SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Не-мейл С-П-*-М и КЗП

Re: Не-мейл С-П-*-М и КЗП

Аз по погрешка съм получавал от КЗП отговор, който е за някаква жена, която се жалваше от SMS спам. Мисля, че бяха задейставли нещата срещу оператора.

В новите договори на мобилните оператори (които не бих подписал) пише, че се съгласяваш да получаваш съобщения от тях за целите на "директния маркетинг". Ако подпишеш, могат да те спамят колкото си искат. Но ако си от старите договори нямат право и аз лично бих подал жалба.
 
Re: Не-мейл С-П-*-М и КЗП

За печатен спам ли става въпрос?
Ако е това въпроса е интересен, напоследък п.к. се препълват.
 
Re: Не-мейл С-П-*-М и КЗП

Не, офлайн спамът отдавна съм го отписал. Става въпрос за търговски съобщения по мои форуми и то от голяма БГ фирма.
 
Re: Не-мейл С-П-*-М и КЗП

Не, офлайн спамът отдавна съм го отписал. Става въпрос за търговски съобщения по мои форуми и то от голяма БГ фирма.

А през правилата на форума не може ли да се ограничи? Или го рпавят системно и нагло?
 
Re: Не-мейл С-П-*-М и КЗП

Напълно е забранено, ама кой ти чете. И във фейсбук страницата оспамиха, а там няма как да пусна правила. За системно, не е, ама по 4-5 мои сайта си прилича на модел.
 
Re: Не-мейл С-П-*-М и КЗП

Напълно е забранено, ама кой ти чете. И във фейсбук страницата оспамиха, а там няма как да пусна правила. За системно, не е, ама по 4-5 мои сайта си прилича на модел.

Кофти - щом не можеш през КЗП - направи го по другия начин :) в темата за морала ми беше обяснил, че когато няма как да стане през КЗП става с други методи.....
 
Re: Не-мейл С-П-*-М и КЗП

Ами още да поспамят и ще им спретна коктейл Молотов. Засега са културни, след триене не възкръсват :).
 
Re: Не-мейл С-П-*-М и КЗП

Не, офлайн спамът отдавна съм го отписал. Става въпрос за търговски съобщения по мои форуми и то от голяма БГ фирма.

аз точно с това щях да се пошегувам :) но след като изядох бан, за нещо за което се оказах прав ...

един начин да накараш хората да си платят за това е да опишеш в общите условия, че всеки рекламен материал, който не е съгласувам със собственика се заплаща с ххх.хх лв. след като пратиш 2-3 проформа фактури заедно с общите условия предполагам ще спрат :D
 
Re: Не-мейл С-П-*-М и КЗП

Ами още да поспамят и ще им спретна коктейл Молотов. Засега са културни, след триене не възкръсват :).
Тези вече прекалиха. Става дума за фирмата Идалгю Ню Прадакшънс ООД, с управител Краси Ванков (помните ли едно предаване за рекордите на Гинес по бтв с доста слаб водещ).

Сега явно тази фирма ще продуцира предавания на различна тематика по Фокс Лайф телевизия и бъка навред по мои сайтове нежелани търговски съобщения за конкурси за водещи.

Ама платете си, бе! Егати нахалниците!

Вече и да искате да рекламирате, няма да ви взема парите!
 

Горе