SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

На БДЖ-то новия сайт :)

Re: На БДЖ-то новия сайт :)

На един сайт, предлагащ железопътни превози е редно да има поне английска версия. А такава не се вижда.
 
Re: На БДЖ-то новия сайт :)

То на тия не нов сайт ами незнам какво им трябва. Още съм потресен как може машинистите да предизвикат катастрофата в Драгоман. Тръгнали на червено, те да не са далтонисти, от тях зависят толкова човешки животи, че ....

Иначе има някакъв напредък или поне желание за такъв :)
 
Re: На БДЖ-то новия сайт :)

Коментирай тогава какъв е адреса извън iframe :)
bdz.cobrabg.com
Коментирай и основния домейн
cobrabg.com

:)
Аз съм без коментар...

Това го видях, но не го коментирах защото просто като видях кода изобщо не можах да разбера какво са направили тия хора и защо. И викам да не коментирам неща, които не разбирам :D
 
Последно редактирано:
Re: На БДЖ-то новия сайт :)

На мен въобще не ми харесва. Кода - няма какво да му се коментира.
Дизайна е под всякаква критика. С тия остри цветова, текста е трудно четим.
Много, много далече от корпоративна визия.
 
Re: На БДЖ-то новия сайт :)

Контраста им куца, като замисъл има известен смисъл, усетили са някои неща. Аз не разбрах защо има две търсачки на началната страница, както и защо за сложили логото на министерството на транспорта и т.н., като само размества доброто позициониране на блоковете :), един линк им стига. Хм, сега забелязах, че ховър ефекта върху менюто е с някакъв тъмно зелен цвят, който също не ми се връзва с цветовата гама.
 
Re: На БДЖ-то новия сайт :)

Ако гледаме позитивно, то този вариант е доста по добър от предния - в тунела има светлина макар, че е доста далеч!

Никога не се радвай на светлината в тунела. Може да са фаровете на локомотива. :)
 
Re: На БДЖ-то новия сайт :)

Аз не разбрах кой закон/наредба задължава държавните фирми/организации да имат "куци" приложения.
Конкретно за сайта не ми е ясно защо трябва да въвеждам по 2 пъти (пак, като в предишната версия) от къде до къде искам да пътувам, както и защо няма заглавие сайта, но явно съм заядлив. :)
Но, като за 60лв. (надявам се не са дали повече) бива.

bgkulinar тези влакове пътуват много отдавна в България - от време на време е хубаво да се слиза от S класата :).
 
Re: На БДЖ-то новия сайт :)

Сайта е също толкова удобен и качествен, като услугата, която предлагат. Това, че вие сте "кусурджии" е отделен въпрос :D
 
Re: На БДЖ-то новия сайт :)

Да, една от услугите им - кремация, докато спиш, работи супер успешно. И то само за някакви си двайсетина лева.
 
Re: На БДЖ-то новия сайт :)

Да, една от услугите им - кремация, докато спиш, работи супер успешно. И то само за някакви си двайсетина лева.

И да не забравяме, че "президента" отиде на лов за лисици тогава.
 
Re: На БДЖ-то новия сайт :)

Наистина е под всякаква критика. Използват домейна кобрабг защото домейните малъкюхюв.ком и куцакустенурка.орг са били вече заети. На заглавната страница търсачката не работи, каквото и да направя ме препраща към другата търсачка. Просто хората които са програмирали са спестили пари от някой дизайнер и човек по ползваемостта. Струва ми се, че това е нещо нормално когато става въпрос за някоя малка фирма, но за бдж някак си неприятно.
Представи си само, ако на цялото това нещо сложат и онлайн резервации, тая кобра става направо страшна.
 
Re: На БДЖ-то новия сайт :)

Но, като за 60лв. (надявам се не са дали повече) бива.


Де да беше така. В БДЖ-то бачкат десетина души, които се водят информационни спецове и си взимат месечно по 700-1000 лв заплата да си клатят краката. Накрая така като гледам са си платили да им го направят...
Вместо заплата на 2ма души специалисти там - държат 5 пъти повече за нищо.
 

Горе