбирам много от политика, но съм сигорен че това правителство в момента за нищо не става.
 
Re: Национален Протест на 14.01.09

мерси за идеята, излизам и отивам да се регистрирам в идиотфандър и сганфайндър
 

Горе